KLAZ\'s atgime! Susigerimas antradieni

KLAZ’s atgime! Susigerimas antradieni

Tai mielieji ir mielosios. Mes pasitarem ir as nusprendziau Cha cha Cha cha Garbingo svecio Svyturio grizimo proga, o ir todel, kad pribrendo reikalas…BUs atgaivinamas KLAZ’o klubas. SAestadieni darom susigerima… 18val. Kabakas AJAX (priesais parduotuve Skalsas, Savanoriu pradzia).

butinai pasirodysiu… jei vel nenubludysiu…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

Itariu kad…Aš nekaltas Aš nekaltas . Na bet is kitos puses…vieta jau zinai…Aš nekaltas Aš nekaltas Ir beje, veryk su visais vilnieciais…

Sorry, planai pasikeite, tikrai negalesiu atvaziuot… Linksmai pasedekyt…TaurėAlusTaurė Iki kito kartoLabas

kittti…ti ko cia daba taip? a? Apakęs Apakęs Nustebęs Nu kas gali but svarbiau uz mus…Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Uz jus gali but svarbiau tik seima…Taip
Sorry, man paciai labai gailaTaipLiūdnaLiūdnaLiūdnaNustebęs

kitttule… labai gaila ,kad nebusi…TaipTaipLiūdnaLiūdnaLiūdna
pasiilgim tavesTaipTaipTaip

Jus ten padarykit uz mano sveikata…TaurėTaurėTaurė

o kas as KLAZ’as ir ka jie ten veikia?.. ar ne KLAZ’ininkus priimate?..
kazkaip pavadinimas per mazom raidem parasytas norint, kad daugiau susirinktu reik normaliai isdidint… Šypsena

KLAZ= Kauno Laisvoji Alaus ZOna Cha cha Cha cha O ka jis veikia/
Aš nekaltas Aš nekaltas Manau ir taip aisku, na o sestadieni bus klubo atgaivinimas, nes grizo klubo siela Svyturys…O taij daba susibegam mes be jokio pavadinimo…Cha cha Cha cha

Cia tas Visocko baras, ar as klystu?

Šypsena

Labas!
Gerai pasedejom, manau gerai ir pasedesim Šypsena

aga,aga,Cha chaCha chaCha chaCha cha

ei kaunieciai…o as vis dar kaune…Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha

rimtai???o ko nevaziuoji namo???a? staigia as tau sakau vaziuok… Cha cha Cha cha Cha cha tai gal tu ir rytojaus sulauksi kaune??? Aš nekaltas Aš nekaltas Aš nekaltas

Na tu duodi vitulia Šypsena
Gerai

mano telefonas yregistruotas ? jei taip - tai nepasiklysi… Cha cha

Vitulia,ir aš dar Kaune Taip ir ,pasirodo,kad teks ir likti dar ir šiai nakčiai Taip , jau buvau traukinių stoty pažiūrėti ar bus kur miegoti ir vietą užsiimti Aš nekaltasCha cha