Klausimas visiems

Klausimas visiems

AR DAUKAS ESAT GAVE Y SKURA NUO TEVU IR UZ KA JAI NEPASLAPTIS BUTU YDOMUNiam niamTaipTaipTaip

as tai uz nuopelnus

wiena karta gawau, bet jau neprisimenu uzh ka
senai tai buwo Cha cha

NU TAI AS IR KLAUSIU UZ KOKIUS JUK VAIKYSTEI TIEK KVAILYSCIU PADARE ESAM KA

JuokiasiJuokiasiCha cha

Isjunk caps locka

O i sklura neesu gaves turbut labai jau geras esu Girtas

manes niekada nemusheNe

esu viena is laiminguju, kuri niekada negavo…Cha cha

NeNeNe

na kai buvau labai jauna gaudavau.uz ka?aisq kad uz "gera" elgesi.koki nebeprisimenu Nekaltas

As gavau su meskere y skura.
Tevas zvejojo ir uzmigo o as jam nuo silkiu blesionka uzkabinau ir metant y vandeny ja jis atsibudo,ir kalausiaPiktaska cia darai o asPavargęssakau kiboTaipTaipjis istraukia meskeriaPavargęs oasNekaltastipo nieko nezinau na tada ir gavauŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia:-kai prisimenu taiJuokiasiJuokiasiJuokiasiima.

Esu gavus ne karta i kaili nuo mamos, tetis manes nemuse… Kartais visai nepelnytai…
Slyksciausia budavo, kai prilupdavo, o po to tipo atsiprasinedavo…
Kai jau dirzas nepadedavo (nejausdavau skausmo), paimdavo rykste… Vo tada jau saldu… Juokiasi

[quote]Buvau labai geras vaikas, tiesiog Angelas, todėl į skūrą nesu gavus…Ne Bet už tad dabar Apakęs …porą antausių nuo mamos esu gavus, bet pelnytai, manau…Nekaltas Taip

tai reikedavo apsimesti kad kai gaudavai su dirzu jog skauda Mirkt

Is pradziu taip ir darydavau, o po to man labai patikdavo parodyt, kad man visai vistiek ar mane lupa ar ne… Isdidumas, ar kazkas panasaus… Šypsena O kai dar veliau paeme rykste… Nu jau tada ir apsimetinet nereikejo Šypsena
Zinai tai buvo paskutinis kartas, kai gavau i kaili, bet… tikriausiai labiausiai istrigo, be to buvau jau didele pana… (12 ar 13 metu buvo, kaip tada, jauciausi jau didele) Geda buvo Šypsena

Paskutini karta i skura gavau kai turejau 12 metu uz tai, kad pamelavauCha chabet nestipriaiCha cha

ot melage

Cha cha

niekada nemushiu savo vaiku!!!

kokia prasme gauti nuo tevu, tai kai tau atskaito moralu ar kai taiko tam tikras fizines bausmes ( smugis is kojos i dantis ir pan.

JuokiasiJuokiasi)

Oi mane lupdavo gerai, dirzhas ir rykshtes nepadedavo, tai tevas paimdavo toki shniura plastmasini ir kai nulinchiuodavo tai kruvinos melynes ilgai likdavo ant shonu. Mokykloje fizini darydavau su ilgom kelnem, nes ushknisdavo mokytoju klausimai, kaip kas ir ush ka cia tave taip. Buvau baisus vaikis, neklausydavau mamos, mushdavau kitus, meluodavau, ir sheip visokiu nesamoniu prisgalvodavom. Tevas nebudavo grieshtas labai, bet parodyt mamai, kad aukleje reikedavo. Taip vat ir gaudavau, pusiau pelnytai pusiau ne. Sheip nejauciu pykcio tevam, skaitau gerai dare. Liaudies patarle sakydavo Uzh 1 mushta, 10 nemushtu duoda
Taip vat ir ishaukleje i gera vaiki Cha chaCha chaCha cha