Klausimas visiems

cia tu rimtai ar prie bajario.

esu gavus Taip kartais ir nebudavau kalta… Liūdnas

kaip sako nelaiku netinkamoi vietoi papuoliai ane
Laimingas

bl ziauriai

vaikysteje gaudavau daug - uz neklausyma, dazniausiai ir skaudziausiai - kai kiemo panos ateidavo skustis mano tevui, kad jas musu…

Kuo rimciausiai, ko cia slepti Cha chaCha chaCha cha juk nieko tokio.

SKAITEI UZ KA AS GAVAU IRGI MELYNE NECHUJOVA BUVO.PavargęsApakęsCha cha

Nekaltas Nekaltas Nekaltas gavus, uz nieka bent taip maniau ir manau,uz tai kad buvau Šypsena

bet viskas dabar gerai
niekada neauklesiu vaiku musimu-nesamone Nekaltas

Normaliai, kai man buvo 11 metu siostrai 6 atrodo. Nakti ji tikrino, ar miegu, lenkesi pazhiureti ir i lovos kampa, shalia akies, dar ir dabar matosi toks mazhytis randelis. Tai prasikirto, ten kraujas pasipyle ir t.t. Tai kai tevas atleke, kai trauke mane ish lovos, kai dejo vynioti per shonus, o ash nemiegojau vaidinau, kad miegu. Tai kai pradejo sukti per shonus su tuo shniuru plastmasiniu. Uuuuuu… prisiminus net ir dabar gera palieka. Tai rekiau kaip skerdzhiamas, kaimynai atbego zhiuret kas darosi Cha chaCha chaCha cha Dabar prisiminus juokas, o kiek pykcio buvo, za niehuj nuvyniojo, visa menesi melynes ant koju, shonu ir ranku matesi. Nes kai duodavo su tuo shniuru kishdavau rankas, nes ranku gi neskauda, mazhiau nei shonus. Tai dabar gyvenime skausmo nebijau, mokykloje mergos zhaibo, o man px. Sukibdavo kokios 5 ir zhnybe su nagais i shonus ir rankas, sakydavo kashkoks nesveikas, skausmo nebijo Cha chaCha chaCha cha

as irgi skausmo nebijau.
O tevui nepasiulai dabar y nosy maniskis tai bijo manes kai uzstaugiu tai kojos dreba ble bet y ausy neduodu vistiek gi tevas koks bebuvo bet na pimp… tai daznai siunciu.

O kam ji mushti ??? sheip teko duoti, bet kai prigeres lindo, cia atskira tema nenoriu gilintis, sheip pykcio nejauciu jokio, tik tokia apatija, pazhiuriu ir nei shilta nei shalta. Neturiu su juo apie ka kalbeti. Taip kad nesigilinam …

niekada nesu gavus…

jo geriau nekalbam bo paskui dar rankas prades niezeti.
bus kaip zusu dainoi pakilo jam kerstas kaip upetakiui nerstas

JuokiasiJuokiasi

gal linksmu prisiminimu turi kokiu geru.Gerai

esu gavus nes sudauziau termometra ir gyvsidabri bandziau paslept Liežuvis uz tai ir gavau Liūdnas

esu gavus nes sudauziau termometra ir gyvsidabri bandziau paslept Liežuvis uz tai ir gavau Liūdnas

[/quote]
ot negera mergaite buvai ane.

Cha cha

viena karta gavau,kai dar buvau gal kokiu 8-9 metu kai ishvariau tevam nieko nepasakius pas drauge ir parsiradau namo gal kokia 12 val nakties…tada tai buvo…gavau tai nestipriai bet jau reke tai reke…Cha cha o man tai px sedziu sau rami beweik miegodama ir klausausi ka ten mamyte burba Cha cha Cha cha

irgi ydomu

Cha cha

ya, esu gaves, su daugiavieliu kabeliu. bo tevas buvo gelezinkeli uzminaves, o as paslapciom rankenele pasukau, i ne tas traukinys nuo begiu nulekePavargęs

ot negera mergaite buvai ane.

Cha cha

[/quote]

Nekaltas gal…

Drasiau daugiau pasisakymu laukiu.Taip