Kiek per menesi isleidziate maistui

as irgi kartais pagalvoju, kad jei vienas gyvenciau, tai isleisciau mazai… nes vietoj maisto irgi geriau rinkciaus ka nors apciuopiamoCha cha… o kai ne vienas, tai Nekaltas… turbut gaunasi apie 800-900 litu… bet viena galiu pasakyti tvirtai - maistas parduotuvese per paskutinius 5 metus atpigo apie 20-25 proc… palyginkit mesos, desru kainas…

Niekada neskaičiuoju kiek išleidžiu maistui.Nekaltas
Bet 100 Lt JuokiasiJuokiasiJuokiasi Dviem kartam į parduotuvę nueiti Nekaltas
ir pareiti tuščiomis, beveik…Nekaltas
Tas šimtas kokiai savaitei Nekaltas valgant ne tą ką
nori…Baisu, o tik, kad gyventum.
Mes gyvename, kad valgytume Cha cha ir storėtume, gražėtumeApakęsCha cha
ar ne Rydai?
… jei gyventi ir nepavalgyti Baisu

Kai pagalvoji, tai gal ir apsimoketu kokios dietos vasara pasilaikyti. T.y. pavalgyti daugiau darzoviu (tu namie auginamu), vaisiu, uogu, dar kokios zuvytes is ezero ant groteliu keptos Niam niamNekaltas Butu pakankamai sveika ir pigu Taip Taip Taip
Pastebejau, kad maistui reikai daugiau pradejus vazineti i kaima (ten be vienos kitos darzoves nieko valgomo nera).
Siaip jau isvada - valgyti neapsimoka !!!
Kiek galima butu visko nusipirkti uz tuos pinigus Apakęs Apakęs Apakęs
Ane? Juokiasi

400-500Lt ant dvieju… ir tikrai ne badavimai, o sakyciau labai gerai maitinames.
siaip mazai gaminame… Jei gaminciau tai butu kaip ir Mamutiene sako Laimingas bet norit sita suma galima is tikruju zenkliai sumazinti…
buwo laikas kai studentaujant buwo 9Lt ant savaites dviem… viskam… ir nieko ci baisaus.
uz 100lt normaliai galima prasisukt. Beje, koshes valgyti sveika Šypsena Ir ne tik koshes. vasara - bulwes, kopustai, zalumynai… ir t.t.
Labas

Kodel tusciomis? Šypsena Uz 100 Lt gali nusipirkt tiek alaus, kad nepanesi. Cha cha

mes kazkur 600-700lt, 2 asmenu seimai, vien tik maximoje savaitgaly po 100 lt paliekam, plius dar vidury savaites ko nors smulkaus prireikia, tai vel ziurek pinigine tustejaŠypsena, na as dar asmeniskai daug vaisiu valgau,ir dabar perku ir braskes ir nektarinus ir tresnes, nors jos nera jau labai pigios, bet negaliu atsispirti, nors truputuka nusiperkuNiam niam,vasarai atejus reikia ir i gamta pavaziuoti, mesytes ar saslyku pakepti, plius dar alus, na ir sventes ivairios mieste…Girtas

1 kartu - ~25 butelius Nekaltas Nekaltas Nekaltas

skaitau, as cia jusu mintis ir net nezinau.
mes /du asmenys/ irgi bandem skaiciuoti, kiek paliekame pinigu maximoje. nezinau, bet be 500lt. i savaite nieko neiseina, ir ne lito maziau.
tiesa, dar nuotaka mano namuose viska pati gamina

Palauk, gal praeis Myliu Šitas Vyras visai netinkamas Blogai gyvenimui Baisu
Su tokiu mastymu jis Tave ir Tavo vaikus nugramzdins į skurdą Ignoruoju
Be jausmų dar yra protas. Viską gerai apgalvok Nekaltas Nekaltas Nekaltas
Sekmės Tau Labas

Man darbo dienomis pietūs kainuoja vidutiniškai 4 Lt (sriuba+0.5 porcijos kokio nors troškinio). Taigi, vidutiniškai darbo dienomis man reikia 20*4=80 Lt. Na, grubiai 100 Lt.
Aš tikrai sugebėčiau viena gyvendama išleisti maistui iki 300 Lt. Juo labiau dabar, kai negaliu daug ko valgyti, ir gaminuosi maistą namuose (užima žiauriai daug laiko, bet gaunasi pigiai ir sveikai)Šypsena
Mano vyras, kiek žinau vidutiniškai išleidžia pietums 15-20 Lt. Taigi jo mėnesio pietūs 300-400 Lt.

Pataruoju metu stengiamės apsipirkti vieną kartą savaitėje - išleidžiam maždaug 100 Lt (mėnesiui 400 Lt). Savaitės bėgyje dar išleidžiam kokius 50 Lt (mėnesiui 200 lt)

Viską susumavus gautųsi:
100 Lt (mano pietūs)
400 Lt (vyro pietūs)
600 Lt (parduotuvėje išleidžiami pinigai)

1100 Lt

Na, pamiršau dar dukters maistą darželyje (už darželį moku apie 70 Lt)

Taigi, grubiai maistui išleidžiama 1200 Lt
Dieve, dieve - kiek galima visko už tuos pinigus nusipirkti - o čia suvalgai ir paleidi per kitą galą Piktas

Laukiu Nekaltas
Jei jis ir toliau taip elgsis, tai tikiuosi, kad man praeis… Nekaltas
Juk viena Moteris su juo gyventi negalejo… Turbut ne ji del to buvo kalta…

Jetau Apakęs tai kuom judu maitinatės? Apakęs krokodiliena? Apakęs

Asmeniškai aš viena per mėnesį išleidžiu apie 250Lt maistui. Beveik pusė sumos tenka pietums mieste, nors imu pigiuosius patiekalus.

dienai produktu uz 70 Lt maximoje…Nekaltas
Sakyciau, iseitu neblogas krepselisMirkt

O kiek cia Jusu tiksliai suskaiciuoja kiekviena ceki, parnesta is Maksimos ar is kavines? Buvo berods viena mama su vaikiuku kazkurioje zinuteje Gerai. Sutuoktinis ne is blogos valios gali tureti papildomu pajamu Laiškas ir taip pat ne is blogos valios tik apytiksliai pasisakyti mazesnes sumas, isleidziamas pietums darbo metu (o saldumynai, vaisiai, ledai, kavutes, konjakelis?). Nenoriu pasirodyti tusciai cia tauskianti, tik kad mano paskaiciavimai cia ne i tema, ne Lietuvoje budama viena sau, gamindama namuose, isleidziu 530 litu maistui ir skalbimo milteliams per menesi (cia Blogai sistema parduotuvese, nenusipirksi nei kosmetikos, nei knygu, nei kokiu reikmenu, tad tos minimalios higienos is kasos cekio neisskaiciuoju, viskas patenka i butino isgyvenimo Juokiasi saskaitele). Jokio alkoholio anei saldumynu Liūdnas. Bet palyginimui lietuviskos kainos smarkiai vejasi ne kuriu valstybiu sostiniu kainas Nekaltas. 300 litu 2 zmoniu seimai atrodo itartinai maza suma…

Lauritta, del sito reikalo, jei rimtai ir tiesiai sviesiai kalbant, vyruose tikrai niekada nekinta 2 nusistoveje is paluciu laiku Drovus dalykai, nors jie jiems patiems labai svarbus: 1) poziuris i pinigus, 2) poziuris i poilsi. Moterims tai - diagnostine medziaga. Atsakant i tavo klausima, kodel jis noretu izeisti tavo tevus tokiom kalbom: galima perfrazuoti, "va burzujai, net taupiai gyventi nemoka, o mane nori paaukleti; nieko neiseis; as tai galiu is 100 Lt gyventi, bet nepulsiu irodineti. Jei reiks, eisiu savo keliais ir bus savaime irodyta"

na kadangi siuo metu mums su busimu vyru medaus vasara, tai leidziam sau neprotingai daugMirkt su visais saslykais, aluciais, barais ir kavinemis, maistu katei ir feiriais bus ne maziau 1000Lt. Suprantam kad 2 tai kaip ir daugoka, bet … ai gyvenam karta ir tokios nuostabios vasaros gali ir nebut.

As skaiciuoju, kiekviena parnesta ceki, jei cekio nera, atsimenu ta suma… Tiesa, prie maisto islaidu niekada nepriskaiciuoju nei feirio, nei skalbimo priemoniu…

Gerai

svarbu ne kiek isleidziat, o kaipTaip

Neseniai darbe apturėjom tokį pokalbį apie maisto pirkimąŠypsena:

Aš: "vakar su šeima buvom Maximoj, išleidom 200 Lt ir nieko gero nenusipirkomPavargęs…"
Kolega (nevedęs, bet gyvena "susimetęs&quotMirkt: "Apakęsnu nieko sauApakęs, mes kai nieko nenusiperkam tai iki 100 Lt išleidžiamApakęsCha cha…"
Aš: "matai, mes nieko nenusipirkom trims asmenims, o jūs nieko nenusiperkat dviems…"
Cha chaCha chaCha cha
VatPavargęs, mums visada taip gaunasi, išleidžiam daug, ir mėsą, ir daržoves, ir bulves reikia pirktiNežinau…Apie 1000 Lt per mėnesį tikriausiai.Ech…

Kazkada vasara su teta darem akcija: uz 100 Lt. per savaite reikia prasimaitinti dviese. Viena savaite valgyt daro viena, kita - kita. Nu tai gerai, kad si akcija truko nedaug, nes valgant miltinius arba kruopu patiekalus viskas gerai, nes priedus nusiperki, o pagrindiniu dalyku namie pilna. Tik akcijos pabaigoj visos spinteles buvo issluotos, tai vat tada tu pinigu tikrai nebeuzteko.
Bachuriokas, kuris is 100 Lt. gali isgyventi visa menesi turetu buti superkudena, su pastoviai susuktu skrandziu ir mazakraujyste del mesos nevalgymo. Kiek pazystu vyru, jie be mesos ne dienos negali gyventi. O mesa (disova desra maitinantis) 100 Lt. menesiui tikrai neuztektu.

Galiu duoti psiulyma kaip visa tai apskaiciuoti. Ir zinokite net labai idomu yra. Reikai vesti elementaria buhalterija.
Menesio pradzioje suskaiciuoji visus pinigus kiek yra (visur). Tada rasaisi visas islaidas isskyrus maistui ir visas pajamas. Menesio gale "suvedi galus". Susumuoji visas islaidas ne maistui, visas pajamas, suskaiciuoji kiek like pinigu. O tada jau elementari buhalterija tik kas kaip neturiu jegu galvoti Šypsena