Kiek per menesi isleidziate maistui

apie 700 Lt dviems, iskaitant vieno pietus.

Bandau primesti kiek… Ne daugiau nei 300 Lt. (2 zmonems) men kiek skaiciuoju, aisku neperkam mesos, bulviu, darzoviu. Nes atsivezu is tevu. Aciu jiems. O ir siaip nesu isrankus maistui.

Turbut jis truputi sadistas, ji mazochiste ir abiems kartu gerai Gerai Cha cha

Manai…? Kanda I parduotuve jis gali eit - nieks nedraudzia. Mano tevai dar pasako, kad gali pirktis ka nori - jie niekada neliecia to, ka jis nusiperka, bet jis praktiskai nieko neperka… Nekaltas Nebent vaziuodamas i kaima kazka pietums…ir aiskina, kad uz 1.50 Lt papietauna… Apakęs Apakęs
Nesuprantu kam jam izeidinet mano tevus… Nežinau

Apie 300 Lt. Kartais 400 Lt arba 200 Lt. Man asmeniškai labai gaila babkių maistui, geriau kokią šmutkę nusipirkti. O cigaretės įeina ?
Joms išleidžiu apie 100 Lt, man tai kaip maistas, juk reikia palaikyti lieknumą dėl tokių vyrų kaip Rydas Mirkt.

Na uztenkaNekaltas Kartais nei tiek neisleidziamPavargęs

Na taip, jei is kaimo kazkas tai gal ir nekeista… Nors pas mus irgi dalis darzoviu is kaimo… Bulves, marinuoti agurkai, uogienes ir pan…

Lauritta, chia ne apie Lt kalba aina Juokiasi

mes dviese ~400lt ishleidzhiam, chia be pietu darbo metu. Didesne suma isheina visokiem bananam, obuoliam, vynuogem ir kt.

panasiai ir mums…velniskai daug kai pagalvoji…

LaurittaGėlė> esu tikra, kad Tavo sugyventinis uzh 100Lt/men prasimaitintu Taip Pas mamyte pavalgytu, dar pas ka (kaip pvz pas jus) ir sutaupytu va. O jei dar kas nors kokiu produktu ish kaimo pafunditu bent retkarchiais, tai ko jau jam nepragyvent.

O shiaip yra skirtingi dalykai, uzh kiek GALIMA prasimaitinti ir kiek ishleidzhiama maistui. Ash tikiu, kad du zhmones GALI prasimaitinti uzh 200Lt/men (100 Lt vienam asmeniui, anot tavojo).

O shiaip mano "Namu buhalteris" rasho, kad mes praeita menesi ishleidom maistui 391Lt (ash ir sunus). Tikiu, kad neretai ishleidzhiam ir mazhiau. Nebadaujam tiksliai. Tiesa, alu, ledus ir pan. mes skaichiuojam jau prie pramogu skyrelio…

Eurai? Niu… ne Lietuvoj pragyvernimas brangesnis… Nekaltas

na siaip tai cia svarai sterlinguNekaltas jeigu kaNekaltasNekaltas

apie £200 i menesi maistui ir vaisiams vienam, be alkoholio ar vakarieniu-pokyliu restoranuose ar pub’uose. Iseini out vakareliui - ~£50 ryte pasigendi dazniausiai Nekaltas
Veiksmas - UK provincija Cha cha

joooo… provincijaTaipPavargęsCha chaCha cha

gerai, ikalbejai - UK provincijos sostine Cha cha
Miestelis uz Vilniu mazesnis, bet kadangi ‘sostine’ ir del politiniu problemu konkurencija maza, tai restoranu kainos ir visu take-away kaip londone Apakęs

Neturiu net menkiausio supratimo, kiek išleidžiu maistui. Kadangi aplinkybės taip susiklostė, pradėjau labai gaminti namuose. Che (ko prieš pora metų įsivaizduoti negalėjau), tai tos išlaidos maistui sumažėjo. Reikia kada paskaičiuoti, tik labai tingisi, ir taip kiauras dienas skaičiuojuŠypsena

Kokie 300-400 Lt man vienai Nekaltas. Na, aišku dar į tą sumą įeina svečių pavaišinimas NekaltasCha cha.

Ne jus ka juokajate? 700 Lt dviems ishleistiApakęsApakęsApakęsApakęsApakęstai ka jus valgote?
Mes 2 ishleidziame max apie 300 lt. ir mesa valgome, ir darzoves ir borzomi geriame, ir alyvuogiu alieju naudojame, ir jogurtus perkame,ir shashlykus, ir vyna,na agurkai, pomidorai ish tevu sodoŠypsena o vyras pareina namo pavalgyti. kai paskachiavome kiek yra pigiau namie gamintis, tai praktishkai ir nebesilankome vieshojo maitinimo istaigose. beto namie ir skaniau pasigamini ir zinai ka valgaiŠypsena. O as per pietus suvalgau koki vaisiu arba kokiu salotikiu maza indeli. Bo jei per pietus prisipamstu, tai man amen. ima miegas, nors tu ka.

Del to ne daug ir isleidziat, kad tik namie valgote. Pietus valgykloje kainuoja apie 10 Lt.
Turbut esi labai gabi seimininke, kad sugebi is nebrangiu produktu skaniai pagaminti. Niam niam

sunku suskaiciuoti tiksliai mat kiekvienas menuo nevienodai… buna kad vien tik bare per viena vakara padedu 200-300 litu o buna kad visam menesiui maistui tiek uztenka. na mazdaug vienai savaitei (darbo dienomis) reik 60-70litu savaitgaliui ~40litu taigi mazdaug per savaite (nesislaistant po barus ir neperkant alkocholio) iseina apie 100-120 litu taigi per menesi 400-500 litu. (cia man vienam nes gyvenu vienas). siaip maistas labai normalus siek tiek mesytes ten makaronai ryziai padazai siaip smulkus ingridientai zuvis pieno produktai siek tiek vaisiu ir darzoviu… retsykiais vienas kitas saldumynas ar pyragas koks ir zinoma sultys… siaip didele pinigu suma sultim iseina daugmaz per savaite sunaudoju 5 (pusantrinius)pakus sulciu (vieno kaina 4lt) tad gaunas vien sultim per menesi apie 80-100. karts nuo karto uzeinu i bariuka ar kavine ten vel alutis arba arbata na daugmaz 10lt tai padedu butinai. o jei dabar kai atsilo orai dar i gamta tenka isvaziuot tai vel islaidos (kokios nors desreles duonike keciupas ar siaip saslykas). zinoma vaziuojant i gamta dar pasiemi ka nors pakeliui uzkrimst… tai va
man vienam per menesi reik nuo 400 iki 700…