Kiek per menesi isleidziate maistui

Kiek per menesi isleidziate maistui ???

Jei tema kartojasi, "numeskite" nuoroda i panasia…

Taigi, kiek pinigu per menesi jus isleidziate maistui (tam ka valgote ir ka geriate)? Aisku, jeigu skaiciuojate… Nekaltas Ir kike vidutiniskai iseina 1 asmeniui? Mano draugas tikina, kad prasimaitintu uz 100 Lt. As tuo netikiu. Ar tai imanoma…?

apie 500-700 simtus Drovus

tikriausiai tavo draugas vien makaronus valgoJuokiasina man vienai i menesi vien maistui iseina apie 200 lt

apie 900 Lt keturiems asmenims (iskaitant ir vitaminus, jei tai galima pavadinti maistu)

Vien darbo metu pietaujant gaunas apie 200, o kur dar barai vakarais, kur maistas i namus Baisu

išleidžiam daug, neskaičiavau, bet koks 1000 susidaro (4 asmenims).

Tie seimai ar tik tau?

sunku suskaiciuot bet Apakęs o snapsas i tai ieina ???Nekaltas

Pas mus siaip panasiai. Mama visada skundziasi, kad labai daug, bet kazkaip kitaip neiseina…Nekaltas
5 asmenims gaunasi 900 - 1200 kazkur… Nekaltas Viena menesi taip, kita kitaip, gal priklauso nuo to ka perkam… Nekaltas

Pritariu, kad pietums yra isleidziam apie 200 lt., o dar po to perkamas maistas vakarienei (mesytes, makaroniukai, darzoves ir pan.) ir pusryciams (batonas, suris ir etc.), taigi manau, kada gana apvali sumele gaunasi. Nekaltas Taip

Apie 4-500 dviems tikrai geriausiu atveju. nes buna dar visokie savaitgaliai gamtoj (saslykai, alaus daug daug), sveciai ar pan., pareikalaujantys dar daugiau islaidu. Cia jau normaliai, labai neskaiciuojant ka perki, ir mesa, ir zuvi, ir jogurtai - simto rusiu suriai Šypsena O kokie 100lt??? Gal valgant makaronus, kruopas su duona tai aisku imanoma, bet kiek galima tai valgyti? Po menesio jau verkdamas i mesa vitrinoje ziuretu Nekaltas nebent vegetaras… zodziu jau paprastai labai valgant 100lt menesiui, nes kiekvienas apsilankymas IKi/Maximoj apie 50lt - grietine, duona, pienas, suris, desra, kiausiniai, zuvis etc. - ir prasau!

Na matai, pas mus kai snapsa nelabai kas geria…
Alu tai priskaiciuojam.
Apskritai ieina Taip Taip

tada dar daugiau, vienam apie 7 vasaros metu Drovus

Koki menesi, kita galima taip prasimaitint, bet toliau… turbut sveikata pagestu.

As zmonai duodu po 100 Lt savaitei ( truputi virs 400 menesiui), pats isleidziu koki 100-200, zmona sako kazkiek dadeda, bet nezinau kiek.

Kažkada jau sakiau 1 žmogui per dieną reikia :
5 Lt valgai labai prastai
10 Lt valgai
15 Lt valgai padoriai
20 Lt valgai prabangiai
Nekaltas Nekaltas Nekaltas
Jei Tavo draugas gali pavalgyti už 3 Lt Baisu per dieną, mesk tokį draugą.
Nes susiejusi su juo savo likimą, gyvensi pusbadžiu Liūdnas Blogai Ignoruoju

O norisi ir ledu vasara ir cipsu ir limonado ar alaus ir pan… 100 Lt tai juk 3,30 Lt/d. Ka uz tiek nusipirksi…? Nebent makaronu ir desreliu po 5 Lt/kg. O kur visokie keciupai, darzoves, duona, suris, margarinas, desra sumustiniams…? Kazkokia arbata. Kazkas pietums tebunie ir ne kavineje…?
Tikrai, akd nerealu. Juokiasi

daug pravalgom. pvz, siandien papietavom drauge - 28 ltNekaltas

man ir mano katinui Cha cha

Na ir tikrai… kai paziuriu, tai is visu pusiu tik problemos, jei as liksiu su tuo VyrasNekaltas Bet ka daryti, jei taip Myliu…? Gal sdakau praeis man ta Myliu…? Nekaltas