Kelyje III

Na, normali 500-700lt IMHO.

Plokstes neuzteks, procas pastave jau persilpnas

Nu paziuresim ar eis ant mano GF5500FX 256MB

Nenoriu lazdavotis, bet blogesniu vaizduskiu nei 5500 nebuna, ai yra 1 siek tiek blogesne… 5200 Ignoruoju

Senai pirkau, pats zinau kad nieko gero ji…
Bet kai pirkau tai buvo geriausia 5800 dar sestos serijos nebuvo Šypsena

ir patys zinom, nereikia nė sakytNekaltas

tai man sakias su savo radeonu, teks i seses kompa kelti jos galingesnis turetu pavilkt gal kas jau parsisiunte ta video 400MB kur uzima?

prasyk pinigu is seneles, senelio ir pirk nauja VGA…

TU pirma man neismaneliui pasakyk kas ta s VGA Drovus. beje pinigu negaliu skolintis nes ji is manes beveik visus pasiskolino Cha cha . parsisiunciau ta filmuka 400MB ten pasakoja tipo zaidimas neatsibos nes viskas keisis, vis kazkuo nustebinau grafika tai super kartais atrodo kad rodo nufilmuota medziaga o ne zaidima Cha cha Cha cha Cha cha

VGA lituviskai vaizdo plokste siaip tai manau nereikes ten superines

bet vistiek ziauriai strigs nes 18WoS strigo

o kuris wos strigo?

pedal to the metal ir haulin

Linka numesk a?
Nes randu tik Screenshotus, o video kur?

http://files.games.1c.ru/rig_n_roll/files/movies/RnR2.wmv

joo, gazele gerai budavo Šypsena , pats tas kalnuotais keliukais brangakmenius gabent ir begt nuo mafijos Šypsena
ir pajutau nostalgija kelyje 2 Šypsena , nepalyginsi su tais WOS , kur lakstai vien greitkeliais ir ziuri, kad ivaziuotum i ta ivaziavima kur reikia, paskui bus kaip mentam kaune, kai ne i ta uzvaziavima ant tilto pasuko,tai pries eisma palakste ir kakton gavo

paziurejau video, daugiau nei puse filmo pasakoja apie ankstesnes dalis, ir giria savo produkta, daug fraziu kartojasi Šypsena , ypach patiko tas pasakymas: "kodel butent amerikoj vyksta veiksmas ? ogi todel, kad amerikieciai ir rusai labai panasus (rodo , kaip rusai geria Cha cha ) , nes amerikoj ir rusijoj labai daug furistu (o ka, europoj nera ?, europa kaiptik labiau apgyvendinta, reljefas didesnis, todel daugiau problemu gelezinkeliam, todel mano manymu labiau naudojami sunkvezimiai).

Neveikia

viskas veikia.Mirkt

Jeigu tu ten prisiregistraves tai tik tau ir veikia

Nereikia registruotis, tiesiog spausk ant linko kita mouse button ir rinkis "save target as"