Kelyje III

as tai misliju kad ir idomus bus bet vistiek ta rusu kalba man nepatinka Ne

kazkaip uzsimaniau kelyje 2 palost kol 3dalis iseis,blemb greiciau iseitu ka jie ten tobulybes siekia ar ka, o gal gineso rekordo siekia, Ilgiausiai kurtas zaidimas. Cha cha .bet cia neblogaij bus kai kelyje 2 su mazikem furom varem tai daba su 18 raciais duosim Niam niam jau nori ir lengvasias ismegint Užsispyręs Užsispyręs Užsispyręs

kas man patiko antram kelyje, kad buvo mikriukas Cha cha pasiturbini dar ir lekia kaip bitute Cha cha visad pirmas krovini atvezdavau su juo Cha cha

tikekimes bus idomus… gi bus galima islipt nueiti kazkur ir panasiai… laukiu nesulaukiu… Šypsena

man rodos nevisada eis islipt tik prie degalines baro ar … ,bet nesvarbu kur cia pescias nupulsi gi ne GTA ce nepasisaudysi Cha cha

Jau geriau nedarytu Lietuviskos versijos… bugu pilna buvo Kelyje2…
Zodziu, manau bus neblogas zaidimas, taciau nezavi tai, kad tokioje gilioje ateityje teks vazinet… Kam to reikia?

Kas liecia kontrolsus? Vairas ir pan - available? :]

Gal kas netycia jau turit parsipute zaidima pati?

O kas tau liepia lietuviska zaist?

Kad jis dar neisleistas…

Tai ir nesakau, kad kas vers butent Lietuviska zaist.
As tik sakau, kad geriau isvis nedaro tegu, nei daro atmestinai,kaip tai buvo su ankstesne versija… Nustebęs

kas tau atmestinai, labai normaliai buvo padare. O tie visi bugai, ne nuo vertimo atsirade.

[quote]taciau nezavi tai, kad tokioje gilioje ateityje teks vazinet…
[/quote]
ce metai siaipsau darasyti miestai neatrodo naujoviski masinos tuo labiau manau 2024metai bus susije su paciu game’u tarkim suklestejusi mafija padaugejo korumpuotu policininku ar panasiai

Oficialiam puslapyke ikelta video siunciuos paziuresiu ka ten parodys Valio

Pasibandziau ta 18WOB vakar…
Na nesuzavejo… Šypsena
Aisku kaip 120MB sverianciam zaidimui gal ir neblogai, bet… Šypsena

Zodziu, reikia laukt Kelyje III ir matysim ka jiem pavyko padaryti.

Siulyciau atsisiusti filmuka, is ju officialios svetaines. Suzavejo… Mirkt

http://www.rignroll.com/index.php?type=image&image_id=2071&fn=i/mtv_ne
ws_10.jpg

Vienas zaidimo, kitas tikroves. Atrodo neblogai Vau!

padirbejo vyrai Gerai

as tai nesitikejau, kad jie taip padirbes prie grafikos Apakęs

nu o dabar pirkim naujus pc arba bent jau atnaujint minimum

jauciu neisnes kelyje3 mano Radeon 9550 128Mb, blem nesuprantu ner tokio zaidimo kuris ne biski nestrigtu, gal ta plokste nevisai tinka, nes kai ijungiu pc ten kraunasi ir rodo kazka raudonom raidem(nespeju perskaityt ką)o ir kompas ne toks jau ir blogas 2Ghz 768MB Ram. kagi jej ziauriai strigs tai reiks per flasha po gabaliuka kelyje 3 perkelt i sesikes laptopa nors geriau butu ant savo lost. Nekaltas

tavo tas radeonas kzkas panasaus kaip gf fx 5200

tikiu Šypsena

taij jau man prastai blem kaip noriu naujo pc Užsispyręs ,bet kas man pirks rudeni sesikei nupirko nesiojama mat moksliuke atsirado as uz ta pacia kaina dvigubai geresni nusipirkes buciau bet kurtau mokslai svrabiau tai… .belieka svajot arba taupyt pinigus(jau pradejau) o kokios plokstes geros zaidimams???