kelnaitės

GeraiGerai Šypsena

devevime devime ,kiek shaltoka uzhpakaliukuj,bet jug turime kas sushildoŠypsenaLiežuvis

hausas nusprende ant svenciu ir sia tema prikelt is numirusiuCha cha
ale ziurau ponul hausa isvis traukia ant tokiu temu kaipo aprangos aptarimas bo ne vienitele tokia tema kiek pastebejauCha cha

fetishistas jedralki palki… Baisu

faktas kaip blynas Cha cha
kai jam taip pasakiau,isizeide baisiausiai…
jedralki palki Cha chaCha chaBlogai

[quote]
Ichtiandras rašė:

faktas kaip blynas Cha cha
kai jam taip pasakiau,isizeide baisiausiai…
jedralki palki Cha chaCha chaBlogai

aš ne įsižeidžiau, tik ilgai nebuvau prie kompo.mano labai nekalti klausimai-kas domina , tą ir klausinėju.Jug galite ir pameluoti, nes niekas jūsų nemato kaip jūs esate apsirengusios

čia kiekvienas įsižeistų.tu įsižeistum , jei kas tave pavadintų P.Y.D.A.R.A.S, H.O.M.I.K.A.S ir kitais išaulėtam žmogui nesuprantamais žodžiais

baltas dazhniausiai (stringus) Liežuvis nes grazhiausiai prie idegusio kuno atrodo…
o siaip ivairiai… na bet tavo kl buva ‘dazhniausiai’ Liežuvis

na cia prajuokinai bet seip visokioms kokiu tik turiu neissirenku spalvuFlirtasFlirtasFlirtasFlirtasLiežuvisLiežuvisCha chaLaimingasLaimingas

ogo koks idomus klausimasMirkto kam tos kelnaitesCha cha? tik svenciu dienomis deviu jasFlirtas na o kadangi man svente kiekviena diena tai turiu dideli ju pasirinkimaMirktjuodi, balti(mano megemiausi kadangi idegus visus metusDrovus), raudoni, melyni, sidabriniai…stringai, paprasto kirpimo, sortuku tipo…Tūsas
taip kad rasiu keikvieman patinkanciusCha chaCha chaCha cha