kelnaitės

O tu pagalvok, kaip toki maza daikta reikia visokiais nerinukais apsiuti ir is vis - pasiuti! Taigi cia vos ne juvelyrinis darbas, uztat ir kainuoja Cha cha Cha cha
Atsimenat, kaip kazkada Asta su Livija moke, kaip merginoms stringus su virbalais nusimegzti? - Uzsidedi tris akis ir toliau jas nuleidineji: trys, dvi, viena, viena, viena. Baigta ŠypsenaŠypsena

100 proc. pritarimo Varliūkščiui ir 100 proc. palaikymo Hausui

jei ne jis cia nebūtų taip linksma Šypsena

kaip ir visi… visokias Šypsena

as nedeviu moterisku kelnaiciu bet man patinka kai visai ju nebuna Cha cha

na raudonus,baltus zhydrusMirkt

mums vaikinams su trauzais sunkiau zekit kiek spalvu kiek visokiu bbd sunku susigaudyt

nesioju triusikelius ivairiu spalvuŠypsena bet labiausiai patinka man raudoni triusikeliai (stringai) Liežuvis

ačiū už gerus žodžius.

dazniausiai juodus, reciau - raudonus, o baltus, kuno spalvos ar dar kitokios spalvos - ish viso retai… Mirkt

tik STRINGUS - daznaisiai juodus, taip pat daznai baltus, nes sexy atrodo prie idegusios odos, reciau melynus, vysniu spalvos ir kt. Mirkt

baltas, mėlynas, rožines, violetines ir su gėlytėm Aš nekaltas

dazniausiai raudonus apatinius Bučkis Sudužusi širdis

[quote]
mazutee rašė:

dazniausiai raudonus apatinius Bučkis Sudužusi širdis

reiškia dažnai nori sexo.

Taip taigis, kad nori Taip

visi jo noriŠypsena ir gerai.

HAUSAI, ech, HAUSAI… Kam keli tas savo mirusas temas i virsu? Manai kad nuo to tapsi populiaresnis?..

Prisimenu, dar mokykloje mokiausi, tai tokias kelnaites turejau ant kuriu buvo nupaisyta pele (mot.gim) pakliuvusi i spastus, o kita pele (vyr. gim.) ja "myli" is galo Cha cha Labai nuotaikingos buvo kelnaites Šypsena
Sita zinute operuota i merginas!

merginos ar vaikštote žiemą su stringais ar panašiomis mažomis kelnaitėmis?

jo !!! ar pasidarys ??? Aš nekaltas

zinokit merginos pasakysiu tiek kad as isvis be kelniu Šypsena