kelnaitės

kelnaitės

pas mane tai apatiniu 98proc. juodos spalvos,man juoda- sexualiausia spalva siaip…O like 2proc. raudon,melyni…Cha cha Cha cha Cha cha

Wo wo, isgerkime uz ilgesnius savaitgalius Gerai

niu pas mane tai daugiausia juodu:silkiniu neriniuotu stringiCha cha

scooby rašė:

Wo wo, isgerkime uz ilgesnius savaitgalius Gerai

OK!Taurėcia jau idomiau.Šypsena

na… Šypsena visu pirma tai priklauso kur eisiu, ka veiksiu MirktMirktMirkt
ir nuo nuotaikos dar… Cha cha
dazniausiai muviu baltomis kelnaitemis…jos graziai atrodo ant kuno. 0
savo dienomis muviu juodas ar raudonas…na o vaikinams tenka visokiu spalvu prisiziuret MirktMirktMirktŠypsenaŠypsena

Jau geriau stringi po mini sijoneliu nei visai be…Idomiau,kai paslepta tas kas gerai(niuz ne visiems) zinoma…

tai didelis asiu H

Jo panos, geriau jau jus be kelnaiciu visad butumet. Aisku, geras azartas, kai galvoji, kaip jas nuimt atsargiai, kad pana neuzpyktu Mirkt

2 illegal:

nebandei? o tu pabandyk, gal patiks.

2 all panos:

ash jums pasiulychiau dar toki azartishka dalyka - nueinat su bachuru i svechius (kad ir i oficialu priemima), devit griezta klasikine suknele. Vyksa vakarelis, visi linsmi, o jus ramiai sushnibzdat savo draugui kad papraschiausiai "uzmirshot" uzsideti kelnates.
Cia zinoma pasiulimas sexualioms ir drasioms panoms… Liežuvis

margiris rašė:

Spėju jog tu esi iškrypėlis kuris save patenkina vien sužinojes panos triusikkų spalvą tu spėju nueini į kabaką pakabini paną paklausi kos trusikų spalvos ir užsikaifuoji degradas tu kokių reta

pridurke aš taip nedarau.man tik įdomu kokios spalvos merginos nešioja kelnaitesŠypsenair kai sužinau jų spalvą, tai nesimasturbuoju.

pas mane tai a la boksininku shortukai…
ups, manes niekas neklause Cha cha Cha cha Cha cha

man tox yspudis, kad Hausas bando ishsiaiskint kaip gatvej bicha nuo panos ackirt - uzhveise temas apie triusikelius, apie pedkelnes, kaip apskritai panos apsirenge. Hausai, bendro ishsilavinimo spragu taip lengvai neuzhkamshysi Cha cha


Gerai

Neklause…bet idomu
TaipCha chaCha chaCha chaTaip

spragas visada reikia kamšyti, visomis įmanomomis priemonėmis ( tikslas pateisina priemones)

as vaikinas, tai nesioju triusikus :stuck_out_tongue:

Nesuprantu hausai kas tau is to, kad pasakys kokiu spalvu kelnaites nesioja merginos Ne . Ydomiau butu suzinoti su kokiais apatiniais jos noretu matyti vaikinus? Taip Šypsena

Tu cia gerai suskeleiTaipGerai

Eeee lochai, nevarykit ant HAUSOPiktas Jo temos kur kas originalesnes, nei 90% kitu temu. Tai senas bangietis, kurio vien temu pavadinimai pralinksminaGerai.

2Hausas
Viena mano panele devi isskirtinai juodus, kita tik baltus.