Katinų augintojams: ar Jūsų kačiui patinka šukuotis?

Katinų augintojams: ar Jūsų kačiui patinka šukuotis?

Turiu katineli. Jis negrynakraujis persas, labai ilgo plauko. Ir - kas keisciausia - jis be galo megsta sukuotis Šypsena Vos tik pamato, kad kasnors konors iesko toje lentynoje, kur laikome jo sukas (jis zinos kur jo sukos Cha cha), iskart atlekia ir miaukia, kad tik ji pasukuot… O jei paimsi tas sukas i rankas ir jis tai pamatys - jau neissisuksi, glaustysis aplink kojas kol negaus to, ko nori. Leidziasi visur - ir nugara, ir pilva… Kazkodel nieks tuo netiki… NekaltasTei va, noriu tik suzinoti, ar yra dar tokiu?.. Is anksto dekui Laimingas

mano katyte paprastut paprastute ir netgi ne pirkta, o rasta ir priglausta is lauko. ji irgi svaigzta kaip megsta sukuotis

Mrrrrr –> esme ne tame kokia veisle, pirktas ar nepirktas… Tiesiog visi kaip i nesveika ziuri, kai papasakoju apie savo kaciu Šypsena

nu nezinau kodel i tave kaip i nesveka ziuri… seip ar taip tu ne pirma(-as), is ko girdziu, kad kates megsta sukuotis… jom matyt tai primena glostyma arba kates-mamos prausima Liežuvis

Mrrrrr –> matai, kiek is mano pazistamu turi kaciukus, niekam tai nepatinka. Gal todel taip ir ziuri… Bet dabar zinosiu Laimingas

vat ir aisku kodel nepatinka Juokiasi nes jie turi kaciukus (kaip supratau, jaunus kaciukus). o jie kaip vaikai - nenustygsta vienoje vietoje ilgai. jiems gal ir ciotka, bet jie nori DUKTI, BEGIOTI, ZAISTI

mano katei tai shukos Veee.nors siaip jai ir nelabai reikia ju nes trumpaplauke Nekaltas

Mano katinas ilgaplaukis ir šukuotis jis nuo mažens be galo mėgsta Šypsena

iki tam tikros ribos…su saiku nes po to jau draskytis pradda Šypsena

Nu mano tai perse su pakankamai ilgu plauku, tai ji nori, ar nenori shukuoti reikia ~ Pavargęs~ Ish pradziu tai labai patinka, bet kai pashukuoju kokias kelias minutes, po to ji pradeda kti i shukas ~ Cha cha

turejau kate… Dievino sukavima Taip

o mano katinas tai i tas shukas ziooret negali. jam visishkai nepatinka shukuotis Šypsena keistoka ta tavo kate Šypsena

nu bliamb, mano kate, kaip ir sakeu, jin SVAIGZZZZZZZZZZTA del sukavimo… kiek kaciu, tiek pomegiu… jos gi KATES Mirkt

O mano persas to nekenčia labiau, nei nešiojimo ant rankų Piktas

hm…mano kycka taj kaip kada…siaip jei is po miegu tai sukuojasi noriai…bet kai isidukes net pagauti neimanoma…jis dar mazas…na 8 menesiai jam…vistiek vaikas dar:>

O mano kates nemegsta shukuotis… nes nelabai yra ka… Cha cha Cha cha Cha cha

manio kachius…megsta shukuotis

tada jis pradeda burgsti bbrrrr… Taip Cha cha Liežuvis~

Šmaikštuolė Cha cha

nu nia…mano katinelis tik ir ziuri kaip cia pasprukt nuo suku Šypsenanu jo lajme kad nedaznaj sukuoju,uzmirstu wis Šypsenamatyt skauda jam Šypsena