Katinų augintojams: ar Jūsų kačiui patinka šukuotis?

nu nei maudomas nepiksta ant manes ir ksi nagus karpau

na,savo katino as nesukuoju ,nors gal ir reiktu.Jis yra kornreksas,trumpo plauko.Mes nedalyvaujame jokiose parodose,tai mums ir nereikia.ir taip grazuolis Šypsena[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/161.1 55763.187…-=(582674295](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/161.155763.187…-=(582674295)

Jo, mano katinas alpsta is malonumo kai yra sukuojamas. Pradeda “burgzti”. Tik parodyk jo sukas, tai uzsoka ant tualeto dangcio ir ne is vietos - laukia tos malonios jam proceduros - Gerai.

Jam patinka,kai sukuoju galva,bet kai pradedu uodega sukuot,supyksta ir kandziotis pradeda Kanda

As tai savo katuko i jokias parodas neveziau niekad, bet jo ziauriai ilgas plaukas, tai reikia sukuoti. O dar jis taip megsta… Ypac kai pilva sukuoji - kaip kokia skudurine lelyte pasidaro, daryk ka nori su juo… Šypsena

jo,mano katinas ir nemegsta kai prie jo uodegos lendu Šypsena

Mano persų persiausias katinas ( grynaveislis ). Tai jam šukos kančia, vos pamato ,tuoj ir bėga… O kaip šukuoji ,tai kniauks,draskysis visaip ginsis, jis nekenčia šukų.

Manishke keimo paprastuke laabai megsta. Aishku, progos pasimaivyt nepraleidzhia, bet labai megsta.

iuuu kaip mano katyte megsta sukuotis Šypsena~~~

Maniskiam nepatinka. Bet jei reikia tai reikia ir niekur nedings. Kai issisukuoja tada iskeles galva vaiksto Cha chaKokiom sukom sukuojat? Nekaltas

**

**

Kaip pavydžiu tiems, kurių katės šukuotis mėgsta Girtas Maniškis vos šukas pamatęs duoda per jas su lapa iš visų jėgų Pavargęs, todėl aš, netekusi kantrybės, apskritai jo nebešukuoja. Tik kai šėrimosi sezonas įpusėja, visus senus plaukus pasigavusi iššukuoju ir vėl pusę metų ramus vaikšto.

Manishkis ish mandagumo truputi pakenchia, bet po to ima shukoms grasinti, kad ikas Cha cha

Na, būna juk specialios šukos katinams. Ilgaplaukiams ir trumpaplaukiams… Bet, tarkim, veterinarė apžiūrėjus mano katiną sakė, kad jam kažkaip tinka ir paprastos, ‘žmogiškos’ šukos. Nes jo tankus ir labai ilgas plaukas, tai kartais būna, kad tos specialios peša. Tai mano kačius turi savo nuosavas ‘žmogiškas’ šukas Laimingas

manio kyskius tei ishsidrebdavo ant lovos kai sukuodavau…ir dazniausiai uzmigdavo Juokiasi jis persiukas buvo tai toks labai plaukuotas,…kol ji susukuodavau Myliu