kashes paloshimas Kaune nr. 3 deja siandien neivyks

Buvau as ten pora kartu, as tai patarciau pereit per vidurines mokyklas, ten ir stavkes nedideles, ir siap normaliai.

na pas save shules VDU "Rasos" gimnazija, tai galiu suorganizuot laisvai, tik kad sale lievoka Nekaltas nu aisq tokiems profams kaip mums tai tiktu Kietas

na pasirashom kam tiktu VDU "Rasos" gimnazijos sporto sale, siaip butu papigiai ir tikrai gautumem, manau kaip pirmam kartui butu pats tas, iki vakaro jei daugumai tinka tai rytoj shulej paklausiu budincios kaip ten kas ir su kuo ir darom galutini sarasha

man tinka Taip o kur ta rasos gimnazija??

prie Kalnieciu

man tai tinka bele kur: bangoj ar kurioj nors mokykloj
tad jei prireiks vieno zaidejo galutiniam sarase gal ir pasirodyciauKietas

Vilijampoleje, siaip sale labai cool…

na ok, pasidomek ir mumi pranesk kaip ten kas, nes siandien kalbejau su shules dyriku tai sake kad tipo siaip nenuomoja, reikia sutartis visokias rashinetis Blogai

LVA- Lietuvos Veterinarijos Akademija.(jei kas nezinojote)
as galiu imesti telefoniuka sargo, tiesiog reikia klausti kada sale laisva ir ateiti anksciau, tada (bent jau praeitais metais buvo 2 litai) susimetam bafkes duodam i lapke sargui ir grajalinam pokol neisvejaŠypsena ten galbut bauginanciai skamba "zaidimas ant soniniu kashiu" bet ten sale labai plati ir erdves uztektinai, nes pagrindines kashes buna pakeltos ir nuleidziamos tik vykstant varzyboms…tiesa tokiu "nasharniku"Cha cha uz 2 litus gali buti ir daugiau pazaisti uz pusdyke saleje su gera danga ir lankais, todel reiketu ateiti bent pusvalandziu anksciau…nu vienzo kai suzinosiu situacija pranesiu, sale randasi Vilijampoleje Naujalio g.lyg (lygiagreciai su Paneriu gatve atkarpoje kur nusileidus nuo Zemaiciu kalno ir vaziuojant link ziedo …ten dar stadionas salia yra…na jei sutarsime tai kur susitiksime ir paskui nuvaziuosime…

Nu blin kaip jus kashiorai nezinote visu Kauno saliu? geda turetu butiCha cha
Einu skambinti Šypsena

veterinarke (jeigu apie ta kalbi kur prie buvusio Kinoteatro "Neringa" ) visai px Nekaltas eidavau praitais metais tik, kad ten nesildo Nekaltas bet ten papigiai - 2 Lt nuo zmogaus nesvarbu keliese ateini Nekaltas

Jo apie ta pacia, tik va kur tas kino teatras buvo tai nelabai atkuriu , kiek zinau ten tik Vilnis buvo, o Neringa hmm…Nekaltas
jo su shildymu ten ne kas… bet uz tokia kaina tai viskas normaliai plius i sale eini nesedeti ant suoliuko o loshti…tada tai tikrai shalta nebuna…

blin skambinausi bet niekas nekelia pameginsiu dar veliau…arba uzvaziuosiu…

del kinoteatro tai nesu tikras ar ten "Neringa" bet krc tas ruzavas pastatas Nekaltas kiek zinau uz kasiu nuleidima dar + po 1 Lt reix suplot bet kaip sakant uz trajaka visai zjbs Mirkt

taj kada ir kur darom ta meeta??? savaitgalis gi jau prasidejo !!! Cha cha

Va sito tai nezinojau Gerai isviso tada butu zjbys, nes ten lankai tip top kaip kad haleje Gerai… tik kita problema butu su kitais zaidejais, nes be musu ten dar butu liaudies…nors is esmes jei jie zaistu ne skersai o tik po viena kashe tai mums netrukdytu, nes vietos tikrai ten daug…

manau kad sita reikala reiketu nukelti kitai savaitei pvz koki pirmadieni vakare…

as tik kita savaite galesiu Nekaltas sestadieni arba sekmadieni bet kuriuo dienos laiku …
O mano balsas Veterinarkei Taip Pigu ir visai gera sale + man iki ten 10 min. kelio pesciom Kietas

niu tada gal keliam i kita savaite Nekaltas bet tik ne pirmadieni Ne

na tai daro kita savaitgali, kai ishsiaiskinsi kaip ten kas su kuo tai parashyk ir surinxim dalyvius kurie 100% bus

ateisiu gal paziuretCha cha

butinai ateik Taip Mirkt