Kas piesia graffiti? Kiek metu jau paisot? O jei dar ne tai ka manot apie graffiti?

laaabai grazu… Laimingas bet pati tuo neuzsiiemu…

tai sienu gadinimas ir darkymas, Bagdade tokies "dailininkams" policininkai supurkšdavo dažu balionėli gerkle (patys dailininkai to noredavo, kad tik nevezdu i prokuratura, nes grese kalejimas)

emmm peckioju atrodo dar ,gal netaij intencywiai Šypsenana 4 meteliai jau prabego Šypsena

na as kaip cia pasakiu kazka paisau na dabar pertrauka padariau nes labai susiparinusi esu…o siaip tai dar iki ziemos tureciau viena darbuka padaryti ant sienos nu ziuresiu kaip bus beje visiems peace and respect kurie paiso ir yra uz…Laimingas

Klaipedos sienu dar nepuoshia mano pieceai bet respect visiems kurie tai padaryti ishdryso beje aerosol mano gyvenime neatsiejama dalis 3 hip-hopo elemento pagrdindine mintis
graffity, jei galima tuo laikyti mano tagus wisviena ash zhadu pakilti ne ishkarto zhinoma - etapais o kaip del kitu hip-hopo elementu
breakdanceo, DJ ir MC, visa tai kas sieja mane ir mano kentus vieshai propaguoju kiekviena ish shiu srichiu ackirai o jei ir tu taip manai, gerai darai, hip-hopa palaikai Girtas

nu nelabai kaip gawos… respect brothas n sisters…

man graffiti labai fainai atrodoGerai bet pati tai nemoku piest

paišiau 3-4 metai atgal, kai tokia mada buvo užėjus
šiaip tai vaikų žaidimai
visa hip-hop’o kultūra (ja ja, kultūra Šypsena) yra smėlio dėžės lygio Veee
ale jei kažkam tai įdomu, duodu durniams kelią.

[quote] man grafitonaz labaj praejnaTaip pati tokiu dalyku neuzsiemu, nez nelabaj isejnaDrovus bet wat grafitono turiu sawo toki stiliu taj toki sawotiska ir rasawLaimingas, bet zinoma ne wiesaj, nez uzjuoktu turbut maneDrovus na, bet saiuwinio qale qaletumet rast mano zedebruŽvaigždė [/quote]

Graffiti-Gerai
Ypac kai grazhiai nupieshta, o ne kokia nors "ant durniaus" teplione. Pati taip nesugebuNe Bet i grazhius darbus visada miela pazhiuretTaipGerai

lb fajnaj grafiti! Laimingasash megstu miesht ant lapu bet ant ienu nedrystu…nes ant lapu lb grazhej irgi nesigauna… Nustebęs Liūdnas

Bandziau kazkada piesinet bet greit praejo Cha cha o siaip grazu man Šypsena

ash tik sasiuviniouse bandau, nes iki auksto lygio dar toli…

man tai grazu,pati tai nepiesiu

Man labai patinka graffiti, bet pati piešiu tik ant popieriaus. Taip

Truputi ziurejau abecele. Per daile liepe piest. Gavos ne taip ir blogai Mirkt