Kas piesia graffiti? Kiek metu jau paisot? O jei dar ne tai ka manot apie graffiti?

o ka reiskia tokios makaliuzes ant sienu? bl kaip tokios nesamone smane parina!! Nežinau aisku normalus piesiniai grazu…

man grazu…noreciau pati pieshti tik kad neturiu gabumu pieshimui NeŽliumbia

Supranti, jei nori tapt geru graffiti maker’iu neuzhtenka mokytis, reiq gimti su nitrucha rankoje Cha cha Cha cha Cha cha

Krc GRAFFITI- tai labai plati meno rusis, "be remu"…Man patinka…vasara zadu daryt cool graffiti mieste…
be to kodel kartais nepripazystama kai merga paiso? Ka tik bernai tai gali daryti?

GrazuGeraiTaipnors pati nebandziauNe

kol kas tik kelius menesiusKietasTūsasfree steale…,peace

Jou man tai gadytsa. Kai gavom klases rubine tai susimetem ant dazhu ir 2 bichiukai ispieshe grafitonais. Visai nieko gavos.

zhinaw wiena puslapiukaMirkt

<A HREF=“http://www.graffiti.ltNekaltas” TARGET="_blank"> http://www.graffiti.ltNekaltas

nznaw ar jum patix bet man tie pieshiniai wisaj nieko pasirodeNekaltas

o pati piesht taj megstu bet kartais nesigaunaPiktasPiktasPiktas

Graffiti yra zjbs GeraiGerai

man patinka grafitiTaip!!!nors pati taij nepiesiu

MAno graffiti eskizai mano dienorastyje…Jei busit neabejingi uzeisit.TūsaspeaceTūsasKietasLabasTaipir ivertinkitŽvaigždė

*****PiktasKandaSienu tepliojimas ir tik biudzeto svaistymas joms sutvarkyti,nx nepatinka man grafitiBlogaiBlogaiBlogaiPiktasKandaVeeeVeeeVeee

nea,nepieshiu…Ne
nors norechiau,tachiau tai tikrai jau perzhengia mano sugebejimo ribas…
gerbiu tuos zhmones kurie pieshia ir manau kad tam,jog nupiesht nepakartojama darba,reikia turet savyje kazkokia ipatinga menininko gyslele…respect grafitiorshai…GėlėGirtas

shejp taj man patinka graffitaj bet tik geri o ne kewerzones kokios nors…patinka tokie kokie yra mano profilyje ir etc. Sunkus darbaj kuriems rejkalingas lajkas…Pati taj nepieshiu, bet norechiau neesu geros rankos.

mindze—> 3 graffits taj geras kiti taj nelabaj…nu dar pirmas…Cha cha

nepieshiu pati. bet grazhu,kaj atlikta zhmogaus kuris taj moka.

graffiti jega TaipTaipTaipGėlė jei tik jie pieshiami zhmogaus kuris gerai tai sugeba… Nekaltas shiaip ir pati esu bandzhius, tik nelabai man kas ishejo… Pavargęs… tai pagalvojau, kad geriau sienu negadinsiu… Girtas

siaip man labai patinka grafiti bet ner kantrybes ismokti ja piesti.Mano klasioke paiso grafiti tai sakiau kazkada reiks paprasyt kad ismokintu.

Dabar mokaus…tiesa sakant uzrasu knygutej turiu viena laabai grazu piesinukaŠypsenaSiaip esu savamoksle,pries koki menesiuka mokytis pradejau…bet visai niekoŠypsena

Paisau su draugais jiau kokius 2-3mGirtas
Liga manoCha cha

Graffiti gadina miesta! Nekaltas