Kas piesia graffiti? Kiek metu jau paisot? O jei dar ne tai ka manot apie graffiti?

Kas piesia graffiti? Kiek metu jau paisot? O jei dar ne tai ka manot apie graffiti?

Kiek metu jau paisot? O jei dar ne tai ka manot apie GRAFFTITI?

Kol kas tik sasiuviniuose piesineju…Nekaltas ant sienu teko kazkada, bet ten visai jox graffiti nesigavo…Cha cha gyveni zmogau ir mokaisiMirkt

zn kas tie dar grafiti meijkeriaij xz [; jej maldec taij liux ~[; o shiiajp taij lewybe yr ~[; kadangi ash ish kns tikro real grafo nepametysi nes wisi su mashininiaijs waro ple o grafoo dazoo negali nusipirkti ~[; jmj o shiiajp grazoos grafaij taij miesto paziba Cha cha

man graffiti ziauriai patinka,labai labai grazu,pati nemoku piest,bet klasiokai piesia,graziai.Laimingas

As tai paisau taip pat sasiuvinuose…Vienas darbas yra ant sieno prie garazu…

Mano darbai, nuo pradzios iki dabar: http://www.fotki.com/mindze/graffiti/mano Nekaltas

as nepiesiu bet ziaurei noreciau butu jegaLiežuvis

nelabai man patinka visi tie makeriai

piest nepiesiu…ne kokia is manes piesejaCha cha o siaip tai labai patinka graffitiŠypsenaP

Pati nepiesiuNe taciau labai grazu paziuret kai buna ant sienu graziai nupiestaTaip

pati nepieshiu, bet jej kas graziai moka nupieshti, taj labaj grazu paizuretTaipGerai

pieshiu ‘graffiti’… bet dar neesu graffiti maker’iz Kietas geras dalykas graffiti! pieshiu nuo 12 Cha cha iki dabar…

Graffiti Gerai Gerai Gerai
Grazu Tūsas
O man nesigauna Piktas

neisivaizduoju gyvenimo be graffiti, gyvenimas tada butu Baisu ir niurus ant sienu piest nebandziau a vat jau ispaisiau 2 po 96 lapus sasiuvinius Laimingas ant lapo daug lengviau negu ant sienos Drovus

Graffity man ziauriai patinka, pati kazkada bandziau piestCha cha

Tai zinoma kad ant lapu daug geriau gaunasi.
O Mindze, ka paziurejau tavo fotki nuo pat pradziu tai pastebejau kad patobulejai, tad ir tie kurie piest nemoka manau gali prasipiesti, nors zinoma jei neturi writerio gysleles tai nieko ir nebus…

kartais pakeverzoju sasiuvinyje ir del to labai pyksta mokytojosCha chabet siaip,tai kokia cia is manes pieseja…Angelas

gaila bet grafiti nemoku paisytiLiūdnas .bet labai noreciau ismoktiTaip.
seip grafiti man asmeniskai zjbsGerai.jau kas moka paiselioti grafiti papaisinekite daugiau ant sienu ir kaune .labai prasau

graffiti grazuLaimingas