Kas mėgsta reggae ir ska muzika?

Kas mėgsta reggae ir ska muzika?

Pasakykit,mielieji savo nuomone…Tūsas

as nespjaunu y tokia muzika. kazkada buvau usikabines TAI KA ir DR.GREEN. dar ir dabar kartas nuo karto paklausau… o is regio tai neblogai UB40 bei Bob Marley

nu megstam,o ka?Gerai kazkada buvo uzdraude tokia muzika ,ar kazka praleidom?NekaltasNekaltasLiežuvisLiežuvis

zjb’s Reggae…
Red Rat and Elephant Man rulzz…

UB 40 tai sena labai grupe.ja labiau galima apibudinti kaip pop-reggae.Jo,ji savita

TaipTaipTaipBet patarciau geriau paklausyt kitu reggae gigantu kaip Bob Marley,Peter Tosh ir pan.ten muzika su sava kultura.O ten tas meslas kur ZAS varo tai ten ne regis o Fuing komercija ir Bob Marley dainos ispimas BlogaiGreenai super.Paklausyk kitu fainu uzsienio grupiu sia tema.L.fainos SKANIC,STUBBORN ALL-STAR,THE TOASTERS ir kituMirktMirktMirktMirktMirktMirkt

BOB Marley nevengiu pasiklausyti …
siaip idomi ir savotiška kultūraTaip

jooo …ska patinka …ir ska-punkŠypsena
as tai galeciau tik rusisku parasyt:

Malefactors
Distamper
Komatozz
Elizium
SPITFIRE
ir dar dar darŠypsena

SPITFIRE maciau klipa-ale rimtai neblogai vyriokai varoKietas

ash megstu ska ir regi :] beje yra nebloga LT regio grupe LMP vadinas Šypsena Telefonas

Reggae jega , tokia savotishka , lengva , atpalaiduojanti muzikikeŠypsena

[quote]
WRATH rašė:
jooo …ska patinka …ir ska-punkŠypsena
as tai galeciau tik rusisku parasyt:

Malefactors
Distamper
Komatozz
Elizium
SPITFIRE

Paklausyk tokios grupes CATCH 22.Manau tau ji patiks pagal tavo nusakyta skoni.Labai zjb grupe

TaipMirkt

Gaila kad jau LMP nebevaro.LiūdnasKai buvau ju koncerte tai dar ligi siol ispudziais patenkintasGeraiGeraiGerai

Green Sun Club - labaj jega lietuvos reggio grupe. gal kas turi full album?

eek a mouse - tikraj unikalus jamaican voice
woodoo glow skulls - sunkus ska viena ish geriausiu pasauly
yellowman - nuostabus reggio dancehallas
the bastars, the scoflows - puikus lengvas ska

gal kas gali parekomenduot kokio sunkesnio ska ale dr.greenTūsas

killeriux> tai gal koki RANCID… dr.Green ju daina lig tai atlieka I wanna riot…nieko dainuskeŠypsena

Morengas>gerai…pabandysim kada norsŠypsena

joo, LMP zjb budavo…

reggae pakesti negaliu, o is ska patinka Madness ir The Specials

Turiu greensun club albuma.neseniai isejo.rotundo g.5 interneto kabake"ug klubas"berods vadinasi gali nusipirkt si albumaTaip

mane domina jamaikoz stilius kaip dub jei gali parasyk apie si stiliu ir taip pat pavardink atlikeju ir kur galima gauti dainu mp3 formate pleaseaGirtasGirtasGirtasGirtas

viska rasi http://www.jamaika.hardcore.lt
TaipMirktTaip