Kas mėgsta reggae ir ska muzika?

Dievinu Bob Marley. Jo atliekama reggae muzika turi ypatinga nuotaika, labai atpalaiduoja.

na dekui , o tau kaip dub
GirtasGirtas

Man irgi labai patinka.JEGA!!!

GeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGerai

Sportuojant visai neblogai Taip.Vis geriau negu pigus popsas.Labiausiai egzistuojantys, tai Bob Marley ir Ina Kamoze (ypac geras jo gabaliukas "Hot steppa").

Girtas

Reel big fish - ska/punk
Ska-P - kietas italu ar tai prancuzu ska Cha cha
Zebda - fainas ska… kartais per mcm paleidzia Cha cha
Sublame - smagu, zoliapuciai Drovus

http://oioioi.ru/mp3/skinhead/moonstomp.html cia galima parsisiusti ska ir reggae…

Jah Jah long live!

Ei zmogau,o ten tu nuotraukoj su tamtamais varai?

Apakęspapasakok kas ten per tusas buvo ir kada.jauciu kad biski kerti siame muzone ir rasta kulturojeGeraiGeraiGerai

Beje jau shi vakara “Senajam rusyje” Dr.Green ir Sloppy Livin’
geresnio ska sunku rasti…
brozers n sistez butinaj atejkitKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietasKietas

Ablomas gavosi su tuo senuoju rusiu.blemba…VeeeVeeeVeee

Ne

šiaip visos kultūros yra kažkuom savitos Žvaigždė bet reggaeGeraiTaip

sloppy livin! TaipGerai

as pac su draugeliais groju SKA !!! jei ka sudomino kur kada grosim rasykit [email protected] Labas

Regis man patinka Taip

!!!!!!!!! SKA OR DIE !!!!!!!!!

Mano punkska grupe waro is ties neblogai, bent jau taip ivertino PSIXAS ir dar kiti muzikos banginiai. atwarykit per weliku atostogas i musu koncerta vilniuje BRAVO klube (buwes muzikinis angaras), ten galesit paklausyti gero lietuwisko PUNKSKA !!!

LMP GeraiGeraiGerai Taip

klausau lmp (regis), dr.green(popska), sloppy livin (skapunk)… geros grupes Šypsena

bet vistiek mano sirdis atiduota metalui ir hardcore Laimingas

is psixo toks banginis kaip is manes balerina Cha cha Cha cha
slepias tegu sitas fonogramu dievas po lapajs… nera jis jokia zvaigzde…

Du megstamiausi mano muzikos stiliai. Shiaip reggae pagrinde tik B. Marley klausau, taciau ska turiu nemazhai cd - Dr. Green, The Loafers, Lauren Aitken, Mark Foggo’s skasters ir t.t… Taip