KAS GERIAU LOSIA KASE JUGOSLAVAI AR LIETUVIAI?

KAS GERIAU LOSIA KASE JUGOSLAVAI AR LIETUVIAI?

ŠypsenaKAS GERIAU? LIETUVIAI GERIAU! NESAKAU ,KAD JUGAI NEMOKA LOST KASES JUK JIE PASAULIO CEMPIONAI! BET LIETUVIAI JUOS PADETU!

gerai kad sitaip nuosirdziai pasitiki musu rinktine kuri buvo begediskai sutriuskinta latviu. beje mes amerikiecius tik vos nenugalejom o jie nugalejo. lietuviai pries jugus tikrai nedaug tera laimeje o jie mus metai is metu varte. kas geriau? hm… paskaiciuok laimejimus suzinosiCha cha

LIETUVIAI PO OLIMPIJADOS BUVO BISKI PASIKELE!!!PiktasLiūdnaBETO NEBUVO MASK0LIUNO JIS GERAS GYNEJAS!!DEL TO PRALOSE VISIEMS!!! DABAR KAI BUS EUROPOS TURNYRAS LIETUVIAI JEI LOS SU JUGAIS TAI TIKRAI KRAUS MALKU!!!Šypsena

Kas per durnas klausimas - zinoma Lietuviai, kitaip ir buti negali.Graži

Gerbiu jugu krepsinio mokykla, taciau Rio ir visiems kitiems ju gerbejams noreciau priminti, kas gavo per paskutini tarpusavio susitikima?Liežuvis

ir man anksciau taip atrode bet dabar jau manyciau kad uz lietuvius blogiau zaidzianciu neraNustebęs

Isiminkit vaikai visiems laikams => Jugoslavijos vyru krepshinio rinktine yra geriausia Pasaulyje ir tuom viskas pasakyta…Labas

lietuviai pries Serbus yra laimeje tik du kartus - olimpiada 2000 ir draugishkos rungtynes Kaune…visas kitas rungtynes, gal apie 15(iskaitant ir draugishkas), pasieme Jugai LabasLabasLabasGeraiGeraiGerai

pabaigai keletas skaiciuku is EC 2001:
Yugoslavia – Latvia 114-78
Lithuania - Latvia 76-94

aciu uz tikejima rio, tu oficialiai pasalinimas ir rinktines gerbeju sarasu, jei taip ir galvoji tai bent tyletum

as su tuo tavo "rinktines gerbeju sarashu" uzpakali valausi!!! LabasLabasLabas

cia kada?Apakęs

Tik vaikai tuo ir patiketu Aš nekaltas
Objektyviai vertinant tiek jugams, tiek lietuviams buvo toli iki JAV "Dream Team", bet skirtingai nuo jugu, lietuviai turejo tikrai realu shansa laimeti Liežuvis Ir nereikia aishkinti apie WC, JAV deje ant kashio WC (pazhiurekit kokios komandos ten vazhiuoja juju ir kokios i olimpines), mes irgi Cha cha Taip, jugai dabar stipriausi Europoje, bet tikrai ne pasaulyje…

Jugai muoliai
Blogai

kad ir koks būčiau patriotas visgi statyčiau šiuo metu už jugusAš nekaltas
vien NBA jų žaidžia apie 8-9 lyg ir…

siaip sportas tuo geras kad visada objektyviai galima pasakyt kas geresni. Pasiziurekim i lietuviu pasiekimus per pastaraji desimtmeti, ir pasiziurekim i jugoslavu. Taigi, sita tema galima uzdaryti Šypsena
Labai protingai pasake kazkada Danilovicius kai Mayersa pradejo su juo lyginti: kai Mayersas pasieks tiek pat kiek as tada galit pradet mus lygintiMirkt Lietuva, kai tu busi bent Europos cempa, galesi turet savo zodi. O dabar Blogai

Blyn, tu geriau padarytum koki isvestini skaiciu kiek vienam LR pilieciui tenka gramu Aleknos auksinio medalio…arba dar ka panasaus - tada galesim lygintis su serbais, estais ar galu gale kuo tik nori, kad ir Mozambiku Liežuvis

nepyk, bet parasei grynus paistalus, negaledamas atsakyti i mano argumentus argumentais.

Manau, kad objektyviai paziurejus Jugai yra stipresni, taciau man sporte patinka toks dalykas, kai kartais kmandos suzaidzia daugiau nei objektyviai leidzia ju galimybes. Ne karta ziurejau rungtynes, kai looser’s puikiai suzaidzia su lyderiais. Nors tikrai nemanau, jog LT yra silpna, bet kad laimetu pries Jugus LT reiktu sulosti vienas geriausi rungtyniu. Taip

Esu tik viena karta gyvenime sirges uzh Jugus ir tai buvo kai jie siemet lose su USA. Tiksliau kadangi abi komandos vienu metu pralosti negalejo, tai man labiau norejosi, kad pralostu USA nei Jugai. Mirkt

Siuo metu uz lietuvius geriau losia:
Jugai, Ispanai, Italai, Rusai, Vokieciai, Amerikonai, Argentina
Del kitu nezinau bet sios komandos zaidzia geriau gaila bet taip yraLiūdna

nu p… dabar ne kiek nesistebiu kodel taip greit nuraset ir fules rinktineLiūdna
viskas siam pasaulyj yra subjektyvu ir tas jusu NORAS objektyviai ivertini jegas irgi yra subjektyvus to pacio matiss kur bando faktais remtis…
tox ispudis kad jus visai nemokat ir nenorit kovoti? taip kartais reikia nusileist ant zemes atsistoti ir iseiti, bet jei bent ka galvoje turi (sneku ne apie sporta siuo atveju) kaip gali pasitraukti? gerai kad ne jus nezaidziat rinkinej nes mes greitai ne tik nuo latviu bet ir nuo kokio angolos gautumeBlogai su tokiu jusu poziuriu