KAS GERIAU LOSIA KASE JUGOSLAVAI AR LIETUVIAI?

Na bunant aklu Lietuvos rinktines fanatu sakytum,kad Lietuva geriausia,bet faktai rodo visai ka kita.Jugai siuo metu yra pasaulio cempionai,o Lietuva i pasaulio cempionata net nepateko.Tad kad ir kaip butu gail,bet jugai siuo metu geriausi…

Taip

Per tavo taip nuvertintas 2000 Sidnejaus Olimpines zaidynes!

Daugeliui noreciau priminti, kad klausimas yra ne kas daugiau iskovojo titulu, bet, kas geriau losia kase. Kad tai ishsiaiskint, reiketu suzaist tarpusavyje. Bunant objektyviu, siandien sunku tiketis pergales pries jugu NT, jei startiniuose Eurelka zaistu pries Divaca o Masiulis pries Stojakoviciu (nors Olimpinese ir "uzlose&quotMirkt, taciau, jei nors karta pavyktu surinkti stipriausia sudeti (Turiu omeny Saba, Ilgauska, Praskeviciu ir t.t.), manau lietuviai turetu visai neblogu galimybiu “nukabinti serbu zvaigzdes”.

Beje, paskutini karta lietuviai tarpusavio rungtynes LAIMEJO (2000m. Olimpinese, as jau nekalbu apie 1999m. draugiskas Hales jubiliejui). Ir LAIMEJO NET 16 TASKU!!!

Geriausiai losia negrai Aš nekaltas

nesiskaitoLiežuvisLiežuvisLiežuvis paskutinios oficialios rungtynes buvo shiais metais Vokietijoj per draugishka turnyra Braunschweig rugpjuchio 17 dienaMirkt Labas

Yugoslavia – Lithuania 87:58 (23:6, 23:11, 20:15, 21:26)

Yugoslavia: Bodiroga 14, Radmanovic 2, Smiljanic 5, Rakocevic 11,
Stojakovic 20, Jaric 9, Drobnjak 6, Divac 6, Tomasevic 10,
Koturovic 4.
Lithuania: Jasikevicius 13, Salenga 12, Zukauskas 14, Maskoliunas 8, Lavrinovicius 11.

29 punktai…nu pats supranti…TaipTaipTaip Labas Cha chaCha chaCha cha

lietuvos krepshini, tu klupi priesh Jugoslavija ant keliu…

negrai turi maziausiai smegenu ir didziausius pimpalus…o kaip jie zaidzia gerai matem per praejusi WC…Labas

gerbiamas teises ir politikos forumo moderatoriau…man visishkai nesvarbu ka apie WC galvoja jav ar lietuva…Jugoslavija laimejo Pasaulio krepshinio championata, ji yra Pasaulio champione, todel teisishkai ja galima vadinti stipriausia Pasaulyje…pasvarstymams "kas butu, jei butu" chia ne vieta…reikia vaziuot ir irodyt savo pranashuma, o nea sedet kur nors LA pas Snoop Dog’a irashu studijoj…

o koks tavo poziuris? prasau pateikti ir savo subjektobjektneutralia nuomone…kas geriau zaidzia krepshini? Gėlės

wat tie lietuviai tai…vis,kd kazka nusukt…Cha chaCha chaCha cha

Yugoslavia – Lithuania 63-76

Jugoslavija: Stojakovic 20, Bodiroga 14, Obradovic 8, Rebraca 5, Lukovski 4, Rakocevic 3, Scepanovic 3, Drobnjak 2, Tarlac 2, Tomasevic 2.
lietuvele: Einikis 26, Jasikevicius 18, Siskauskas 9, Stombergas 8, Timinskas 6, Zukauskas 4, Maskoliunas 3, Masiulis 2, Adomaitis, Songaila, Giedraitis.

"deja" tik 13 tsk…ir deja kazko man truksta pas serbus sarashe…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas taip. lietuviai laimejo priesh Jugoslavija be Predrago Daniloviciaus…nu ka tu kokie fainulkos…

p.s.: del hales turnyro tai ten shtombergas pasliedna sekunde bilenka aciloshes imete kiek pamenu…reiktu paziuret vaizdo irasha bo man regis po laiko viskas atlikta buvo…Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltasCha cha

O kur tavo argumentai? parasiau gryniausiu tavo stilium Cha cha Liežuvis T.y. be jokiu argumentu

O siaip tavo minti supratau, tik tu nepakankamai tiksliai issireiskiai (va, panasiai kaip juras Cha cha )

Labas

Draugiskos rungtynes kaip tik - yra neoficialios

Bet ka cia su tavim gincytis del tu serbu…geriau su pliku pasipesioti Cha cha

Gerb. Rio, o prie ko chia mano moderavimas? Chia “Sporto” klubas ir chia ash esu tox pat klubo narys (na gerai, VIP’as) kaip ir tu Šypsena

[quote]man visishkai nesvarbu ka apie WC galvoja jav ar lietuva…Jugoslavija laimejo Pasaulio krepshinio championata, ji yra Pasaulio champione, todel teisishkai ja galima vadinti stipriausia Pasaulyje…
[/quote]

Apakęs Teisishkai Prancuzija Sidnejuje buvo stipresne uzh Lietuva, nes zhaide finale ir gavo sidabra, nors visi mes zhinome, kad realiai tuo metu ji nebuvo stipresne, ka parode ir grupes varzhybos. Todel nereikia chia lia lia. Kodel tokie kieti kashyje jugai nelaimejo aukso per paskutines 3 olimpiadas? Cha cha Ar tik ne todel, kad buvo leista loshti NBA profams? Mirkt

[quote]pasvarstymams “kas butu, jei butu” chia ne vieta…reikia vaziuot ir irodyt savo pranashuma, o nea sedet kur nors LA pas Snoop Dog’a irashu studijoj…
[/quote]

Ajajai, kokie mes demagogai. Ar tik ne tu, Rio, chia ne per seniausiai aishkinai, kad jugai Sidnejuje buvo be P. Danilovichiaus? Aš nekaltas Zhinai, jeigu jugams laimejus priesh kazhkokius NBA suoleliu shildytojus (visokie nioliktu metu geriausi naujokai ir t.t.), tu aishkini, kad jie kiechiausi pasaulyje, tai esi toks pat beviltishkas optimistas, kaip ir mes Cha cha Nieko nepadarysi, esi litovcas Cha cha Cha cha Aš nekaltas

Ka gi ka gi…viska parodys Atenai’2004 Mirkt Labas

ish kur zhinaj Cha chaCha cha

Laikas parodys, bet jugai pades lietuvius i vieta.

Zinoma, kad lietuviai. Bereikalo jums sis klausimas dar kyla Cha cha

neoficialios yra tada kai ruskeliai atsiveza rinktine i klaipeda po pajuri pabegiot, o po to vakare su lietuviais arbe siaip su kokiais latviais sumeta graju…

gerb. prelegente, aciu Dievui , kd tu chia tik klubo narys…bo reiktu visus atsakymus i viena sush*kta zinute kisht…LiežuvisLiežuvisLiežuvisMirkt

o siaip, sakydamas,kd tu teises ir politikos forumo moderatorius as ishreiskiau gilia nuostaba, jog nesilaikai teisiniu principu…logine seka-Pasaulio championu medaliai ant Serbu kaklu => Pasaulio championatas ishaishkina stipriausia Pasaulio ekipa => Serbai laimeje Pasaulio championata yra stipriausi Pasaulyje…paprasta Labas

na, del tesishkumo nesikartosiu (beje grupeje LTU gavo nuo italu,kuriuos savo ruoztu patvarke, taip tavo nuvertinti francuzai).
dabar del olimpiadu.deja ju buvo tik dvi…del idiotishhkos TOK pozicijos 1992 metais Jugams dalyvauti neleido.jei neklystu savo galia, serbai pradejo rodyt tik nuo '93 metu U21 Pasaulio champo.
1996 olimpiada, Atlanta, USA, sidabrasGerai. as manau,kd tuo metu tai buvo viskas ka galima buvo padaryti…Aš nekaltas apie 2000 kiek veliau…

Jugai Sidnejuj buvo su Danilovicium, tik pries lietuvius buvo be Jo…ir priezastys del ko jie buvo be jo yra apgailetinos…apskritai jo nebuvimas palauze komanda. bet ne todel,kd truko tasku darytojo, o todel,kd truko kapitono.itampa Obradovic vs Danilovic virto itampa komanda vs Obradovic. lietuvaiciai tiesiog pasitaike "laiku ir vietoj"… pasiseke…Nustebęs
Dabar apie "suoleliu shildytojus"Aš nekaltasAš nekaltasAš nekaltas as labai tikiuosi,kd tu chia ne rimtai sneki???
USA :
Finley Michael, Davis Baron, Miller Andre, O’Neal Jermaine, Davis Antonio, Pierce Paul, Miller Reggie, Marion Shawn, Williams Jay, Wallace Ben, Brand Elton, LaFrentz Raef.

o jei sneki rimtai, tai blia galim surinkt nepriklausoma komisija ir as garantuoju,kd ji pasakys, jog tai yra super geri zaidejai.tik va susizaidimas…cia jau kita kalba…ir beje cia jau usa problema…

tai va, as nesakau, kd Jugai yra geriausi Pasaulyje. TIESIOG JIE YRA GERIAUSI PASAULYJE TaipTaipTaip Cha cha

p.s.: turiu kazkokia zalia "knygute" kur parashyta,kd as litofcas, bet shirdyje ( Širdis )…NeNeNe

Draugiski turnyrai niekada nesiskaite kaip oficialios rungtynes. Be to paziurek i sudetis, kuriomis zaide: jugai ruosiesi Pasaulio ciampui (kuri veliau laimejo, lietuviai gi jokiose oficialiose varzybose po to draugisko turnyro nedalyvavo, taigi Sireikinas leido rinktinei pasireiksti tiems, kurie esant kitoms salygoms i ja net nebutu pateke…