Kas geriau. lietus ar sniegas Rezultatas 221 zinuteje Prateskime!

Ziurint kurio metu laiku… Jei vasara lietus, o jei ziema-sniegas.Kazkaip romantiskai nuteikia…

kai lyja vasara, tai man patinka po lietum atsistot ir jaust lasus atsidauziancius y maneGirtas… o jei lyja rudeni, tai megstu sedet prie apvarvejusio lango ir ziuret y lietu,. kaip zmones skuba ir bega nuo jo… tokio grazaus lietucioLaimingas o va pavasario lietus tai isvis coolKietas
o vat sniegas tai tiesiog efektyviai atrodoNekaltas grazu kai smulkaus sniego sauja nakti po zibintu ismeti i ora, tada jis krenta ir mazytes snaiges blizga graziai…
bet man lietus labiau prie sirdiesLaimingas

manau nei tas nei tas!nes kai daug lis viskas permirks o kai daug sniego tada buna velniskai saaalta!Mirkt

Na sniegas Taip Apkabinimas

Pacynka siltas vasaros lietutisGirtas…atsimenu kai buvau mazyte mergyte labaj megdavau kaime per toki lietuti basom kojytem per shlapias pievas lakstyt…taip faina tada budavo…gryzdavau namo shlapia shlapia,bet laimigaLaimingasO sniegas shaltasPavargęs…brr…bet grazus.Juk taip grazu kai aplink viskas balta balta…neseniai snekejau su australu,jis sake,kad niekad gyvenime nera mates sniegoNustebęs…Ex kiek jis dawg praranda ania?

karsta vasaros diena kai pliaupia baisus lietus norisi isbegti i lauka ir pasilydyti, nors zinai kad susirgsi plauciu uzdegimu ar pan.(po tokios ligos daznai sedyne skaudaIgnoruojuCha cha). o rytais einanti mokykla patinka kai krenta snaiges, jokio vejo , lengvai krenta oi kaip malonuTaip

geriau audra po kaldra…Šypsena
o siaip man jokio skirtumo…tiek lietus tiek sniegas patinka

lietu,lietus ir dar karta lietus GeraiTaip … ash Širdis lietu …taip gera zhiureti pro langa kai lyja,lietaus lashai barbena i langa…Nekaltas o sniegas, tai puse velnio, shiaip jo nemegstu, nes jis toooks shaltas Nežinau be to mieste dazhniausiai jis buna purvinas Pavargęs …na bet neatsisakychiau pasivolioti sniege, kokioj didelej pievoj, kur tas sniegas akinamai baltas… mmm… Angelas

Aisku,kad sniegas.kai lyja bunu mazdaug tokiaBaisu!

lietus patinka tik saulėtą karštą dieną Gerai, tada jis atvėsiną gamtą ir patį žmogų…o sniegas, na,man patinka į jį žiūrėti tik per kambario langą, kai jį apšviečia saulutės spinduliai…ui…kaip tuomet būna gražu…

man tai labiausiai patinka vasara MyliuMyliuMyliu o siaip tai geriau sniegas, negu lietus…lietus tai Veee Veee shalpai visur purvas ir t.t. o sniegutis toks fainas minkstas uj…Girtas Girtas Girtas

lietus Taip

[quote]sniegas…

o gal ir leitutis…

o gal ir sniegas…

tavo mintys labai panasios i mano…

tik galeciau dar daugiau visko dadurti…

taigi as susitnku su tavim…

kad viskas yra gerai…

ir lietutis ir sniegas…

net sunkoka apsispresti bootu…

sawle

Taip

net nzn, abu patinka, kartais lietus labiau, o kartais sniegas… zodziu, abu vienodai

sniegas…ypac kai sninga letai didelem snaigem…Apkabinimas

gerewsei yra Saulute kai sviecia!! tada boona fun!!! ir silta ir smagu!! Nekaltas susirast gali draygu Cha cha
o kai lyja tai neidomu…Ne gerew jau tada sninga…bent biski ydomew…bet ir tai nelabai…nes salta…ex…toj ruduo Nežinau nebus saulutes…

nei tas nei tas, bet jej jau klausi tai … net nznau… sniegas trbt…

napatinka nei lietus, nei vejas… Ne bet shiap jau geriau tegu lyja negu sninga…