Kas geriau. lietus ar sniegas Rezultatas 221 zinuteje Prateskime!

Kas geriau. lietus ar sniegasNekaltas Rezultatas 221 zinuteje Laimingas Prateskime!Šypsena

Man patinka rudenio rytais arba vakarais, kai purksnoja lietutis, kai reikia vaikstineti su skeciu, kai krenta slapi spalvoti lapai… Patinka vaziuoti traukiniu ir ziureti kaip lietus plauna dulketa zeme, purvina traukinio langa. Tada reikia muzikos, nuo kurios pasidaro gera gera…

O sniegas… Labai faina kai sninga, kai geltonos gatviu sviesos apsviecia krintancias snaiges. Tada kartais norisi iskelti rankas ir suktis Šypsena Ziema siaip labai romantiskas ir fotogeniskas metu laikas Cha cha

Tad kas geriau, lietus ar sniegas nzn… NekaltasŠypsena Patinka viskas Šypsena patinka braidyt rasotom pievom, per migla… Šypsena

man taj labiau lietus negu sniegas patinka.

Ir tas ir tas patinka Cha chaLaimingas

Man tai sniegasGerai

.abu dlaykai labai geri ir grazus.-)

sniegas Taip

na,kai lyja labiau patinka namie sedet…kai sninga-faina lauke…tik svarbu,kad nebuu labai salta…o siaip abu Gerai

sniegas Gerai, kai nera labai shalta… Drovus

kai šviečia saulėLiežuvis
o jei rimtai, tai ir tas, ir tas patinkaCha cha kai lyja, bet be vėjoŠypsena o sninga - bet didelėm snaigėmŠypsena irgi be vėjoMirkt

manaw lietus… Laimingas

abu GeraiNekaltas

lietusTaip

man sniegas labiau…

man asmeniškai labiau patinka sniegas.tada nors gali "išmaudyti" šunį,pasimušinėti "pončikais" ir tiesiog gerai leisti laiką Laimingas

man tai sniegas TaipTaipTaip

Ir lietus ir sniegas man labai patinkaTaipCha chaTaip TaipJuokiasiTaip

taip atrodo kad beveik visi rasiusieji yra romantikai Šypsena saunu Šypsena linkiu susirasti antraja puse, tokia pat romantiska kaip ir jus patys Šypsena

Megstu lietu ir sniega.Patinka vakarais susisukti i antklode,kai uz lango lyja lietus…DrovusDievinu tamsius ziemos vakarus,kai didziules snaiges krenta is dangaus kaip baltos plunksneles…Angelas

ziema-sniegas
vasara-lietus