Kas geriau. lietus ar sniegas Rezultatas 221 zinuteje Prateskime!

arba sedeti minkstame fotelyje, rankose laikyti skanios arbatos puodeli, klausyti ramios muzikos… svajoti…

as tai tiksliai nzn kas labiau pvz sniegas kai letai krinta dideles snaiges o lietus kai vasara karsta diena sviecia saulute arba matosi giedras dangus ir lyja siltas vasaros lietutisMyliu dar visai patinka pavasario lietus toks mielas visai. bet ziauriai nervina salta rudenio dulksna ir smulkios ir vejuotos ziemos pugosBaisu

GERIAUSIOS TAI ZIURKES!!!Cha chaCha cha

O man ir tas ir tas Laimingas Svarbiausia, kad grazu butu, nes buna, kad lyja negraziai arba lyja graziai. Ir tas pats su sniegu: arba sninga graziai, arba negraziai Laimingas

sniegas!

abu grazu abu gerai.

Sniegas + lietus = shlapdriba Blogai Nekenciu tokio oro - apsiniaukusio, kai purshkia lietus, nukrenta keletas snaigiu, kurios tuoj pat ishtirpsta, vos tik pasiekia zeme… As nemegstu nei lietaus, nei sniego. Man labiausiai patinka vasara, shiluma, grazus orasCha cha
Tada ir nuotaika visai kita Laimingas

man patinka kai lyja, patinka kai sninga, bet kai is sniego lieka pliurzeNekaltasVeee

Man labiau lietus Laimingas

sniegas!!! Gerai

Man tai laabiau lietus nors geriausia nei sniego nei lietaus Laimingas

O man tai ir lietus ir sniegas patinka vienodaiŠypsena,tik labai nemegstu kai pasninga,o po to dar ir pradeda lyti,feee…Baisu

O man tai ir lietus ir sniegas patinka beveik vienodaiŠypsena,tik laaabai nemegstu kai pasninga,o po to dar ir palyja,fee…Baisu

lietus…

Lietus!

abu patinka Šypsena

slabdribaCha cha

Labai graziai, svajingai apibudinai Apkabinimas Ech…taip faina visgi, kad ir koks oras bebutu, svarbu shirdyje jaukuŠypsena Taigi, ash irgi net nezinau, ka pasirinkti…Drovus

Man irgi Taip

wejas…sniegas…lapai…lietus…ai pagaliaw kox skirtumas Šypsena