Kas darosi?(klausiu visu nuomones be isimties)

tu bent zinai is kur kilo breikas?ji soko bezdziones(ar bent kaska panasaus) poto juos nukopijavo negrai ir sokdavo kaip ritualini soki o tik poto nygerioai is amerikos perdirbo tuos judesiu ir taip atsirado tas tavo breikas!

is kur tokios kalbos?
beje garantuoju kad nepazysti nei vieno JUODAODZIO!jie daug nuosirdziau,mieliau draugauja…Nekaltasbeje siulau susipazint.ir ju nevadint bezdzionem.juk ne vien juodaidziai soka breika…apsurdas…Nekaltas

tikrai nepazystu ir nenoriu pazint as zinau kas jie per zmones ir nepazinodamas!o ar tu pazysti?man labai idomu…jauciu esi viena karta snekejus ir viskas!na bl…as nesakau kad daugiau nieks nesoka as sakau kas sukure breika!o kaip juos vadint ?juodasikniais?na tu gali kaip nori juos vadint bet as juos vadinu bezdzionem!

Manau panelems patinka juodukai,nes jie tokie egzotiski ir pas mus Lietuveleij ju dar mazokai…Ir seip per TV rodo tik grazius,ishtreniruotus negriukus,del to jas jie ir traukia…Man paciai jie sexulkos…Bet nesakau,kad baltaodziai kuom nors uz juodukus prastesni…Kiekwienas juk turi savito grozio Bučkis Šypsena

pazystu.ir gana daug…Nekaltasir kodel sprendi pagal rase?ot kvaila…pavyduolis…mazhiau tokiu…Nekaltas

geras negras-mires negras,visus isaudyt arba tegul sau ramiai gyvena afrikoj ir eda bananus savo palmese,o i musu krastus tegul net nesipisa *****ai nx

bl…nepavydziu noriu atvert jums akis ir parodyt kaip yra!o jei tau nedasyla tai kaip tu nori taip daryk patinka nygeriai tai eik ir pi… tu juos!bet man del taves geda!

NU KAI JAU BEZDZIONES GERIAU UZ ZMONES PASIDARO TAJ MAN LIEKA TIK NUSISAUTApakęsKandaPavargęsNežinauIgnoruojuVeee

jo… ir dramblys egzotiskas gyvunas, ir by** dideli turi, kodel panom drambliai nepatinka?????

nesisauk nes nebus kas pries bezdziones kovos!!!

Wis delto egzotika. Nors manes jie tikrai netraukia.

tai ir puiku kad netraukia!!!

man nepatinka!ir aciu dievuj kad nera…ot vat man nepatinka ir abejojiu ar patiks!

na ka pasakiai apie juodaodzius tai tikrai mnau yra ne tiesa jie apsoliuciai tokie patys zmones kaip ir mes, turitis tokius pacius gebejimus ir nereikia ju nuvertinti vien del odos spalvos, o merginas jie traukia nes tai lietuvoje yra neiprasta ir labai egzotiska, o egzotika visada traukia…

na tai gal tu vaziuok juodaodes ieskot? ir skustis nereiks?

tu cia man?

heSS, nejaugi tau gaila tokiu, kuriom patinka nygeriai? Del manes tai tegul nors jos visos tuos nygerius garbina, man daugiau lietuviu lixLiežuvisMirkt Siaip tai jau atsibodo kazka aiskint, irodinet, sakau: tegul del manes varo jos visos paskui tuos savo nygerius i visas afrikas amerikas ir t.t.Taip kaip matau nieko mes cia keli nepakeisimNe

gal ir tavo tiesa!!!

Siaip pagal ideja tai turetu but svarbus zmogus,o ne rase Nekaltasnesu rasiste ir del manes tie negrai gali gyvent kaip nori,bet uz negro teket noro neturiu Nekaltas(aisq yra posakis niekada nesakyk niekada Juokiasi)kazkaip bent man yra l.graziu vaikinu ir musu rases Šypsenao teket vien del vaiku spalvos Blogaiir dar man tai kai i negru seima isimaise 2-3baltieji/baltosios -va tada tai tikrai grazi vaiku odos spalva-siek tiek irududsi,kaip idegusio zmogaus.O kases zaidimas ir repavimas tai cie ne nuo rases priklauso,o nuo asmeniniu sugebejimu Nekaltasneneigiu reperiai dazniausiai negrai,bet tai nereiskia,kad ir kiti negali gerai repuot Nekaltasbe to cia visai nesvarbus dalykas tekant uz vyro moka jis repuot ar ne(bent jau as tai tureciau pastovu galvos skausma istekejus uz reperio brrrr Baisu)
Taigi isvada tokia-uz negro bent jau as netekesiu

kur’va mergos,tiksliau mazvaikes(ne butinai amzium), neuzpiskit su savo nesamonem… nigeris patinka vien del to kad jis "…grazus ir mielas…"?! skylė bl! tai bl kas cia sake kad visi vienodi?! kodel va nigeris grazus ir mielas, o baltasis ne? ne apie konkrecius asmenis rasau, o apie odos spalva ir neissivysciusia kaukole… bl arba mastykit ka rasot, arba rimtai eikit i zooprekes bl…

p.s. helen ir kitoms fainulkoms su blaiviu mastymu neskiriu Bučkis

p.s.s. bachurai- visai savigarbos neturit, kad neginat savo, kaip kitos rases individo garbes?