Kas darosi?(klausiu visu nuomones be isimties)

liabas bendraminte Labas

Negras taip pat ZMOGUS Mirkt

koks skirtumas ir baltaodziu narkusu pilna ir negru …
Taip pat negru ne narkusu ir baltaodziu ne …

tai gal vaziuokit abi i afrika pasikabinsit koki negriuka ir paciulpsit jo b…

KandaPiktas

Hmmm… nu kad mano vaikas butu grazus reikia daryti tokias nesamones Apakęs Nu jau tegul buna baltas, bet gimes ne is reikalo o is dideles meiles Širdis Beto negras butu ne Lietuvis Ne O as… noriu Lietuvio Taip

saunuole
GeraiGeraiTaip

[quote]"oi, kaip man patinka negrai,noreciau isteketi uz juodaodzio , nes baltosios ir nygerio vaikai labai grazus!" JuokiasiJuokiasi

nu seip man juodaodziai fainaTaip

egzotika…Flirtas

"kaip faina buti negru jie juk moka ir kasi zaisti ir repuoti" - va ce tai nesamoneJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasinet napagalvojau taipNeJuokiasi

MirktGerai

100% tau pritariu Taip
shaunuole Bučkis

oj oj oj…kokie mes protyngi… asilas bl… prie ko chia ta supista afrika??? man patinka afroamerikiechiai… rasistas bl…

man irgi patinka negriukaj nu kazin kam jie nepatinka…tajp yra todel kad lietuvoje tookiu nera…juk ir negriukams patinka sviesiaplaukes melynaakes nes pas juos nera tookiu…o del to kad uztaisys vaika ir paliks…taj nepriklauso nuo raeses,bet kuris tajp gali padaryti lietuvis negras ar arabas…visi jie vyraj…nu nzn gal ir yra tiesos kad visos cia kajp isprotejusios issilgusios tu negriuku bet ka norit ta sakykit man jie patiko patinka ir patix!!!wa Taip

Nu ne isteketi uz juodaodzio tikrai nenoreciauVeee

Tokiom durnom temom nediskutuoju Veee

nuo kada nuo pigmento kieko priklauso zhmogaus protas,charakteris ir t.t.?

geriau sawi Taip

teisingai pritariu, bet tie negrai tai vapse abnaglely, uzhkabino mano druage, pasiule susitkti, na ta nieko blogo nesitikedama susitiko, o tas"valgyt nori? jei ne, tai einam…" ji eina, o tas su tokiu namioku, tu mazdaug supranti ka mes veiksim, tuomet jai dasuto, kad tas tik pasimyleti su kuo norejo… pasiunte ji ir isejo… hmz sakiau reikejo dar ir musishkiu forsiuku paprasyt, isaiskintu, kad msuu mergu dulk*** negalima…Kanda

****ec!gi ne visi negrai tokie patys!tu gal rasistas?ar tu pavydi kad tawo merga nergass suviliojo?! beto primatai breiko shot nemoka !Kanda

heSS, tiesiog Myliu tave uzh tokia nuomone Apkabinimas
as visada su tavim Gerai
del mulatu tai dar nelabaj
bet grazhus vaikai tai kvarterones (kai senelis arba senele nygeris)
siaip vienintelis grazhus nygeris yra tas ish 50cents Myliu
bet jis toks vienas, o nygeriu milijonas…
nenoreciau negro vyro Ne man uzhtenka ir baltuju lietuviu Gerai

O man jie visi vienodi tie negraj…sorry, juodaodziai…Nekaltas ir negrazus visaj…
Niu mulatukaj jio, fajnuciai vajkiukai tokie, bet gi visi kol vajkaj mazi, grazus… nu dauguma bent jauLiežuvis Šypsena Bet tai nereiskia, kad reik iskart ieskotis negro, nes nori mulato vajko…nesamone gi ce koke taijs…Nekaltas

Yra vienas labai geras posakis:

Nekenciu dvieju dalyku pasaulyje-negru ir rasizmo Cha cha

Ne nuo kuno spalvos zhmogus priklauso…Mirkt
Ir tu baltaodziu boona tokiu Kiaulė ir Ignoruoju , kad neduok Dieve…Taip

Visi mes esam lygus…Wot Liežuvis Drovus

Nekenciu rasistu,kuo juodaodziai blogesni uz baltaodzius???KandaPiktas