Kas darosi?(klausiu visu nuomones be isimties)

Pazystu ir as tokiu juodaodziu gerbejuCha cha… Taciau jos tik kalba… Kai pasitaiko situacija artimiau su jais pabendrauti- neria i krumus, nes bijo, ka pasakys tevai ar draugai, pamate ju juodaodi Vyras… O tokie pamastymai apie maisytu rasiu vaikus, manau, kyla is meiles vaikams apskritai ir grozio suvokimo derinioMirkt

ne man tik grazus lietuviai!!!MyliuMyliuMyliuFlirtasFlirtasFlirtas

Sakai nori pastatyt tas mergas,kurioms juodasik…(neapsivercia liezuvis taip sakytNe)patinka???Na,bet ar tu uzdrausi???Tiesiog yra panu,kurioms patinka hipiai,yra panu,kurioms skustagalviai prie sirdies,ir yra tokiu-kurioms patinka negraiTaipJuk ir tu turi savo panos ideala ir betkokios tikrai "nekabini",duodu 99,99% garantijaTaipIr ko taip putotis ant juodaodziu zmoniu???Juk jie irgi ZMONES,tokie pat kaip as ir tu…Bijai,kad lietuviai vyrai senberniais liks???Jeigu taip ir atsitiks,matyt,patys kalti bus…Ir beja,ar tau patiktu,jei tave vadintu "baltashiniu"???Piktas

PS: Sorry uz putojimasi,bet as nepateisinu rasizmo jokiais budaisBlogai

tirkai grazus gimsta Cha cha o ir patys negriukaj labaj Gerai atrodo kaj apsirengia baltaj Juokiasi oh myliu ash juos FlirtasCha cha

zinot panikes… va radau pas savo ex panele "ekstra panele" 2003 09 numeri… ten 64-66 puslapyje parasyta visa tiesa apie nigerius… prasom paskaityt jei mumis netikit…

As gyvenu Cikagoje ir negru matau kiekviena diena!!!Ir jie visai nera tokie grazus (nu gal tik mazi negriukai)!!!mano klaseje yra apie 10 negru ir visai as su jais nebendrauju.Ir tikrai niekada nenoreciu tureti negro vyro! TIKRAI!Baisu

o ko tu kreipi demesi i tai kas ka sako? praleisk pro ausis ir gyvenk ramiai be tu nygeriu… Cha cha

Na siaip neviskas ka tu cia pasnekejai teisybe…Tokie patys jie zmones,kaip ir mes…Turiu drauga (ta prasme tik drauga) juoduka ir siaip teko pakankamai daug su jais bendrauti,todel nesutinku,kad visi jie temoka repuoti,sokt breika ar zaist kase…Nemazai ju issilavine,protingi,turintys tixla ir mandagus…Net ir repuot ar sokt breika ne kiekvienas mokaCha chaNors tai,kad vis daugiau baltuju panu kabinasi juodukams ant kaklo,o jie tik naudojasi jom,tai gryna teisybeTaip.Bet cia pacios panos kaltosNekaltasIr siaip ne veltui yra tie taip vadinami"juoduku"rajonai,kur baisu zingsni zengtApakęs…Man teko susidurt su jais prie Paryziaus,kazkada turejom masinoj miegot,nes pernelyg velai atvaziavom,tai patikekit,naktele buvo ne is geriausiuJuokiasiTai va ir negalima pasakyt nei kad jie kazkuo geresni,nei kad blogesni,lygiai kaip ir baltieji ivairus buna,taip ir juodukaiLaimingas

pavydas bamba grauzia a ne?Cha cha nors gal ir as nenoreciau teket uz nigeresNerasistas blin acirado, beje kodel visi molus uzmirsoNekaltas

pirmiausia, zodis negras yra kiles is senu laiku, kai juodaodzius afrikiecius gabendavo i amerika ir parduodavo kaip vergus. tuos vergus vadindavo negrais. taigi kiekvienas tamsiaodis, juodaodis nera tas pats kas negras. cia butu tas pats, kas kiekviena lietuvi vadintum buoze, baudziauninku.
visu antra, apie zmogu is jo kuno spalvos negalima spresti. taip, ju anatomija siek tiek skiriasi nuo musu (gal kaikurioms tai yra grazu ir jos butent del to noretu vaiko butent nuo juodaodzio). tai galima prilyginti lietuviams vyrams, kurie dazniausiai sako, kad lietuves graziausios ir vestu/ turetu vaiku tik su lietuvem.
apie tamsiaodziu smurta, plesikavima ir t.t. kadangi pasaulyje vis dar gyvuoja rasizmas (kaip, beje ir pas mus), jiem sunkiau gauti issilavinima, darba ir t.t, ko pasekoje ju gyvenimo lygis zemesnis. kadangi jiems taip pat reikia pragyventi, todel jie dazniausiai ir plesikauja. lietuvoje tokiu pat plesikautoju taipogi labai daug ir nors lietuvoj tamsiaodziu beveik nera, bet smurtaujama kazkodel ir pas mus.

deeply px.

labai jau tu kategoriškas !!! balujų visokių yra, yra visokių ir juodaodžių. jeigu kokia mergina nori vaiko nuo juodaodžio tai jau jos problema. aš kai norėsiu vaiko nuo kažko tai turės būti mylimas žmogus ir nesvarbu koks jis, iš kur, ir kodėl.

Nu va, mergina susidurus su jais ir jau visai kitaip snekaTaipGeraiTaip

o man ir lietuviukai grazus!!!tikri saldiniai BučkisNiam niamTaiptik atidziau apsidairyt reik…Mirkt

taip buna visadTaip zmones traukia kulturiniai, rasiniai skirtumaiŠypsena merginos isivaizduoja negrus esant aistringesnius ir panŠypsena juk panasi yra ir pamisimo manija del italuŠypsena

na aciu dievui man dar tokiu dalyku neteko visai girdeti Cha cha

punkroke>bl tu dar tokia sena tema iskapstei!!!geras…Mirkt

As nenoriu negro!Apakęs

pastatysiu alaus as tau kadanors! Mirkt Gerai

kaj tu??? jus sveiki? koks skirtumas spalva??? viskas geraj man taj dzin ar juodukas ar baltukasFlirtas