Kas darosi?(klausiu visu nuomones be isimties)

Na galbut, bet yra ir geru vyru, nesakyk…Mirkt O del nigeriu tai labai abejoju ar is 100 atsiras nors 2, kurie negers, nerukys zolytes, nepalix panu su vaikais, nebus tinginiaiMirkt Lietuviai ne sventieji, taciau nigeriu tokiu daugumaMirktTaip

manaw ne visi negraj tokie kokiuos tu aprashej…tuo labiaw kad visur pilna baltaodziu kurie pridaro vajku ir palieka…o jej panaj patinka negras,ji jy myli kaip zmogu,o ne del odos spalvos ir jej jis ja myli taj viskas ciki!Taip

P.S.man zewriai patinka negriukaj…jie tokie grazus ir mieli!Myliu Flirtas Cha cha

niuz…ash niekad nesvajojau ishteketi uzh juodaodzhio NeNekaltas
bet jeigu isimyleciau ir tikrai myeciau, jei man butu pakankamai daug metu ir tekeciau…na jausmams ir shirdzhiai neisakysi Ne
bet tikrai nevisi vartoja narkotikus, ne visi geria ir visoky shlamshta daro Taip juk ir baltaodzhiai gera, ruko, vartoja narkotikus Taip ir gali palikti pana su uzhstatytu vaiku Taip argi netiesa?! Nekaltas

todel cia labai labai diskutuotinas klausimas kas geriau ar baltaodis ar juodaodis…NekaltasTaip

manau kad visokiu zhmoniu yra ir neriklauso nuo ju odos spalvos Taip

Galla

Chem…vaiko su negru nenoreciau, taciau kaip zmones as pries juos nieko neturiu.Ir tie visi sakymai, kad narkomanai nieko kito nemoka kaip tik repuoti ir kase zaisti, tai yra gryniausias pavydas arba rasizmas.ziurint kaip paziuresim.Nežinau Manau reik gerbti ir vertinintis visus be issimties.O jus musu Lietuvos vyrai nepagalvojat kodel taip kitos verziasi turet vaiku nuo kitu?a?Pavargęs

vaikai tai tikrai, kad grazhus gimsta Cha cha

O as nenoriu negro…NeNežinau

Na, ash asmenishkai, nenoreciau jokio negro Liežuvis

nesutinku!Lietuvoje yra butent taip kaip as parasiau , gal kitur kokioj Prancuzijoj kitaip!ir viskas yra teisybe nes as nieko neissigalvoju(savom ausim girdejau ir maciau)!

Taip, visiskai pritariu, tai visiskai nepriklauso nuo odos spalvos, visi mes zmones
labai kvaila teigti, kad visi juodaodziai narkomanai, nusikalteliai ir pan. tai tiesiog mitas, juk ir tarp baltaodziu yra daugybe nusikalteliu…

Kazkaip nelabai pastebajau toki dalyka Nekaltas Pati tai turbut nenoreciau ishteketi uz negro.

patikek priklauso nuo odos daug kas :ar saukia baltasis kai ji suima policija jog tai rasizmas?taip tavo tiesa ir tarp baltaodziu yra daug nusikalteliu , tik ju yra zymiai maziau nei nygeriu (ir kitu spalvotuju) nusikalteliu!Ar baltuju kvartaluose nuolat zusta zmones ir vyrauja didziausias nusikalstamumas?na as tau papasakosiu viena pasakojima ir tikiuosi tu pakeisi savo nuomene!isivaizduok:isivaizduok dave skelbima i laikrasti skelbima darbdavys jog reikalingas …pvz.stalius ateina baltasis ir sako:"va as jau 10 metu dirbu dirbtuvese ir labai gerau ismanau staliau amata" ir ateina nygeris sako:"va as neturiu darbo reikia islaikyti seima , davai primk mane" na ir darbdavys priima baltaji , nes jis siame darbe daugiau nusimano!poto ateina pas darbdavi nygeris ir sako:"eitu subingalvi ozi(ir visokiu kitokiu keiksmazodziu) jei tu manes neprimsi as apsauksiu jog tu rasistas ir neprimi manes i darba ir paduosiu tave i teisma, mane uzstos juodaodziu sajunga! ir tu sumokesi man milzininskus pinigus ir primsi i darba!)va kokie tie nygeriai ‘nuskriausti’!

VeeeVeeeVeeeVeee

bezdioneles man nepatinka!Ne
ziga ziga ziga, shoot the fu.cking nigga…TaipKandaKandaVeee

nesvajoju ash apie joki negra. bet tiesa sakant,lietuviai ne ka uzh juos geresni…Nekaltas

as su tavim
GeraiGeraiGeraiTaip

Niuz,temos autoriau,nepyk,bet daug nesamoniu priraseiTaipSuprantu,yra tokiu mergaiciu-blondiniu,kurios noretu negro vyro vien del mados reikalo,tipo,vaikai grazuciai ir pan.Vien delto,kad mulatu bumas dabarTaipBet jau nera visi tie negrai tokie baisus,kurie "uztaiso" vaikus ir nusimuilina.Ne visi jie repuoja ir soka breikaNeOj nevisiŠypsena Yra ir normaliu,dar geresniu nei lietuviai.Pavyzdziui,mano kaimynes sesuo jau 7 metus gyvena su tamsiaodziu vyru ir vargo nemato:vienas kita myli,turi 2 vaikucius,gerai abu uzdirba(veiksmas vyksta Vokietijoj)Taip
Aisku,yra ir blogieciu,bet jokiu budu jie nera 100% Juk ir lietuvaiciu vyruku yra ir banditu,ir breikariu…O kai is tikruju myli zmogu,manau,jo odos spalva tikrai ne pirmoje ir ne antroje vietojeNe

na manau uztenka mum ir lietuveliu berniuku!Flirtas

negraj kajp negraj jie itgi zhmones tokie patys…ir ner cia ko waryt ant joo.nori tokio wajko no negro tegu ir darosi…ne moossoo problemos…

visi jie Vyras sudziaiPiktas baltas juodas zalias - jokio skirtumo ple

ne as ir nepykstu bet tu nesupratai kad soka breika lietuviai tai tegul soka bet as noriu pastatyti i vieta tas mergas kurioms labai patinka juodasikniai va tame ir yra reikalas kad gyvena ne Lietuvoje o Vokietijoje tavo kaimyne!ir nebukit naivios merginos tas negras tik pasinaudos ir paliks!garantuoju!o jeigu kasnors iseis rimto tai man butinai praneskit idomu butu!o toms kurios nera naivios ir pasitenkina lietuvaiciais noreciau pasakyt kad panos esat saunuoles ir nesat suganitos!a dar vienas dalykas sake apie tuos vaikus ne blondines o mano pazystamos(padorios mergos, na bent jau tokios buvo) ir joms jau apie 18 metu!

saunuole GeraiGeraiGerai