kartais kai kam nesiseka sutarti su mama

O taip - tėvai turi gyventi dėl vaikų. O jų pačių gyvenimas -kaip? Ir, merginos, kurios skundžiasi mamomis, neduodančiomis pinigų - ranką ant širdies pridėjusios, ar tikrai viskas yra taip, kaip pasakojate? Visi čia buvo studentai ir kažkaip sukosi iš padėties… Jūs gyvenate su tėvais ir maisto neperkate, už buta nemokate. Tai tikrai dideli pinigai Nekaltas

na kas del pinigu davimo uz ruosuos darbus, tai turbut ne taip likau suprasta, nes netiksliai isdesciau situacija… pas mus tokius darbus atlikdavom paeiliui ir kai tai budavo ne mano eile, tai budavo puiki proga gauti pinigu… o be to tai kaip ir padeda suvokti, kad reikia uzsidirbti, o ne siaip uzsimaniau ir issireikalavau…

mano sesuo dirba naktimis, kas trecia para Nekaltas Ir nieko, ir save issilaiko. Noro mergina, reikia, tik noro… Labai nepatiko mintis kad tevai turi gyvent del vaiku Nekaltas

Dar plėtojant mintį, kad tėvai turį gyvent dėl vaikų. Kada vargšams gimdytojams baigiasi ši pareiga? Ar kai vaikeliui sukanka 18? 21? 25? 40? Kai ans išeina į pensiją? Ar apskritai - iki gyvos galvos Nekaltas

jei norejo vaiku tai ir turetu stengtis del ju. manau… bent jau as taip darysiu. o pareiga baigiasi kai vaikai baigia moxlus ir eina dirbt Mirkto del darbo nakti - as studijuoju sveikatos srity ir zinau toki dalyka kad nakti reikia miegoti o ne dirbti, nes organizmas turi pailseti. ar ne taip? idomu kaip jusu sesers sveikata nemiegant naktim? ir jei dabar viskas gerai tai nereiskia kad ateity neatsilieps. + jei as pasakyciau mamai kad noriu dirbt nakti ji mane aprektu, nes ji pati gydytoja.

Gerai, įstatymas apibrėžia kitaip, bet man įdomi tavo numonė. O kas yra išlaikymas? Juk gyveni tėvų bute, valgai jų maistą etc. Ar tikrai tėvai dar kažką turi padaryti?

niu del kazka padarymo as jau rasiau auksciau Šypsena labai nesinori kartotis.

Yra vasaros, kai nereikia mokytis, galima padirbeti, susitaupyt pinigeliu tiems lapams atsisviest, telefono saskaita papildyt. Zodziu, daug variantu yra. Pati buvau studente gyvenanti pas tevus, dirbau is ryto po kelias h picerijoj - paskui i paskaitas lekdavau, tikrai imanoma suderint. Kaip sakiau tik noro reikia.

as jau rasiau kad vasara kiekviena dirbu… bet ne tiek jau daug ir iseina uzsidirbti kad paskui visus metus is to gyventi. nes reikia ir apsirengt kazka nusipirkt. ir as nesakau kad man reikia visos mamos algos Ne tiesiog buna etapu kada reikia daugiau pinigu ir buna kada visai nereikia. tarkim drauges gimtadienis, mane kviecia, tai kaip eit, tusciom? kazkaip negrazu turbut…

negi mama apsirengt neperka? Man tai visada sakydavo del gimtadieniu - nori eit, prasimanyk is kur gaut nors kiek pinigu. O ne prasyk visos sumos. Pvz.: butelius priduot, laikrasciu makulatura rinkt…

butent kad neperka. reikia - palauk vasaros uzsidirbsi.

Na, aš tikriausiai taip pat niekad nesuprasiu, kad tėvai TURI gyventi dėl vaikų, kad jie TURI duoti vaikam pinigų, nes, kaip suprantu, visas tas gyvenimas dėl vaikų šioje temoje apsiriboja pinigais. Kol mokiausi mokykloje, man niekas jokių pinigų neduodavo, o man nė minties nebūdavo jų paprašyti, nes ir taip sunkiai gyvenom. Ir valgyti darydavau, ir namus tvarkydavau, ir gyvulius šerdavau, ir valydavau. Kai išvažiavau mokytis - man savaitei užtekdavo 10 Lt (o mokiausi kitame mieste) ir tai visai neseni laikai - reikėdavo ir šviestis, ir važinėti… Kai pradėjau dirbti studijuodama, pradėjau ir mažiau skaičiuoti, nes, žinojau, kad taip nenuskriausiu savo šeimos. Tėvai NETURI duoti vaikams pinigų, gal suprastum tai, jei gyventumei nors truputėlį sudėtingiau, kai matytum, jog tie pinigai tikrai ne iš dangaus krinta.

puikiai žinom mes kad pinigai ne iš dangaus krenta. žiūriu niekas net nebando nors truputi suprasti manes… visos žiūri tik iš “mamos” taško ir skuba pasmerkti. aisku suprantu kodėl. nematau reikalo nieko niekam irodinėti daugiau. jūs būkit prie savo nuomonės o aš savo vaikams nieko negailėsiu, juos mylėsiu ir jie man bus svarbiausia o ne kox automobilis ar dar kažkas tokio. jei jau vaikų susilauki manau jiems reiketu negaileti nei meilės nei pinigų. bet čia TIK mano nuomonė. viso gero.

Vo tep va NekaltasTai jei tu su mama sitaip sneki, kuri bando tau visaip padet i zmones prasimust, tai tada BlogaiMes bandom gilintis kame cia saknys pakastos, kodel ta mama tu pinigu neduoda. O tu juk grynuju prasai? Na o kai paprasai mama nupirk sijona, ka tada sako? arba mama papildyk telefono saskaita? Nekaltas Nugi tikrai grynaisiais meile vaikams nematuojama. Kaskokie mes siais laikais labai jau materialistai pasidarem. Nenoreciau kad dukra tokia uzaugtu Ne

na, man jau aishkiau, kame problema… Pritariu Dew138 Taipstudenetei patarchiau ieshkotis darbo. Na, kad ir tekstu rinkimas koks nors ar kt…ir tik nereikia pasiteisinimu apie tvarkarashti. Noresi - suderinsi TaipKada nors pasakysi mamai aciu uz tai, kad priverte pasimokyti savarankishkumo. Laimingas

vat aš ir sakau reikia iš karto pulti smerkti. su mama ne kartą stengiausi pasikalbėti, pasakyti kas ir kaip… ne tik dėl pinigų. kalbu ir dėl kitokių dalykų… bet sita tema apie pinigus… ji man pažada kad dabar bus viskas kitaip aš suprantu kad tau reikia eisim pirkt, papildysiu sąsk. ir t.t. tačiau užtenka bent menkiausio konflikto (pvz neišplauto puodelio, juk ne visada spejam tai padaryt) ir visi pažadai dingsta. kai paprasau drabuziu mama sako - dirbsi vasara - nusipirxi. nesvarbu kad man ir ziemą gyvent reikia lyg tai… as grynaisias irgi meilės nematuoju, ne taip kažką supratote. bet kai mama pasako kad tau negaliu skirti pinigu nes man reikia automobili remontuoti? ar tai normalu? as neprasau kelių šimtų kuriuos kainuos automobilio remontas… beje linkiu kad jūsų dukra nebūtų tokia baisi kaip aš ir nereikalautų iš jūsų pinigėlių.

Na, manęs tėvai niekada neskriausdavo Ne, retkarčiais patys duodavo šiek tiek pinigų, pati beveik niekada neprašydavau. Kol mokiausi mokykloje, tai duodavo tam tikrą sumą pinigų savaitei, kurių turėdavo užtekti mokykloje pietums, likusius taupydavau. Kai pradėjau studijuoti, valgydavau namuose, o jei kam reikėdavo pinigų, tai užtekdavo iš stipendijos. Pradėjau laisvalaikiu versti tekstus iš anglų kalbos ir taip pinigėlių pasitaupydavau. Taip O kai pradėjau dirbti, tai kol gyvenau su tėvais, visada trečiąją dalį buto mokesčių padengdavau.

Asurtikolarija, shirdele…kam taip prieshishkai ishkart? DrovusPinigu visiems reikia, tas tiesa. Bet, ish shono pazhiurejus, gal Tu pati galetumei labiau pasistengti? Pasistenk, pasitempk iki stipendijos… Nekaltas Na, susirask koki darbeli nors ir vienai dienai per savaite - irodyk mamai, kad stengiesi, kad tau tikrai reikia…gal pasikeis jos pozhiuris. Bet, pirmiausia, Tau reiktu pakeisti savaji, man atrodo. Jau ne vaikas esi - pilnamete, studente… Gėlėtas poziuris, kad tevai turi gyventi del vaiku, nesupyk, bet vaikishkai kvailas… Pavargęssmegenu turi - rashyk kursinius uz pinigus…jei gali, gal kokiam kaimynu vaikui pagelbek mokytis - galimybiu visada yra, patikek. paskaitinek Magnoli Gėlė tema apie papildoma uzdarbi, gal kils kokiu minchiu. Sekmes tau! Labas

Gerai šaunuolė Šypsena aš laukiu nesulaukiu kada galėsiu dirbt pagal specialybę - taip norisi turėti savų pinigų. bet jau su mama tai negyvensiu tada Ne Ne Ne

Šypsena aš ne priešiškai… tiesiog man susidarė įspūdis kad visos net nebando nors truputuka manęs suprasti… mane tai labiausiai nervina, nes kažkaip niekad su mama nerasdavau bendros kalbos… ir kai dar čia puola įrodinėt kad esu visai neteisi… tai ir gaunasi toks savaiminis atmetimo procesas Drovus bet dėl požiūrio į vaikų ir tėvų santykius tai gal reikia laiko kad jis pasikeistų… nors manau sunkiai jis pasikeis… pažiūrėsim, gal kai turėsiu savo vaikų kitaip galvosiu… kad ir kaip ten bebūtų ačiū jums už šią žinutę.kažkaip net pyktis atvėso Laimingas sėkmės ir jums Labas