kartais kai kam nesiseka sutarti su mama

ta tai iskar spjaut i vandeni nereiketu… “su mama tai negyvensiu…” tik pradejus dirbti tikrai milijonu neuzdirbsi… o dar ir kitokiu priezasciu gali buti…

Asutrikalorija (jezus koks sunkus nikas) Gėlė, as irgi nenorejau taves izeist Nekaltas na pabandziau ieskot kasko kas tau padetu - argi cia blogai? Nugi negalima sitaip ant mamos Drovus - tegu reikia jai automobili susitvarkyt, gal susitvarkys, pataupys pinigeliu ir tau ant ko nors MirktVa tave sunervino kad visos anot taves Gėlė pradejo smerkt tave, kaltint, mane pvz. sunervino tie zodziai kad mamos turi gyvent del vaiku. Tikrai ne. Mano dukruze dar labai mazyte - bet as gyvenu del musu, del saves,vyro,dukters.

niu tai susitaikom Šypsena nebesipykstam daugiau Šypsena va ir su mama kažkaip nesusipykom šiandien Šypsena taika Šypsena Gėlėdėl dukrytės tai pasistenk, kad neužaugtų tokia kaip aš - materialistė Juokiasi o del niko prasom kaltint mano Vyras, kuris tokį sugalvojo Juokiasi pačio irgi neblogas, panašaus ilgio Laimingas be to as ne asutrikalorija o asutrikolarija Šypsena Drovuslabanaktukas Labas Laimingas

is pradziu daug nieks nemokes Nekaltas. ypac tiems, kurie be patirties Mirkt. Paminesi mano zodi Cha cha.

Man ir neduoda tu pinigu Nustebęs duoda i savaite ~10 lt DAUGIAUSIAI…bet man gerai…esu apsirengusi, pavalgiusi, ir pramogu uztenka Šypsena tai ko daugiau zmogui reikia? pinigu kad nusigertu ar ka?

jop vaidoska man pinigu reikia kad nusigerčiau ir narkotikų privartočiau Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi