Kariuomene

Logiska… Gerai Taip

buvau gaves… vistiek i ja nejsiu… gaila atiduot 1 metus…

nieks neklaus nori nenori… tai privaloma nebent mokysies iki 26metu arba sukursi seima kurioj butu vaikas iki 3metu tik tada neims… o seip bus administracine bauda jj neatvyksi nepraneses ir pns

As viestiek issisuxiu… Cha cha

Xa Liežuvis Girtas~…Atitarnausi LT labui Mirkt Žvaigždė~…

greaitaii bus karo forumas, galesi eiti ten diskutuoti

Zinau…manes ten netraukia Nekaltas Juokiasi

kaip nori, tik pasiuliau

seniai gavau toki shaukima, daba tik po 12 klasiu turesiu pasirodyt, na jei ims tai ejsiu, kas cia tokio

sugaishti metai ten toj armijoj ,griauzkit knygas arba treniruokites jau bulves skust Cha cha ne siaip is dalies gerai ten ,bet mano asmeniskai planam gyvenime vietos armijai nera Ne

Kvailiai jus paskutiniai jei i armija ruosiates.Zinot kai sueina 18 ir gyvenimelis grazus visai nesinori eit tarnaut slyksciajai tevynei tarybu sajungai Cha cha

butent, kad butu isvaistyti veltui vieni is geriausiu jaunystes metu… Nekaltas Šypsena

o as i kariuomene noriu…bet baigus mokykla po pasauli noresiu pasizvalgyt… Nekaltaso tada jau galbut ir Lietuvai tarnaut Drovus

nu as gavau budamas 18, bet seip va studijuoju tai armija jau antri metai manes pasiekt negali Cha cha

gerai,kad man nereikia i jokias kariuomenes ir t.t. Cha cha Liežuvis

aisq neeeeeisiu. laiko gaila

būtū mano valia kariuomenų niekur netutu;PPP~

KARAS SYX Veee~

mano buvusioj sulioj bachurai gavo tuos a le saukimus pernai, o naujojo kazkodel tik siemet, sia savaite Nekaltas

nelaukiu, kai gausiu kvietimą į armiją, stengiuosi apie tai dar negalvoti…