Kariuomene

Vat del tokiu zmoniu kaip autorius ir padaugeja savizudybiu!!! Verkiat kaip bobos, nusiustu jus i rusijos armija tada ir suzinotumet kas yra tarnyba. Lietuvos armija, tai vaiku darzelis. Kiekvienasvyras turi atotarnaut savo tevynes labaui. Kariuomene uzgrudina zmogu. O autoriui ptarciau bekt ir toliau ciulpt mamos papa!!! Ignoruoju

manau,kad kiekvienas Vyrasturi panesioti kerzusd…

nu ir deun esi Pavargęs

Man idomu, kodel jus bijot eit tarnaut? Galbut esat akiniuoti kompiuterastai, kuriuos ten duhintu? Ar yra kitu priezasciu? Butu labai idomu suzinot?

nu man tai gaila waikinuku kariuomenej Juokiasi

Niekad nepamirsiu savo brolio reakcijos kai gavo toki suakima Nekaltas Drovus.

O Tu galetum sulaukt savo merginos, tris metus tokiam pasualy, kur kiekvienam posuky po pagunda?:]

ner cia blogai jai reikia eiti tai ir eini Cha cha na bet as neisiu nes uzsprendziau kad ne man tai Cha cha

yra toks anekdotas : kai buvau mazas, miegojau ramiai, nes zinjau kad mane saugo. kai paaugau, mazai miegojau, nes reikejo saugoti. kai atitarnavau isvis nemiegojau, nes zinojau kas saugo… seip del tu saukimu neverkit, o viska kuo greiciau susitvarkykit. o kad paims irgi neverkit, juk zadat studijuoti ir t.t. kol studijuosit praeis sauktinis amzius ir bus ramu. Taip

Taip

Šypsena Taip

Seip tai gal ir ginciau tewyne. Cha cha ir i karo akademija wisai neblogai butu istot Nekaltas

Susitvarkiau ir dejau… Juokiasi

as nieko pries buciau patarnauti musu kariuomeneja…