Kariuomene

Dabar taip… paklausom manes… Cha chaTaigi, mano brolis labai domejosi kariuomene, karo technika ir t.t. Labai norejo ten patekt. Pateko… nu ir ka… tarnavo Rukloje, atsirado ten visokiu asilu, kurie nedraugiski buvo, bet tai dzin, visur tokiu visuomenes atmatu pilna. Ka jus manot… fiziskai labai sutvirtejo, ismoko tvarkytis, skustis ir t.t. Toliau tarnavo alytuj, bet panorejo i karo akademija. Per plauka istojo, bet ten ir… ateje is univeru nemate kaip kareivius mokina, nemoka zygiuot ir t.t. tai tokiu lopu ten sueina, kad net baisu ir pagalvot, kad karo atveju toks vadovaus buriui Baisu Pavargęs Žliumbia lengva zuti bus Cha cha Taigi, baige jis karo akademija ir viskas, kariuomene baigta, bet kas… baiges ja, galejo eit kur nors dirbt toje ssrityje, bet deja nedege tuo… matyt isgaravo didelis noras, bet ko jis ismoko? Nieko gero, koks buvo toks ir liko… egoistas ir t.t. tik kad fiziskai daug stipresnis ir tvirtesnis. Vien del to norisi ten eit. Nes tu sutvirteji fiziskai ir nebaisu buina gatveje, o siaip besitreniruodamas tris kart per savaite sunkai pasieksi norima rezultata. Ten kasdien dideli fiziniai kruviai… O maitinimas Girtas Pavydetinas Laimingas

Gavau ir jei niekur neistosiu eisiu… Kariuomenes bijo tik kvailiai…kurie nieko nesupranta

gavau Taip kai suejo 16m. , dabar kitais metais turesiu eiti tarnauti (19m.)

nu mzn tei siaip labiau patiktu bernas, kuris TARNAVO kariuomeneje Liežuvis Labas

Įstatymai numato, kad tu pats turi nueiti, sulaukęs 16 m., gavęs asmens tapatybės kortelę, ir užsiregistruoti į kariuomenę. Baudos nedavė? Beje Lietuva pereina prie profesionalios kariuomenės, abejoju ar turėsim progą pakariauti. Nekaltas

gavau shaukima, bet taip ir nenuvaziavau Cha cha

Na aš taip pat manau kad neivieno kariuomenė nesugadino ir nesugadins.Galbūt kaip tik ten įgaunama šiokios tokios drąsos,ar net tvarkingumo. Aš už Gerai. O tie kurie sakė kad merginos nesulaukia-Tai gal tokios ten ir “mylinčios” pasitaiko Mirkt Žvaigždė~

Noreciau eit i kariuomene…ir turbut eisiu Cha cha

gavo mano pora klasioku sake Cha cha pasakojos kaip jei ten ejo kad atzymetu juos Cha cha~ seip vaikinu vietoj tai tikrai eiciau ir nebegciau nes taigi klareivukai mmm Niam niam Flirtas Juokiasi

kazhkada gavau ta lapuka bet taip ir liko kazhkur uzhkishtas;]

Taip gavau … Bet seip kol mokiniesi tai jie nieko nedarys … Nekaltas

Pažįstu 16 m. Vyras, gavusių šaukimą. Kariuomenė yra Gerai Į naudą tik Mirkt

musu shulioj pas 11-okus ir 12-okus buvo atejusi is kariuomenes kazkokia moterishke ir ten pasakojo, kad po 12 klasiu eitu tarnauti Šypsenana bet arba mokykites arba pinigus mokekite Šypsena

Privalomą karinę tarnybą reikėtų panaikinti.Profesionali kariuomenė Lietuvai būtų žymiai naudingiau…Dabar kas nenori pasidaro taip , kad nereikėtų tarnaut , o kas labai norės galės eit į profesionalią…

Apakęs nu nzn

Taigi va, as turiu vilties kad tarnaut neisiu nes vaikystej sirgau pakankamai sunkia liga, todel man sveikatos pazymoj romana parase daktare Girtas…aisq cia px, va jau ryt TA diena tai eisiu atsizymeti Cha cha…i shule neisiu Girtas Gerai Juokiasi

Ash tai lankysiu draugus armijoj ;]]]~ Jau prisizadejau ;|

jo as irgi siemet gavau saukima buvau MIndaugo gatvej susitvarkiau dokus ir po sulios stosiu mokytis ir paskui eisiu tarnaut Taip Taip reik

As tiesa sakant noriu stot i univera pvz…tusintis barakuose Girtas Gerai ir valgyt pigius makaronus ir bulves Juokiasi Girtas taippat Moteris+ Vyras= Širdis Juokiasi

mus i kariuomene,o mergas metams i kursus ( kamasutra,masazas,maisto gaminimas,iskalbos menas,fitnesas ir visa kita…) As matau vienus pliusus Nekaltas Bet paneles nelabai turbut butu patenkintos Nekaltas Tai va,lygiai tas pats bernams su kariuomene,visa naturalu,kad nieks ten nenori eit!