kam avdiuchos?

Empy, visokių variantų būna, be tikrinimo išsamaus nesuprasi. Pradėčiau nuo draudimo duomenų bazių dėl išmokų/įvykių, tada jau į servisą. Drovus

auto.plius.lt/skelbimai/bmw-x5-3-0-l-visureigis-2012-dyzel inas- 4620595.htmlpenkta fotke Cha cha kas ne taip Cha cha? ir kitose fotkese matosi Cha cha

padangu montuotojui su mantiruote reiktu praeiti Cha cha

i keliones nelabai ir temsies fotika kurio kaina ±2500e, ziurek dar prapisi kur girtas, tam ir imi koki maza, pigu ir patogu

as toks fotografas, kad man ir su Iphone labai graziai gaunasi Cha cha

Telefonas su 13mpx,man net ir viAstuvem sueitu,bet kokiu atveju niekam tos nuotraukos neidomios,tris pasidarai ir per akis Cha cha zmones dar moka diletantams po 1k uz pleukšt pleukšt ir du cd irasytus Cha cha

paprastam asmeniniam naudojimui man ir samsungo uztenka Šypsena tris fotkes per pusmeti ir gana Šypsena

su senoli prieš kelis metus iphone 4 i65.tinypic.com/2ufg507.jpg jau sumažintos rezoliucijos foto

Mano bro zmona manjake,albumus parduotu,buta vieno kambario nusipirktu Juokiasi fotikas uz mano zapaske pigesnis Cha cha

tai kokia prasmė?delfi.lt/video/laidos/pinigu-karta/eksperimentas-kiek-sutau pysime-vairuodami-ekonomiskai.d?id=70490964

isukdyt naujus toytoy soferius

Nakciau bulkos foto kokios dvasingos…gyvenimo kalves fone Cha chaSlusku rumai, pries tai 25 proftechas, pries tai kalejimas Juokiasi

40 litrų per mėnesį? Mažokai kažkaip. Nekaltas Kiek ta būlka vartoja kuro? Paplepėkim

Empy, Kas netaip padangom? Padangos asimetrines bet ne kryptines cia uniroyal berods. Mano zieminiai hankookai irgi panasiai ziurisi Mirkt

KUR DALYVACIJA NX !!!

dalyvacijos nepaskatins, bet kur aiskinai apie 1x1, tai volvo haldexas bent jau 1x2 padaro Cha chaml gi ir blokiruotes buna, negi tik istrizai ratus sedus suka ?

Neapsisprendžiu, ką komentuot: Audi, fotikus ar haldex NekaltasNė vienoj temoj nespecelysc Cha cha

Man ta pati nuostaba buvo Juokiasi kad tik 1x1 istrizai Pas mane su pazeminta, difo blokavimu ir privesrtiniu galinio reduktoriaus blokavimu gaunasi tik 3x4… O 4x4 tik gelikai arba su tiuninginemis P.s. paieskok jutubeje kaip apsipazorino visokie 4x4 ant roliku MirktVovlo haldeksas negali 1x2 padaryti, abs gal kazka bando, bet pelkeje lygu nuliui MirktZinoma jeigu 1x2 tu supranti kaip tris varomuosius

Jozas px…ka tu galvoji as nusimanau ? Pezi bele ka ir viskas Juokiasi

Reikia skambinti nakciui, kad kokia foto ikeltu…anas sugebejimu turi Cha cha