kam avdiuchos?

dabar tas naujas K-1 kur bus ? o tai vinco zmona ne pentax kazkoki ten pilno kadro turi?

taigi pardavė tam, kad volvą galėtų pirkt ir turėtų pinigų “ant rankų” Cha cha

jo, tas. jei ne atides Cha cha Nes gal 10 metu kaip žada išleist. Vinco zmona gali but kad bandomoji modeli pries isleidima testuoja Cha cha

tai ji jau ten taip daug kartu atidejo kiek dabar skaitau Juokiasias galvojau, kad jie turi FF tik man ieskot nesiseka Juokiasi

D750 pagooglink flare isues, bet tvarko juos kaip garantinius

Pentax K-1 full frame’as, jau galima preorderint.

simkka, bet cia senas bugas kiek, gal jau nauji bus su istaisytomis klaidomis Geraipopphoto.com/news/2015/01/nikon-releases-official-d750 -serv ice-advisory-about-flare-issue

Nesuprantu kam tas veidrodis, jei yra panasonikai olympusi su micro 4/3 objektyvais. Asmeniniui fotrinimui pats tas. Objektyvu platus pasirinkimas. Kaip ir paciu kuneliu. Nuo olympuso omd serijos iki paprastesniu pen serijos

Cinkai cia kaip furos ieskanciam sprinteri siulytum Mirkt

Sisteminiai dar neprisivijo veidrodžių? DrovusPrieš pusantrų metų žmonai Canono veidroduką kai pirkau, kažkokį patį mažiausią, man net per mažą, tai pardavėjai jau labai intensyviai tuos sisteminius siūlė. Bet netiko sisteminiai, nes objektyvus senus norėjosi naudoti nuo seno veidrodžio. Bet aš šiaip diletantas šioje srityje, tik šiaip domiuosi. Cha cha

sisteminiai kolkas lietesni dar negu veidrodziai jeigu neklystu. Ir brangesni jeigu atitinkamas klases lygint

Kazkaip kreivai jus lyginat. Kiekvienas bodis turi savo minusu ir savo pliusu. Realiai vieno universalaus ir geriausio nera. Imant nikonus tureta, nuo paprasciausio D3200 ar D7000 iki D700, D600, D610, D3, D4S ir panasiai. Realiai kiekvienas is ju turi savo medali kazkurioj vietoj, siuo atveju viskas priklauso ka fotkinsi. Si savaitgali lyginom D610 pries D4s, nu va ir dilema. Vienas dirba geriau su aukstais iso, kitas turi zenkliai didesni FPS. Cia apie sporta sneka, su prastu apsvietimu. Nu ir likom neapsisprende tvirtai, Aisku D4s yra stipriai brangesnis ir pranasesnis aparatas, bet paemus butent tas salygas foto rezultatai buvo idomus. Aplamai jei reiktu patarti kazkam kazkoki fotika, negaleciau to padaryti, geriausia isbandyt visus ir issirinkt kas geriausiai tinka. As juos keisdamas taip ir nesupratau kuris labiausiai man patinka, noreciau turet visus Žliumbia

zmogus, kuris klausia bangoj patarimo apie fotikus, uzteks sisteminio ir dar puses neupras ka tas fotikas gali

irgi teisybe, nes ir su kokiu pigiu d3200 galima tinkamomis salygomis su geresniu stiklu laaabai geru foto pridaryt. Kazkada teko vestuves fotografuot su D3200 ir 105mm f2.8 MF is bedos gelbet. Nu ir issivertem.

Inproof, kur tu vakar buvai, kai kalba apie radio taško ruporus gipskartonio sienoje ėjo? Cha cha

Nemaciau Cha cha Kur cia diskusija buvo ? Idomu paskaityt minciu galiunus Cha cha

su minimaliais poreikiais aš net veidrodžio nepirkčiau. nebent fotkinimas duoną uždirba. geresnė muilinė pats tas TaipPanasonic Lumix LX100 Canon SX710 HS

perki nauja masina uz kosmosinius pinigus… pavaziuoji 20k km ir supranti kad skirta ne tau Cha cha ar cia kaip tevuko mano sulopyta buvo ir su 20k km Cha cha po briedzio…auto.plius.lt/skelbimai/audi-sq5-3-0-l-visureigis-2014-dyzelina s-4623251.html

Infarkto negauk, jau kažkas ten bijojo dėl tavęs. Cha cha[banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.1011774.1…-=(31256558 8](http://banga.tv3.lt/lt/2club.club_f_reviews/241.1011774.1…-=(312565588)

Cu, juokas juokais, bet pažįstamas fotografas iš to gyvenantis, turi ten krūvą DSLR, kuprinėje gal trys įvairaus dydžio, bet, pasak jo, daugiausia foto kelionėse ir šiaip padaro su tuo Lumix’u. Cha cha Sakė, užsipypinau tampyti svorį, jei ne darbo reikalais. Cha cha