Kalba vaikai.

kai mano vaikeliui buvo apie trejus, uosviene kiekviena diena, kartais po kelis kartus, eidavo i baznycia ir vesdavosi ji kartu. jam, zinoma, ten atsibosdavo. viena karta, kai mano anglelis ramus sau zaide prie soninio altoriaus, viena labai pamaldi moteriske bande ji sugedinti. uosviene po misiu klause anukelio: tai ka buvai negeras, gavai barti?
– bet nacx… as jos tai nepasiuncaiu – nesuprato kuo nusikalto angelelis…

Nu ne paslaptis visiems kad mano mazhoji ieshko man sutuoktinio Cha cha Tai vis bando nurodyti tai vieno tai kito vyruko teigiamas savybes… Tai va…vazhiuojame mashina ir priekyje sedi nekalbus bangietis Quest2K… Mano mazhe: "Mama, ar nenoretum tokio ramaus vyro? Tik pazhiurek - sedi…tyli…" Cha cha

Nu Gluosnyte, Tavo dukružėlė tai kieta Gerai Tu niekuo nesirūpink, tik rinkis, o kandidatus ji suras Cha cha Nu fainuolė aš apakus Apakęs

ŠypsenaŠypsenaŠypsena saunu paskaitineti. O kartu ir ramina ne vienas mano toks vakutis. Jam 4,5 metu. Pries koki pusmeti palikau minutei vonioj girdziu saukia:- mamyte(atbegu)ar tu zinojai kad as turiu du peliukus???- atsmaukia ir rodo MirktCha chaCha chaCha cha

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha cha nu geras Cha cha uzsizvengiau ant viso kabineto Cha cha tikiuosi kolidoriuj niekas negirdejo Aš nekaltas

Klausiu saviske, kodel jos salikas slapias, o ji sako: sniego kumscius dariau ir netycia suslapinau Šypsena

maniškis (4mt) vasara pamatė slieką - tėveli, žiūrėk, koks sliekas sraigiuoja…