Kalba vaikai.

Kalba vaikai.

Sedziu ir galvoju, kaip kartais vaikai viesai ka nors juokinga pasako Šypsena. kitasyk atrodo, kad geriau jie nutyletu…Kai prisimenu, maniskei buvo gal du su puse metu, kai ji troleibuse, zmoniu daug, tylu, o ji : pas mamyte katinelis, pas mociute katinelis, o pas tete didelis krokodilas (cia suprask apie lytinius organus) Cha cha Cha cha. Luzo visas troleibusas…Šypsena. Ir apskritai, kiek dar visokiu juokingu dalykeliu yra prikalbejusi: mama, mama, man cesnakas liezuvi smaugia!
televizijos boksta kita dukra piestuku vadina, ir kai tik vaziuokam pro ji, saukia - ziurek, piestukas stovi.

O kai as buvau maza, tai mano mylima krikstomotinele pasake, kad kai ji mirs tai paliks man visus savo papuosalus. As to pati nebeprisimenu, bet man sake, kad ilgai slankiojau tyledama,kol pagaliau paklausiau"O kada tu mirsi?", vaje, o kaip daba geda, as ja sitaip myliu.

Mano mazasis lanke tikybos pamokas ir mokesi poterius ,Girdziu bamba : “ir kentejo prie porcijos pilvotos”Šypsena Originalas , “ir kentejo prie Poncijaus Piloto”.
Pilnas autobusas. Mano vaikina gerasirde pagyvenusi moteriske pasisodina ant keliu. Ir pradeda klausineti kur vaziuoja ir pan. Mano vaikino atsakymas- vaziuoju pas mociute ji labai gera mamai duoda pinigu nes mama neturi pinigu nes visus praruko.
As tuo metu norejau prasmegti zemenŠypsena

Ir aš mažas pričiudyjau:
Atvažiavo tete į svečius…Kalausė tėvai,kokios dovanos ji norėtų gimdieniui.Teta juokais ir sako:
-Va,šaldytuvo reikėtų.
O čia aš pasireiškiu:
-Jūs gal durna,kad tokios brangios dovanos prašot-juk žinot,kad mes skolų turim,kai tėtis mašiną nusipirko?..
Po šiai dienai ana iš to pasijuokia…Aš nekaltasMirkt

Nuvažiavom į kaimą.Močiutė klausia:
Tai kas tau, Ugnele labiausiai patinka veikti
mergina (2.4m.)atsako:
-Pasimylėti su tėčiu…(suprask apsikabinti ir sakyti "myliu, myliu"…
Mėgsta dar ir parduotuvėj garsiai garsiai užmauroti:
-Na mažiau ar pirksi man saldainių ar ne…

Parsinesiau misraines is parduotuves su plastmasiniu indeliu.Indelis nuo temperaturos pokycio aprasojes tapo.Sunelis sako: ziurek,mamyte misraine kiek daug prikvepavo Cha cha
Vienas sunus labai prastai valge,vos pakebena ir viskas.Tai as,kaip turbut visos mamytes, teveliui pabaigt valgi duodu.Tai sunus,ilgai mastes, pareiske: “mama,as niekada nevesiu ir niekada neturesiu vaiku”.Kodel,klausiu.Sunus: 'eik tu sau mama,kiek man daug reikes valgyti,kol visu vaiku nepabaigta maista suvalgysiu" Cha cha

Atrodo kazkur jau rasiau.
Taigi buvo mano mazyle antroje kkaseje.
Grizta is mokyklos ir parsinesa stiklaini,
o jame vandens sraige.
Klausiu:
-Kam tau ta sraige?
O ji:
-Supranti, teti,grizti is mokyklos,
taip tuscia, kad pasikalbet ner su kuo Cha cha

Na maniskes irgi prikalba, bet mane neramina tokis dalykas. Merginos auga ir prisigaudo tokiu zodeliu, kurie rezia man ausis, kad net skauda: Televizke, kem, pem, zurnalke ir t.t. Ka as zinau? Kol kas nesugalvoju kokios taktikos griebtis, tai ignoruoju, sakau, kad nesuprantu ju kalbos. Gal man jau laikas i uztarnauta poilsi, jei nesuprantu jaunosios kartos (7 ir 5 metai) kalbu?

Na, maniskes irgi prisigaudo, bet kazkaip prie manes nekalba, stengiasi taisyklingai kalbeti, bijo manes Mirkt

O kodel tavo vaikas bijo taves?

Nebijo,as tik juokais taip pasakiau.Bet pas mus seimoj priimta taisyklingai kalbeti, todel jos ir stengiasi.Mano dede yra kalbininkas, baiges lietuviu kalba, tai jis vis mus taiso ir taiso.O pasirodo,mes tikrai netaisyklingai snekam.

O maniskes matyt atvirksciai, nori pasirodyti kokiu zodeliu ismoko… As ir pati netaisyklingai sneku, bet kai kurie zodeliai man rezia ausi net iki skausmo…

man kazkur 2 metai:

Sode prude puse dienos zvejoju… niekx nekimba, tik staiga uzkibo as:

• o ble.t uz kibo

arba sedziu kaime ir mociu sako: [man kazkur 3-4]
-gedai pakviesk seneli is garazo
-nea
-kodel?
-oj pas ji garaze daug moteru nuogais papa.is, jie ten geria visi, as bijau
tai mociute tada uzpyko ant manes, kodel ja sunervavau, nes ji patikejo Cha cha

Sedim pas drauge - pareina jos 4 metu bamblys verkdamas…
Mama:

• Ko sunuti verki?
    Jis:
  • Jai i mane rugshtim meto, o ash bijau kad susprogsiu!!!
    (vaikai ji vandeniu apliejo)

Manishke (3,5 metu) dazhnai sako: “Oi, kojos delniuka niezhti”.
Kartais vazhiuojam kur i parka su draugais. Pasitaiko, kad Gabija kartais atsilieka, tai shaukia “Vyrai ir moterys!!!, palaukit ir manes” Cha chaCha chaCha cha

Mažė pasakoja - "mama šikis, tetė šikis…" Išvertus į žmonių kalbą tai reiškia - "mama kiškis, tetė kiškis…"
Jau čia pasakojau kartą koks konfūzas buvo, kai mano pirmokėlis paklausė,
ar žinau, kas yra falas (norėjo pasipuikuoti savo žiniomis). Aš pasimetus pradėjau lementi apie aną tą patį religijoje ir mene… Kokiu žinovo tonu man buvo pareikšta, jog taip vadinama viena iš laivo virvių (jis buriavima pradėjo lankyti).

Prieš kelias savaites sesė perskaitė savo dienoraštyje užrašytus dienos įspūdžius: “Visos moterys, išskyrus mane ir tėvelį, buvo išvažiavusios pas tetą.” Cha cha

Prisiminiau. Buvome Zoo sode. Mano didzioji (3 m) pasakoja ispudzius:
-maciau liuta, loki, kriksto teti, kriksto mama, pussesere…

Mano vaikas shiandie zhiurineja paveiksliukus, abu su Volkswagen`ais - vienas su Beetle, kito nepazhistu Aš nekaltas Rodo man viena ju ir klausia: “Mama, o koks chia folksfagenas?”
Ash sakau: “Raudonas”
Jis man: “Na taip, raudonas, bet kokia jo pavarde???”