Kalba vaikai.

Kartais pagalvoju, kad su vaikais pavojinga i gatve iseiti, o tai kai lepteli ka nors… Apakęs

Ish meeto:
Vazhiuojame James’o mashinoje. Manishke :“Mama, man bloga…”. James’o Edgaras:“Tik neprivemk mano mashinoje!!!”

Dukra per televizijos laidą pastebėjo moterį su juodaoždiu kūdikiu ant rankų:"Įdomu, iš kur teta gavo tokį gražų meškutį?"

Shiandien buvo uzhejus mano grupioke i svechius. Mano vaikas (kaip visuomet) isijaute plepet bile ka. Aishku su ja.

Vaikas : O ash tai buvau medzhiotojas Kietas
Grupioke: O ash tai buvau indenas Kietas
Vaikas: O mes tai shaudem indenus Taip

Cha cha Cha cha

einu kazkuri vakara su savishkiu is parduotuves…dangus giedras, daug zvaigzdziu…tas ir sako: ziurek, kokios spindules!

Draugų mergaitė meldžiasi : Tėve mūsų… kasdieninės mūsų duonos, ne - LEDŲ, duok mum šiandien ir atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir MES TAU ATLEIDžIAM… Cha cha

Mociute sokineja is kailio nerdamasi apie anuke:
"Valgyk, mieloji, dar ipilsiu. Ar skanu, ar patinka?"
Anuke: "Neskanu… Bet patinka…"

Zaidzia sunus su tramvajum prie manes.Atidaro dureles ir aiskina:
-atsidaro durys ir uzpakalis iseina.
Klausiu ,kodel uzpakalis ir kaip jis gali iseit?O jis rodo man(eidamas atbulas)-nu gi va sitaip.Tai sakau-ne uzpakalis,o atbulai iseina zmogus(as kai su vezymeliu bunu,tai daznai atbulai iseinu)Cha cha

Vaziuojam autobusu ir ilipo labai apkuni moteriske.Sunus ,kad uzriaumojo garsiai
-Mama,ziurek kokia stora ilipo!
Su vyru paaiskinom,kad taip kalbet negrazu ir pasidziaugem,kad niekas ten lietuviskai nesuprato.

Manishke shiandien: "Mama, mes su Aida dar viena berniuka isimylejom. Isivaizduoji, koks mums bus vargas…?"

Važiuojam šiandien su dukra.Aš vairuoju nemenką busą.Dukra sako:
-Gerai tam tėvui vairuot BMW,pavarų perjunginėt nerekia…(iš tikro taip ir yra,ten tipo tiptronik ar kaip ten)
ApakęsApakęsApakęs(jei 2m10mėn)
Toliau:
-Aš nupirksiu tau BMW kai užaugsiu!Šypsena

va taip vaiku vis labiau ir uzsimanai… Šypsena

Maniškė (6m) sekmadienį ryte statė namuką, bet niekaip nepavyko užbaigti - stogo detalės vis krito ir krito. O ji (stebėjausi jos kantrybe) vis kėlė jas nuo grindų ir vis bandė vėl dėt kas minutę rimtu veidu kartodama: turbūt šiandien kritulių diena. Cha cha

-Mama, as burokeliu nemegstu.
Eilini karta pareiskimas sedantis uz stalo kai pamato dubeneli raudonos sriubos. Nu Piktas iki gyvo kaulo, bet nuryju Piktas ir ramiai sakau:
-Cia ne burokeliu sriuba, cia barsciai.
-aaaa… Nu gerai… (Atsiseda ir viska suvalgo)

ir ko tie vaikai neprisigalvoja… Šypsena Linksma su jais, nors kartais ir tenka nurausti.

Maniskis(3,9m) vis neatsikrato "pagerinto" darzelio zodyno, bet zino, kad mes draudziam vartoti tokius zodzius. Todel sako (kas pusvalandi):

  • Mamyte, kakalas ir m.y.z.a.l.as sakyti negerai… Tokius vaikus reikia pas policinikus vesti…

Cha cha

o kodel kak.alas ir myz.alas yra negerai? Manding negerai yra bl%#$# nach*^% piz*^% ir t.t.

mano mažėlio (3 m) grupėje yra tokia mergaitė, na stora ji iš tiesų Aš nekaltas
Vakar ji ir sako: aš turiu merginą Ingą su storu užpakaliu.
Nuskambėjo labai jau sexy Aš nekaltas

Mano pusseserė po apsilankyno sode pasakoja mamai: "Mačiau batoną (pitoną) ir mama (lamą)…"

Iskur tavp vaikas tiek daug zino ApakęsApakęsApakęs
Pravedat pamokeles Aš nekaltas
Cha chaCha chaCha cha