Kaktusiukai is seklu.

Kaktusiukai is seklu.

Nepykite, zinau kad jau kazkas sia tema diskutavo, taciau…
Man dar reikia informacijos.
tai va,…pirma kur galima rasti, tu seklu? kiek ieskojau neradau.gal kas zino kur yra.
antra,…kaip galima juos uzauginti? Ar reikia kazko ipatingo?
Buciau, laaaaabai dekinga.
aciu.Tūsas

as irgi noreciau suzinoti, kur tu seklu gauti. siaip tai kolekcionuoju kaktusus, turiu ivairiausiu. nzn ar labai jau gerai pavyks is tu seklu ka nors uzaugint. mano pazistama bande, tai sake labai sunkus ir beveik neimanomas darbas.

As zinau informacijos apie zydincius kaktusus. Jeigu nori apie juos suzinoti gali nueiti i interneto puslapi apie ivairias geles. Ten ne tik rasi apie kaktusus, bet kaip auginti ir citrinmedi, kambarine palme, kavamedi ir dar visokias kambarines geles. Stai jis : http://geles.nkkm.lt
Sekmes!

aciu.Taciau gal kas zino kur yra pirkti tu seklu?

Jei zinai, kad diskutavo, tai reikia paieska naudotisMirkt Ir apie isigyjima buvo kalbama, ir apie auginima. Siulyciau palaukt pavasario ir tada set. O seklu gali rasti daugumoj seklu parduotuviu. Tik beda ta, kad bus misiniai, o ne vienos rusies kaktusai.

As pirkau seklu is parduotuves seklu… dar maciau yra ten tokiose parduotuvese, kur pardavineja augalu apsaugos ten priemones…-chemija. mmm… taip pat buna parodose, pvz pavasari ir rudeni vyksta LZUU parodos ten tikrai buna. Šypsena
Tik va… nezinau, gal nekokybiskas nusipirkau, bet nieko doro nesigavo man is to kaktusu sejimo… atrodo dariau viska kaip reikia, bet… pakelyje buvo misinys, kas yra blogai… skirtingiem kaktusam skirtinga prieziura reikalinga, ten buvo apie 30 seklu… tai isdygo tiktai 6, keli iskart pamire, o kiti pamazu, dabar teliko tik du Liūdnas na paguoda bent ta kad jie tikrai jau uzaugs… bet ir auga ilgai… Nežinau

Auginau kažkada. Sėklas reikia užberti žemėm labai nedaug, jos praktiškai turi būti žemės paviršiuje. Laistyti nepatogu, nes išsiplauna, geriau dažnai apipurkšti. Išdygsta daug, bet didžioji dalis augaliukų neturi chlorofilo - yra ne žali, o rausvi, todėl jie greit numiršta. Iš likusiųjų išauga kaktusai, kurių ir šiaip yra pakankamai pirkti - kokių nors įdomesnių rūšių nesitikėkit. Pabandyti gal ir įdomu, bet man vieno bandymo užteko Šypsena

Dekui.Zinau, kad ju pirkti yra taciau idomumo delei noriu pabandyti issiauginti…Siaip kaktusu turiu nemazai, 29 rusisi.O paciu kaktusu vienetu dar daugiau.Labai dekui uz tai jog pasakei kaip sodinti ir kaip laistyti.Gerai

auwginauw ish seklu,teijkeli vienodiNekaltas ir tie paskuij kazhkodel pabaloNekaltas

Jus cia kaktusu zinovai, todel klausimelis Šypsena
Turiu kaktusa su baltais ilgais pukeliais. Kai man padovanojo, buvo du maziukai. Isvaziavau menesiui ir kas priziurejo mano geles, viena nunykino Liūdnas Dabar likes tik vienas ir labai isauges. Ar jis isaugina ant saves ugliuku, nes jau trys metai kaikp nieko Ne Kitas kaktusas pastoviai augina naujus mazus, bet jo rusis kita Nekaltas Tai jeigu isivaizduojat apie ka as, labai prasau atsakyti, ar man tiketis tu "vaikeliu" ???

nesupratau… kam tas vargas su seklomis, tuo labiau nezinat net kas is ju isaugs Apakęs, jei tokia kaktusu ivairove geliu parduotuvese?

Paciu paprasciausiu kaktusu seklu galima rasti kiekvienoje seklu parduotuveje.O tie,kas nori kazko idomesnio-paprasciausiai parsisiuncia is uzsienio.Kiek zinau,dazniausiai is Vokietijos.O apie sejima ivairiausiu kaktusu daugiausia pasiskaityti galima,jau minetame http://geles.nkkm.lt Ten rasit atsakymus i visus rupimus klausimus.Norint,galima duoti uzklausima-butinai atsiras,kas pades.

Nesupranti?..esu kaktusu "manjake", jeigu galima tai pasakyti.Tai nusipirkti yra daug lengviau,taciau as noriu juos issiauginti is seklu.Perskaiciau laaaaabai daug info, kaip reikia juos auginti ir t.t.Taciau info neuztenka, reikia ir praktikos.Tai sakau, gal kas augino ir gali patarti kaip tai padaryti.Kad nereiketu nusivilti. Vot…O siaip tai laaaabai didelis aciuŽvaigždėŽvaigždėŽvaigždė tiems kurie , man atrase…LabasLabasLabas

jei kas megsta kaktusus galime susirasineti privaciomis zinutemis. O seklu maciau pirkti yra Magonijos parduotuveje

ŠypsenaŠypsenaŠypsena Kas apie kaktusus tai as juo dievinu.Jei galima tai sakyti as esu kaktusu manjake…del susirasynejimo…ciki…Laiškas

Jei daugiau aktyviu fanu atsirastu, galima butu galvot ka nors rimciau… Ar tema bendra ar pan…Nekaltas

Pritariu minčiai dėl bendros temos. Paprasčiausiai daugiau info bus prieinama viešai… Nekaltas

As kazkada ieskojau bendraminciu, bet nieko is to neisejo. O dabar ziuriu… ju yra. Auginau is seklu as kaktusus ir dabar kartais bandau. Viskas priklauso nuo veisles. Jei veisle nelepi tai isaugin ti nesunku. Jei lepi tai tada yra problema. Gerai butu susirasineti privatais. Jei kam reikia kokios praktines pagalbo visuomet welcom Laimingas

As irgi dievinu kaktusus!!! Mirkt Bandziau anksciau augintis kaktusiuku is seklu, isdygo, bet siek tiek paauge visi nunyko… nzn, gal kazkaip ne taip juos priziurejau, nors nemanau…