Kaktusiukai is seklu.

Kai tik isdygsta ir atsiranda pirmi spigliukai juos reikia persodinti ir per pirmus metus persodinti kaip minimum 2 kartus. Tai skatina mazo sejinuko augima. KItas dalikas yra dregme kuri kenkia sejinukui. Jei daznai sejinuka laistai arba puoda uzdengi stiklu ir neaeruoji tai isimeta grybelis.

I privatus sulist neiseitis. Reikia geriau vienoj vietoj turet visa informacija ir bendramincius. Na, bet cia tik mano nuomone… Nekaltas

Ka tu siulai? Nauja foruma tureti ar kluba? Daug nera besiduomainanciu sia tema, todel pakolkas bus sudetinga. Mirkt

Jei jau nusprendėte rašyti vienoje vietoje viską apie kaktusus, tai reiktų pervardint temą.
O aš norėčiau konkrečiai pasikonsultuoti. Draugė įsigijo šunį, ir kažkodėl po to perleido visą kaktusų kolekciją man ( tipo, aš jais galėsiu deramai pasirūpintiŠypsena). Aš tikrai mėgstu kaktusus, nors pagal visus feng šui, jų aplamai laikyti namuose nepatariama.
Tai va, esmė tame, kad pastebėjau ant vienos gan brangios kaktuso galvos įsitaisė voratinklinės erkutės, kurios ne tiek voratinklius verpia, bet pasidaro kaip vata kamuoliukus ir gadina kaktuso kūną. Dar vasarą pabandžiau Fastaku nupurkšti, kažkaip nelabai jis ten suveikė. Neseniai radau gėlių parduotuvėje Fitoverm, specialiai nuo voratinklinės erkutės. tai dabar nupurškiau su šituo, ir stebėsiu kas darysis. O kaip jūs mieli, kaktusininkai profesionalai kovojat su šiais parazitais realiai??? Nes knygose, kas parašyta aš žinau. labai dažnai teorija lenkiasi su praktika.!!!???

Siulau viena tema! o ne simta tokiu "koks cia kaktusas?" arba "kur rasti lotyniska pavadinima"

Na, as irgi dievinu kaktusus.Anksciau labai juos auginau ir rinkau ivairiausius.Dabar kazkaip laiko maziau turiu tai truputi juos apleidau.Bet nemazai namie ju turiu.Butu gerai, kad visi bendraminciai i viena vieta susiburtu.Tai butu verry fine!!!Gerai

Vat dar viena gerbeja Gerai

as irgi megstu kaktusus. ir turiu viena klausima:
turiu kaktusa, kuris pats mazhai auga, bet pastoviai leidzia ugliukus. bandziau nulupt, kad neleistu, tai salia kita isleido…
jis pats toks nuvarges atrodo, o tas atzaleles leidzi air leidzia Pavargęs

tu kaktusu nedaug is viso turiu hmmmm 8. visus skirtingu rushiu. aj 9as dar is kanaru parveshtas (nuluptas ‘blynas’ nuo laukinio kaktuso). isodinau i zheme - zhiuresiu kaip bus. rudeni ikishau, kol kas nenudziuvo. nauju nieko neleidzia - miega. gal ir gerai Laimingas

Siulyciau pries purskiant pavalyti kaktusa (jei imanoma, t.y. jei spygliai leidzia), o po to purksti. As naudojau Pokon chemikalus ir viskas OK. Dar chemikalus reikia naudoti koki menesi, nes kiausineliai nera jautrus ir jie vis issirita. Tu papurskus viena arba antra karta nebuk tikra, kad sunaikinai. Todel ir reikia vartoti ilgesni laika, kad buti isitikinusiam. Nezinau ar padejau tokiu patarimu. Mirkt

Įdomu, kokia to kaktuso rūšis, bet gali būti kad augini euforbiją, kuri ir varo daug atžalų. aš tavo vietoje vieną tą atžalą naujai pasisodinčiau ir palaukčiau kas užaugs, gal bus žymiai stipresnis egzempliorius. Dažnai kaktusų pasaulyje pasitaiko toks reiškinys, kad senasis egzemliorius apsipila žiedais ir po to subrandina sėklas arba kitu variantu prisidaugina vegetatyviškai, prisiaugina daug vaikų. Natūralioje aplinkoje visa tai skirta tam kad kaktusas save išsaugotų kaip rūšį nepalankiomis sąlygomis. Gal jam pas tave nekaip augasi, tai jis ir nusprendė pasidauginti.
O iš Kanarų tai aišku parsivežei opunciją, nuNegražu gamtą žalotiŠypsenaŠypsena

ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaVau,…kiek cia yra kaktusininku…labai smagu,kad yra daug kaktusu megeju.O gal kas turi, daug kaktusu. Gal kas juos augina is seklu? Butu idomu.bendrauti ir dalintis savo nuomone. taigi kas nori, kam idomu siulau bendrauti.GeraiGerai

Tiesa as jau turiu seklu…laukiu kovo men. ir sesiu…

Praeitos vasaros pabaigoje pasisėjau, tipo "krūtas" sėklas, nes buvo brangios. tai dabar jau auga vienas toks kaip stagarėlis kokių 4cm aukščio.o kiti nuo 0,5 iki 1cm dydžio apvalūs kaktusiukai, bet atrodo visi vieno kirpimo. dabar kartas nuo karto palaistau,bet retai ir lauksiu pavasario, tada reiks dar kartą išsodint. Auginant iš mišinių sėklų iš karto matosi kad visos sėklos vienodos, tik kelios dėl veislės įmestos kitokios. Tai ir išauga plantacija vienodų kaktusiukų.Šypsena

Fainai, tau kad isdygo…O as dar tik sodinsiu.Tiesa kokia rusi sodinai?

Jeigu kaktusų mixas tai niekada nebūna rūšis parašyta. juk ir tu nusipirkai mixa??? nemačiau kad tik vienos rūšies kaktusų sėklas pardavinėtų. o iš tų mano išdygusių malivkų tai dar nieko nesimato kokia ūšis.gal šiek tiek į echinopsius neša kol maži, bet kas užaugs, neaišku. kai persodinėsiu, galėsiu keletą perleisti, vistiek visi vienodiŠypsena

MAniskiai irgi isdygo, paaugo ir stop Mirkt Ziema… Bet neatrodo, kad kazkas gero is ju bus… Geriau pirkt jau normalius kaktusus… O is seklu, tai tik idomumui… Juk letai auga…

aš ir manau kad auginimas iš sėklų tai tik pasicackinimas, bet vistiek įdomu. Kaktusininkystėje manu įdomumas, kai reikia kaktusus skiepyti. Vieną kartą bandžiau, tai š… gavosi. labai jau ten viską tiksliai reikia daryti.Gal kas sėkmingai skiepijate???

del to kaktuso - pabandysiu paieskot kaip atrodo jis. ideisu linka jei rasiu Mirkt
del kanarinio nelegalo - grazhu …Mirkt ten ju DAUG ir DIDELI. tas pats kaip is lietuvos kiaupiene pavogti Mirkt

Na nzn, bet manau visa esme kaktusu auginime yra ta kad juos issiaugini is seklu…TūsasTūsasTūsasTūsasTūsas Kadangi Tau kazkas nesigavo tai yra normaliai nesuaugo, tai yra tik sodinimo klaida.Gal zemes ir seklu Tu nedezinfekuoji???VeeeVeee O siaip, tai manau…kad kiekvienas kuris domisi kaktusais juos augina…nori issiauginti is SEKLU!!!

Normalu, kad žiemą kaktusiukai sustojo augti, žiemą visi kaktusai ilsisi. Ateis pavasaris, atsigaus, jei iki to laiko neužvers spygliukųLiūdnasŠypsena

hmmm nepatingejau, radau http://www.euphorbia.de/fotoabc.htm saita.
tai maniskis kur vaikais apsipyles yra viens is 2: euphorbia ferox arba euphorbia fruticosa

jei antroji - tai supratau normalu jai apsivaikuot Laimingas