kairiarankiai?..

kairiarankiai?..

as pati esu kairiaranke,manes nuo mazens niex neverte rasyt desine todel rasiau kaip norejau Cha chair pastaruoju metu daznai sulaukiu daug demesio is zmoniu pastebejusiu kaip rasau,prdeda klausinet:ar nezaidziu teniso,nepiesiu,ar patogu spausdint su iprastine klaviatura ir pan.nzn man tai iprastas ir naturalus dalykas Nekaltasnorejau suzinot ar teko jum papult i tokia ar pan situacija,mane tai jau po truputi pradeda uzknisti… Nekaltas

Ne, as desiniarankis Liežuvis

ale tie zmones… nesuprantu… kaip is dangaus nukrite toks jausmas, kad kairiarankiu gyvenime nemate Pavargęs

joa, as kai nuainu pirtin, tai chebra vis klausineja ar patogu su tokiu vaiksciot, ar kelnes neplysta, ar i kelieni nenusizulina Cha cha ble kaip uzknisa smalsumas kitu Piktas Juokiasi

kai prie manes prisiknisa ko rasau kaire ranka Mirkt ramybes delei pradedu rasyti desine Cha cha tada daug klausimu atpuola… Cha cha

maziau reikia imti i galva Taip

as irgi kairiarankis tai kas nors pirma karta pamato iskarto… o tu is kaires rasai!!!

as tai ismokau rasyti desine. tais laikais mokykloj kaire neleisdavao rasyt… bet siaip labai patogu kai esi kairiarankis. gali daug ka daryti taip pat gerai abiem rankom. pvz. saudyt, zaisti pula ir t.t.

shaudyt Šypsena ka?

LabasAš taip pat su kaire viską veikiu… Rašau, piešiu, viską į kairę imu… 1. Sunerkite delnus(pirštai tarp pirštų)… Kairiarankių sunertose rankose Nykštys viršuj bus kairios rankos. 2. Įsivaizduokit kad imat malkas nuo žemės… Kaire ranka malkas dėsite ant dešinės, jei esate kairys. 3. Plokite rankomis - Kuri ranka bus aukščiau… Jei visais atvejais kairys - esate visiškas kairiarankis Laimingas… … … .

Jis turi 5 saudymo is birkos laipsni Cha cha

oho.cia taj bent pabuklas

turiu drauga kairiaranky…nieko keista, be to kaip vaikino labai grazus rastas Cha cha

Zaika Apkabinimas Bučkis

as seniausiai tema ir kluba kairiarakiu sukurus.labas rytas Liežuvis

as Šypsenatik sovietu valdzia nuo pirmos klases uzdraude rasyti kaire,todel dabar tai darau tik desine Šypsenabet saudau kaire Liežuvis

man tas pats Nekaltas Cha cha

As ir galiu rukyt abiem rankom Gerai

as tai galiu abiem rankom rasyti, vienodai negrazus rastas Juokiasi