kairiarankiai?..

o as tik kaire.bet rastas afygenas.manes mokykloj neverte.mokytojai turejo tokiu ketinimu, bet mano super duper hyper tevai atsparde jiem subines ir sake ‘musu vienturte lepunele mylimuke rasys taip,kaip nores’ o tai va! Cha cha

pavydziu Šypsenanoreciau ir as vis dar moketi rasyti kaire

Tarp kairiarankiu zmoniu zymiai didesnis procentas gabiu zmoniu nei tarp desiniarankiu. Bet vistiek kai kurie zmones suranda del ko paverkslent. Nu paverkim kartu : Žliumbia Žliumbia Cha cha Apkabinimas

ech, gerai buti kairiarankiu Cha cha Kietas Kietas Kietas

zinok nieko gero Šypsena po to nustosi skirti kaire nuo desines…

Nu tada jau reiks pradet orientuotis “saukstas” ir “sakute” Cha cha

Nežinau ar būti kairiu geriau… Ar jie gabesni. Gal labiau pačiuožę… Bent toks, jau aš esu … … .

papasakok kaip Šypsena gan aktualus dalykas yra atskirti kaire nuo desines Cha cha

o man tai labai faina kai zmogeliukas yra kairiarankis

pagal siuos palyginimus taip iseina kad as kairiaranke nors esu desiniaranke

Pati desineranke, bet aplinkui mane kas antras kairerankis. Niekada neatrode man tai neiprasta…

ir ma neiprasta neatrode iki tol kai pradejo daznai man tai priminti Nekaltas

As irgi kairiarankis, pirmoje klaseje bande mane tevai ir mokytoja atpratinti nuo sio zalingo iprocio, bet jiems nepasiseke, nes labai staigiai mokedavau sumainyti parkelius ir jie nepastebedavo kad rasau kaire Juokiasi. Siaip tai atsibosta nuolatniai klausimai (ka tu kaire rasai?) bet tai px, man taip patinka rasyti ir man gerai. Siaip ir desine ismokau rasyti kai kaire buvau susilauzes, bet vistiek kaire VALDOOOO