kaip?

va va as mastau kaip huntero… o siap jei liocha jau patikrintas ir neturi bedu tai isvis nekeisciau i xz ka Cha chaRafi > man S klase labai prie sirdies… ir senasis buvo super, ir poto draugelis toki kaip tavo pries 5 metus turejo tik kupa, tai as kaip ir seilejausi (bet kupas yra kupas), o vat paprastas… nu tikrai man a8 auksciau stovi tu paciu metu… bet vel gi cia mano tokia nuomone… Šypsenao siap rafi tavo ir gi… turejai viena masina… rekaiia, kad pati geriausia… dabar kita turi kur isvis skirasi vel pati geriausia Šypsena

neparduociau as tos liochos bet vazinet negaliu, o muitas 352000kr Žliumbiadel to ieskau dyzelio, sitam muitas visai padorus, zodziu variantas, o damoket vis tiek nelabai kas nores keist dyzelio i bendza… tai va ir mastau ar verta…

Juokiasi Juokiasi Juokiasi asskicker, tai tu tas sauliukas is bmw forumo? tai cia ta lioxa, kurio modelis S160 nuo 1998 metu eina su e65 lyginai ir pylei kerasa, koks lioxa gaidys lyginant su e65… Juokiasi nu ir palyginimai… Šuo

ai tai tu cia tipo ne LT zemelej vadeliosi… Nežinau na tada no koments… jei yra kazkokios kitos gudrybes Šypsena

asskicker - tai be parkiu gink ta legsusa in LT, cia pardavinet jy kam ipirsk. o pats laikinai pavazinek su belekuo. parsiduoda lexusas, pajamsi ka noresi. o cia ble, tikrai kone cigoniska varke. imi tokios pat vertes preke ir dar 10t litu damoki…

sitas modelis eina nuo 2000 nes cia 430 jis prasidejo 2000 e65 yra e65 nieks ten keraso nepyle paprasciausiai kazkas buvo gatavas ranka atiduot kad tai masina kuri neturi defektu Juokiasiir vsii ju remontai nieko nekainuoja…lioxha turi gan prasta garso izioliacija ir yra rajasne nei e65

mrcyborg, a8 tu paciu metu yra senoji a8 ta kur ejo nuo 94 metu… Man ji auksciau nestovi, bet a8 d3, kur ejo nuo 03-man taip pat stovi ji aukciiau. Asskicker, o tau nebutu paprasciau parduoti ta lioxa uz 20stuku, ir dasidet 7stukas ir uz 27 irgi iseitu toks tvarkingas sidabrinis mersas? Bet aisku *pimp…* ta liocha kad ir uz 20 parduosi, juk visi mastantys zmones, kas nores benzo, kuris ryja mieste 18ltr, o benzo kaina siandien vaziavau pro degaline - 4.6lt

tas kas perka tokia masina arba turi ant bendzo arba deda dujas Mirktbe to gali ir ne i LT nupirkt o siiap sakau kaina primeciau is to kas dabar autopliuse…

asskicker - o bulbasam ar kurie ten kai isproteja perka viska, toks limo nesueitu?

ruskynui px kiek ryja… svarbu liocha ir sidabrine Šypsena

manau jiem ir sueis Taip

linkejimai nuo buvusio lexuso vadeliotojo! Visad gailejausi kad 4.3 nebuvo paimtas, bet 3.0 ziauriai ekonomiskas ir su 60 litru baku bent nereikia kas 300 km kolonelei stot Cha cha