kaip?

pasiule keist… a i sita kur nuorda imetes? eik tik bl nep.ses proto as tau pasakysiu… sito S`o savininka neblogai pazystu Mirkt

o tu galvoji rasi norgej neautorizuota servisa kuris tures Star Diagnosis ?

Siaip senasis s’as turi sarmo, tuom ir geras, bet w220 daug minkstesnis-mrcyborg, nereikia pasaku sekt, jei nesi vaziaves geriau galetunm nekalbet… pats pagalvok spyruokles vs. pagalves orines… W220 minusai tai puvimas, ir amortikai, bet kaip jau esu minejas tvarkosi jie gana nesunkiai… 3.2cdi motorai tikrai superiniai sanaudu ir traukos klausimu… Suka po puse limono drasiai… Buna su elektra irgi bedu, tai abs isizeibia tai dar kokia xujne, uzgesini uzvedi vel-viskas ok… Nu cia dauguma tokio pobudzio masinu senesniu (a8,7er) ir t.t. Tai va gera masina siulau jamt Gerai

Sipa daug nori… bendradarbis buves toki pirko uz 50K… pardave uz 30K su kapeikom ir labai dziaugesi… (veiksmas vyko pries krize dar)… aisku gajdiskos tamsios melsvos tos spalvos, bet ne gi sias laikais uz sidabra tiek moketi ŠypsenaEDIT> Rafi… du metus su tuo paciu bendradarbiu atlakstyta per kiekviena pietu pertrauka prie kokios vileikos pradines mokyklos kebabo valgyti ir tryna zaisti… tai gi… Liežuvis

a byra jie taip kad i servisa reik vazinet kas menesi? Nekaltas

^ eik tu nh klausimai Juokiasi

Qrmis girdejai apie retorini klausima…? Juokiasi a tu sau pats nejuokyngas? atsiprasau tamsta padariau klaida, nepasiule, o pasiuliau Mirkt

eik retoriniau Juokiasi

gerai varai uz savo vaizduoklio Taip

Mrcyborg… Nesupratai esmes… gal tau nepatiko w220, ne todel, kad pirmas s ir paskutinis s buvo geresni? Gal tau apskritai nepatiko sita masina, nes per daug is jo tikiesi? realiai vaziuoti ne ka ispudingiau nei su a8 ar 7er… Tas pats bbs… lygiai ta pati pasakysiu ir apie naujaji esa… w221 tas pats komfortas kaip w220… Bet tu su juo tikrai nesi vaziaves, jei kalbi kitaip… O isvaizda… aisku kad gera, o ka apie w220 kalbejo visi kai buvo gudus ~03 metai?

Rafinuotas sakyk ka damoket galeciau jei tas mersas geras?

tai palaukit…kas kam siulo keisti…jei as siulau keisti,tai as ir sakau,kad tiek ir tiek galiu primoketi,arba atvirksciai…ar ne taip viskas vyksta?

as pasiuliau jis parase, kad apie bendza negalvojo, bet jei protynga priemoka tai kodelgi ne, tai va pasiuliau 7000lt damoket, bet nzn ar verta daugiau siulit jei nepasirasys ar neverta… kazkaip kainos sukile liochu ir girdejau kad sluoja viska is eiles…

nu vo gavau atsakyma sako 3000euro su ratais, kaip sakot verta?

bet ne sita mersa imt nori keitimui?

sita

o tai kiek tavo legsusas rinkoj??

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/lexus-gs_430/id- 1453135pagal mano metus, komplektacija ir stovi vienas is pigesniu, startas man rodos 7000e galas 12000e

nu mlet. kad kainu skirtumas juokingai mazas, nakui dar tau damoket… nikuja nesuprantu Girtas

man tai tie mainymai kazkokia *pimp…*ne JuokiasiAisku parduoti dabar sunku, bet isimainyti i dar didesni gavno, pvz benza, kuri *pimp…* beparduosi tai irgi nesamone…