kaip?


kaip?

auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/mercedes_benz-s3 20/id-1476591Ka manot dalyviai?

sian pamaciau ir nepatikejau,kad taip jie rudyja… Paplepėkim

rudyja rudyja, bet sitas lyg nieko toks… siulo keist i liocha…

paskaiciau skelbima ir net neziurejes supratau-Siauliai Cha chauzdiEti Juokiasi Gerai

man jie nice tik elektra rudis ir vaziuokle del siu minusu nedrysciau pirkti jo Nekaltas

sian vienas pacaniukas pas kompininkus buvo atlekes su 320…bet siaip man jie grazus

nu rudys is niekur neatsiranda… o jei ju nera ir tvarkyngai priziuri masina, nemanau kad atsiras, o jei ir atsiras, px viskas patvarkoma Mirktvaziuokle cia Norgei nelabai aktualu-keliai geri Taip na o elektra… Nekaltas

nu sitas lyg toks tvarkyngai atrodo… Nekaltas

a ka galima butu damoket jei keisciau i sita?

autostradoj maciau toki su visa surudyjuse bagazine Nekaltas

kas keisciausia bmw 7 taip pat rudyja bagazine kaip pasiutus Nežinau

tai gal i dubce gave buvo…

norgej aptarnavimai kainuoja neblogai Juokiasi sefo S430 po silber auto aptarnavimu grizta su 1500-3000 lt saskaitomis, rida 80000km

as pacanas paprastas, aptarnavimus retai darysiu autorizuotuose centruose… Juokiasi

asskicker, a tu sau pats nejuokingas?

o tureciau but? Juokiasi

o man asmeniskai sitas S’as yra kazkoks nesusipratimas… visai blanki masina ir dar turinti bedu… pirmas S’as tai galima sakyti kultinis, paskutinis S’as ir gi grazus, drasaus dizaino… o sitas vaziuoja net nepasakysi, kad tai S’as Mano asmenine nuomone… Šypsena

as ju ir nesidairau, bet liocha stovi pardavime, pasiule keist, zmonai patinka, man irgi nera bjaurus, dyzelis nu musit kad visai nieko…tik nzn ka damoket galeciau, ka cia jam pasiulius… Nekaltas

man sitie nepatinka. Blogai cia sneku tik apie isvaizda,o kaip visa kita nezinau Paplepėkim