Kaip zinoti kad pasaulis tai ne sapnas?

o tas skausmas irgi gali buti sapnuojamas

nepriimkite taip rimtai. cia turejo buti "smaikstu" Mirkt
nors,beje, asmeniskai as niekada sapne nejauciau fizinio skausmo…

Kaip ten sakoma.Nekaltas…: ‘gyvenimas- tai, kai as sapnuoju, kad tu gyveni…’… Ar kazkaip panasiai… O siaip tai, patariu nebeziureti to "Vanilla sky"Mirkt

“Vanilla sky” tik eilinis toks daug isreklamuotas filmukas. Gryna komercija. Yra kitas filmas bent kol kas nereklamuotas ir kiek as ji sugebejau perziureti - i komerciniu kategorija sunku pakliuti.
“walking life” … ten tik apie gyvenima ir kalba.
Nepasakyciau kad jis man patiko bet minciu dave.Patariu pasiziureti. o apie ta kaip ten sako() tai aciu Šypsena turesiu omeny

tai mes rimtai kalbal ar nerintai?
dar nenuskilo, man jau taip buvo

o kam zinoti, kad tai ne sapnas? butu tik sunkiau…

be to, realybes savoka realityvi…

naaaa, prasmės ieškoti tikrai neverta Šypsena bet žinoma, norisi kažkokio solidumo, didingumo, kad turėtum kuo didžiuotis Niam niam
o šiaip, dėl realybės, manau kad ji kiekvienam savotiška ir tiesiog neįdomu būtų, jei kažkoks autoritetas visiems nustatytų tą patį matymo kampą, tą pačia "prasmę". man atrodo viskas subjektyvu, yra daug tiesų, daug galimų realybės variantų, kad įdomiau būtų Šypsena

Per daug klausineti nesveika.Šypsena tiesiog tema sita rimtai nerimta… nes nei vieno zodzio negalima irodyti ir kiekvienas gali buti irodomas…
taigi… kiekvienas sprendzime tik pagal tai kaip patys norime spresti
nuosirdziai K.

G.Varnas mano, kad gyvenimas - tai sapnas. Bando tai įrodyt Dramos teatre Šypsena Galit eit pasižiūrėt Šypsena

jeigu kam idomi tematikos interpretacija, tai siulau "Sofijos pasauli"
paskaityti.
o jeigu reikia praktinio eksperimento, tai siulau nemiegoti ne maziau
kaip 3 paras (nors siaip cia nuo "svorio kategorijos" efektas priklauso).
tada is tikruju klausimas igaus prasme.
beje sis eksperimentas skiriasi nuo tu, kuriuose vartojami haliucinogenai.
patys suprasite… Cha cha

Niekaip neszinosim,o gaila.Bet jei sapnuotume tai mums taip neskaudetu

Man idomus yra aiskinimas, kad miegant musu siela iseina, atsiskira nuo kuno. Ji lyg ir iseina i kita pasauli. Kai prisimename tai,kas "vyko" musu kunams besiilsint, sakome,jog sapnavome. Taciau esant "sapne" mes jauciames lyg tikroveje, tuomet ana tikrove bus kaip sapnas…

Angelas

idomus diskusijos posūkis išeitų…
du klausimai:
Aš tikių, kad žmogaus kūnas ne vien apjungta ir mechaniškai veikianti materija. TAIGI, ar yra siela arba jos atitikmuo?
Ar negali sapnas ir tikrovė tapti vienu?

reikės pagalvoti… Laimingas man ir
K.

Sapnuojant kartais patiri pačių neįtikėčiausių įspūdžių. Elgiesi visai ne taip, kaip pasielgtum realybėje.Nekaltas Bet kuo sapnai pranašesni už realų gyvenimą - juose visada viskas baigiasi gerai. Net patys baisiausi košmarai pasibaigia tuo, kad laimi. Gal tai įrodymas, kad mes iš tikrųjų viską galim?..

Vienas kinu filosofas-daosas ar tai Chuan Dze,ar tai Mo Dze-dabar neatsimenu,kiekviena nakti sapnuodavo esas drugelis,skraidantis tarpGėlėGėlėGėlė…Ir kankino ji mintis,ar jis is tikruju kinu filosofas,sapnuojantis esas drugelis,ar jisai drugelis,sapnuojantis esas kinu filosofas.???
Esme ta,kad netgi suprates,kas jis yra is tikruju,vargsas siauraakis drugelis nenustojo sapnaves.Cha cha

tokia tema diskutuojant galima ir is proto iseit…Šypsena
man tai jau svaigsta galva nuo to,tad bandau isvis apie tai nebegalvot,bet…nepavyxta…
ISEINU IS PROTO IR PASIIMU JUS KARTU.
gal tada pabusiu kitur nei dabar ir suzinosiu kur sapnas,ir kur realybe? ir tikiuos ji neishgasdins…palinkekit sekmesNežinau
Angelas

jei nori tai suzinoti, isiznybk, jei skauda, tuomet tikrove, jei ne sapnas…

Sapnas ar realybe, koks skirtumas? Juk ir viena ir kita turi pabaiga… Pavargęs Pavargęs Pavargęs

atsimerkŠypsena

Kai tik perskaiciau ta "visad baigiasi gerai" - iskart norejau pulti gincytis, bet…sapnuojant kosmara nubundi paskutine minute (kol kazkas l. baisaus neatsitiko)…Kodel?
Beje pastebekime, jog kai kunas yra nusilpes visad norisi miego (arba iseiti i "sapnu karalyste&quotMirkt. galbut sie du pasauliai mus gelbsti; vieas kitam suteikia stiprybe (ne tik energijos kunui)