Kaip zinoti kad pasaulis tai ne sapnas?

NA…kadangi is gyvenimo galima lengvai iseiti(tereikia nugaleti zmogiskas baimes ir prisirisima)…manau kad gyvenimas - tai sapnas…jis juk baigiasi, ar ne…

buvimas turetu buti kazkas prasmingiau…Kietas

…yo…
(Zopenhaueris, rinktiniai rastai, 57 t., p. 381)

vat kazkaip man atrodo kad ne kiekvienam lemta atsakyti i klausima kuri uzdave temos autoriusNekaltas

4 : bet argi liausiuosimes filosofave vien todel, kad esti uzhsimanem ? negi mes veltui nuo bananu numushinejimo pagaliais persedome prie kompiuteriu ? kad ta pati banana ish lekshtutes valgytume ? Cha cha
Valgyt, kad gyventum, bet ne atvirkshchiai … oj ne atvirkshchiai Kietas

o siaip ar ne patogiau banana valgyti is ranku nei is lekstutesNekaltas

su savo masinom ne kas nuvaziavo i lankas. Šypsena Blogai kai viskas vertinama tik materija ir svoriu. O kaip pasverti minti?
Bananus valgyti reikia kojomis, tada tik labiausiai patyre ir gales dalintis ismintimi Šypsena
Nieko asmenisko … Šypsena tik linksma

na, as linkusi manyti, kad mes gyvename bent du tai tikrai gyvenimus. tai yra sapnu pasaulis ir musu vadinamas realusis. kitaip tariant, samones ir pasamones. ir siu abieju pasauliu santykis yra labai panasus i smelio laikrodi (kuris yra itrauktas i realityvumo teorija-tai irgi idomu)…

kiekvienas skirtingai i tai ziuri ir vertina…
as niekada nesu sapnavusi,kad sapnuoju…bet esu svajojusi,kad svajoju-realybe…
sapne gali jausti ivairius jausmus:baime,sauguma,siluma…bet fiziskai-negali susapnuoti skausmo-realybe…cia tiesioiginis atsakymas…
jei ziuresime perkeltine prasme,as pacituosiu Hese:‘pasaulis uz beprotnamio sienu yra ne ka maziau juokingesnis’…pasaulis yra bepronamis…jis keista,grazus,ziaurus,bet kiekvienas tai supranta skirtingai…beto tiek ziaurumo,siaubo,baime ir.t.t meimanoma susapnuoti net baisiausiame kosmare,o tu kalbi apie sapna…tikiuosi atsakiau i tavo kl.

Pasiziurek Alejandro Amenabaro "Abre los ojos /Atmerk akis" .Gal ten rasi atsakyma.
Sueno ir Vida
Sapnas ir Gyvenimas

Matai, girdi, apciuopi, uzuodi - in real. Tikrai, galima i klausima atsakyti ir nefilosofuojant… Mirkt

cia paprasciausi impulsai kuriuos patvirtina smegenys

gyvenkit. Šypsena as ir gyvensiu. Sapnuokit - ir as sapnuosiu. Visa ka duoda mums suvokimas, galime vadinti kaip norime, nepriklausomai nuo to kaip tai pavadins kiti.
jusu K.
p.s. klausimas tik retorinis. norejau isgirsti ka masto kiti Šypsena

[quote] as niekada nesu sapnavusi,kad sapnuoju…bet esu svajojusi,kad svajoju-realybe…
sapne gali jausti ivairius jausmus:baime,sauguma,siluma…bet fiziskai-negali susapnuoti skausmo-realybe…
[/quote]

o ash dazhnai sapnuoju sapne… ir sapnuoju fizini skausma… kartajs prabundu apsiverkus, nes sapne man tikraj kazhka skaudejo, ar kazhko bijojau…

na taip, sapnuose irgi matome ir girdime…tik neapciuopiame…Mirkt

cia jau butu labai gerai, jei visi zinotu, kad nieko nezino. paprastai mano, kad zino daug ir labai uztikrintai.

Na yra keli būdai pasitikrinti:pažiūrėk ar gali greitai bėkti, ar gali muštis. Sapne paprastai to nesugebi. Ar tu gali skraidyti, ar matai neįprastus reiškinius ir vietas- realybėjo to paprastai juk nematai…

As tik syptelesiu Šypsena del viso pikto. Nes kazkaip tiek viena tiek kita galiu.

beje, paprastai norint issiaiskinti,ar nesapnuojama, paprasoma kienonors ignybti Cha cha (bent jau filmuose taip rodo)Nekaltas

pabandyti atsibustiŠypsena