Kaip vertinate?....

atsiprasau kad pasikartojo tema bet as nemaciau o mane labai sudomino kitu nuomone… Nustebęs

paieska naudokis. ne pirma diena cia.

karuoce… as del to nekaltas, ir tikrai nepradesiu ju gailetis… Kietas Kietas Pavargęs

o jie kalti kad tokie? Nustebęs

ten ju problemos, tegu patys ir taikosi prie aplinkos… kurie tau sugeba, tie normal ir gyvena, kurie ne, tie *****ai… Nekaltas Angelas Angelas Angelas

ai nesigincikime del to… (bet jie yra kokie yra. )

as manau kad cia tevu auklejimo klaidos…ot norejo mergaites…sia…

man lesbietes labiau patinka…

na jo ir tai dasideda… Liūdnas

Eina nx banga su savo naujokais Nekaltas

niekaip ash ju nevertinu. nesusiduriu su jais Nekaltas Nekaltastaip, man jie nemaisho, kol nedaro blogos itakos ir kol nesikabineja prie manes ar mano vaikino.

ar as klystu!? juk p.yderyste yra tik psichine liga…!? Nekaltas

na man jie netrukdo gyventi Nekaltas

o jau tu senas Nekaltas Nekaltas bangavimo atzvilgiu Nekaltas

3m su 2nikais. o koks bl tavo xrenas?

ko cia keikiesi? man dzin. tik tiek uzknisi, sedi pajuodes kaip pagyru puodas. ir dar siaip neverta cia savo inirsio ant kitu lieti. jei nepatenkintas gyvenimu, tavo problemos. kas liecia bangavima, kiek laiko normaliai reishkiesi? metai yra? manau ne nuo to priklauso metai, nuo kada prisiregistraves, bet kiek laiko normaliai bendrauji. plius, man giliai dzin i bangieciu statusus,NIEKADA nekreipiu demesio i juos. Tikrai, kartais naujokai uzpis.a bet nebutina ant visu uzsipulti Nekaltasir pabaigai. neturiu noro cia su tavim pyktis, tik normalu klausima uzdaviau ir vsio.

papusk man i uodega.

rakint tema kas rasys i sita tema gaus bana asmuo kuris minimas nedalyvauja NS veikloje tokiom temom galimadiskutuoti forume apie viska Cia Noriu Susipazint Klubas

jau puciu Cha cha Cha chaok daugiau JUSU netrukdysim Juokiasi Juokiasines pastaruoju metu visi LABAI jau jautrus Cha cha tik kad nepajudinus kieno nors Cha cha

ziurek kad taves kas npajudintu.