Kaip vertinate?....

Tai as zinau, kad tu bjaurus, bet kadangi as tokia pati, tai tiksi Cha cha o cia bjaurumas tik matomas turi buti? Apakęs. . . .

o kiek ir kokiu tu dar pojuciu turi…!? Nekaltas Nekaltas Nekaltas

O kokiu reikia? Cha cha Cha cha kiek reiks, tiek ir bus Nekaltas Nekaltas Nekaltas

ple… nebezinau ka cia tokio mandra besugalvot… Juokiasi Juokiasi Laimingas

Chm Laimingas Laimingas Laimingas 1:0 mano naudai Flirtas nuo kada cia nieko mandra negali pasakyt, gal susirgai? Cha cha

nzn… gal tiesiog duomenu baze neatnaujinta…!? Pavargęs Nekaltas Nekaltas

Na va Žliumbia Žliumbia. . .Gal ten kokiu skysciu truksta, ar kaip Cha cha Cha cha Cha cha. . . . .O sapnuoji ka? Flirtas gal cia kur priezastis? Mirkt

niu paskui pakalbesim… biski dingstu… Labas

Baik tu cia su dingimais Liūdnas as ne tik bjauri, bet ir pavydi Cha cha

tiesiog tai yra nesamone, nei gejai, nei lezbes nuo abieju bloga. cia amnau atsirado is ner ka veikimo, kuo toliau, tuo viskas blogiau eina, bet tikiuosi kad bioseksualizmas bent jau lietuva ne taip stipriai paveiks.

Pamates geju supranti, kodel Moteris vyrus laiko. Kiaulė Nekaltas

nenormalu…vyras yra tam kad rastu moters skylute o moteris tam kad rastu vyro…kitokios isimtys sakyciau prie iskrypimo

Kol koks gėjus į mano šikynę nesikėsina, man giliai dzin, o bi merginos tai Gerai

Kaip vertinate kitos pakraipos zmones? As pati turiu drauga kuris yra gejus ir mes isties labai gerai sutariame…m koia jusu nuomone apie tai? Šypsena

vertinu gerai tik iki tol, kol jie sedi savo vietoj…

gejai gaidziai Kanda Blogai, na o lezbes priot Niam niam Cha cha

Na jie tai pat zmones,nieko nepadarysi jei tokiu apsigimstama,reikia tai toleruoti Cha cha

Koks durnius tave geriete paverte? NekaltasUz tokias pasikartojancias temas isvis bananu duociau.

Tokiems zmonems yra labai sunku… Juk jiems sunkiau nei normaliems… paprasti zmones gali isimyleti kita zmogu ir is jo lauktis to patieso kaip kitos orentacijos zmogui… Juk jis gali isimylet normau ir del to labai kentet… Nustebęs

viskas gerai, tik tegul man i akis nelenda ir tiek Nekaltas