Kaip vertinate?....

Kaip vertinate?..

Kaip vertinate kitos pakraipos zmones? As pati turiu drauga kuris yra gejus ir mes isties labai gerai sutariame…m koia jusu nuomone apie tai? Šypsena

vertinu gerai tik iki tol, kol jie sedi savo vietoj…

gejai gaidziai Kanda Blogai, na o lezbes priot Niam niam Cha cha

Na jie tai pat zmones,nieko nepadarysi jei tokiu apsigimstama,reikia tai toleruoti Cha cha

Koks durnius tave geriete paverte? NekaltasUz tokias pasikartojancias temas isvis bananu duociau.

Tokiems zmonems yra labai sunku… Juk jiems sunkiau nei normaliems… paprasti zmones gali isimyleti kita zmogu ir is jo lauktis to patieso kaip kitos orentacijos zmogui… Juk jis gali isimylet normau ir del to labai kentet… Nustebęs

viskas gerai, tik tegul man i akis nelenda ir tiek Nekaltas

atsiprasau kad pasikartojo tema bet as nemaciau o mane labai sudomino kitu nuomone… Nustebęs

paieska naudokis. ne pirma diena cia.

karuoce… as del to nekaltas, ir tikrai nepradesiu ju gailetis… Kietas Kietas Pavargęs

o jie kalti kad tokie? Nustebęs

ten ju problemos, tegu patys ir taikosi prie aplinkos… kurie tau sugeba, tie normal ir gyvena, kurie ne, tie *****ai… Nekaltas Angelas Angelas Angelas

ai nesigincikime del to… (bet jie yra kokie yra. )

as manau kad cia tevu auklejimo klaidos…ot norejo mergaites…sia…

man lesbietes labiau patinka…

na jo ir tai dasideda… Liūdnas

Eina nx banga su savo naujokais Nekaltas

niekaip ash ju nevertinu. nesusiduriu su jais Nekaltas Nekaltastaip, man jie nemaisho, kol nedaro blogos itakos ir kol nesikabineja prie manes ar mano vaikino.

ar as klystu!? juk p.yderyste yra tik psichine liga…!? Nekaltas